Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Києві

Лікування ігроманії в Києві Ігроманія є одним з видів залежності, при якій людина не здатна встояти перед можливістю взяти участь в азартній грі. Останнім часом, у зв’язку з широким розповсюдженням комп’ютерних ігор і різних ігрових сервісів в Інтернеті, вона набула характеру епідемії. Як і інші види залежності, завдає руйнівної дії на соціальні зв’язки, і вкрай негативно впливає на бажання людини розвиватися і самореалізовуватися. Для лікування ігроманії використовують комплексні методики, які включають медикаментозну терапію і психокоррекцию.

Про те, як формується пристрасть до азартних ігор, де пройти лікування ігроманії у Києві ми розповімо в даній статті.

Як розвивається залежність до ігор

Факторами, що впливають на розвиток ігрової залежності, є:

  • індивідуальні психічні особливості людини;
  • стимуляція (негативна і позитивна): виграш і програш;
  • неправильна оцінка ймовірності здобути перемогу.

Лікування ігроманії в Києві Виграш – це завжди яскраві переживання і непохитна віра в свої можливості. Це неймовірне відчуття хочеться переживати знову і знову, що змушує людину знову брати участь в грі, в надії на чергову перемогу. Не менш сильний вплив на формування залежності надає кінематограф, де часто присутні сюжети про великих виграші. Для школярів та підлітків стимуляцією такого роду пристрасті можуть бути банальні обговорення способів проходження комп’ютерних ігор (квестів, стратегій).

Крім цього, вплинути на формування залежності можуть похибки у вихованні, заохочення фантазій на тему легких і швидких способів заробітку, недостатній контроль з боку дорослих.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування ігрової залежності в Києві

Опиняючись у владі залежності, людина втрачає здатність приймати зважені рішення, перестає вдосконалюватися і прагнути до особистісного зростання. Це характерно для всіх видів залежностей, тому для їх лікування використовуються схожі методи. Однією з найбільш дієвих і відомих у всьому світі є методика «12 кроків», яка використовується для лікування не тільки ігрової залежності, але і наркоманії, алкоголізму.

Десятки тисяч людей, які пройшли лікування за програмою «12 кроків» зуміли відновити свободу. На її основі було створено реабілітаційний курс, який практикується в приватному реабілітаційному центрі «Трансформація», що здійснює анонімне лікування ігрової залежності в Києві. На відміну від горезвісного кодування від ігроманії, тут разом з фахівцями клієнти реабілітаційного центру формують нову систему цінностей і повертаються до звичайного життя, повної сенсу і яскравих вражень.

Позбавлення від ігрової залежності передбачає проведення цілої серії заходів, спрямованих на духовно-моральне відродження і особистісний ріст людини, в числі яких: групові сеанси психотерапії, арт-терапія, заняття спортом і багато іншого. З кожним клієнтом працюють за індивідуальною програмою. Після закінчення курсу лікування залежні отримують можливість брати участь в роботі спеціальних таборів, де проходять зустрічі з цікавими людьми зі світу шоу-бізнесу, спортсменами, що є хорошою профілактикою від рецидивів.

Лікування ігрової залежності в центрі «Трансформація» здійснюється на добровільних засадах. У критичних ситуаціях можливе примусове лікування (за згодою близьких), першочерговою метою якого є мотивація людини. При необхідності наші фахівці надають психологічну допомогу не тільки залежним, а й їхнім родичам. Детальніше про програму, методи боротьби з ігровою залежністю, а також про те, скільки коштує повний курс, вартості окремих послуг, можна дізнатися за телефонами гарячої лінії або на офіційному сайті.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Групи працюють в Києві і інших містах України, отримати детальну інформацію ви можете зв’язавшись з нами по телефону:

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звертайтеся, ми допоможемо!

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація