Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Харкові

 Практично кожна людина хоча б раз у житті намагався брати участь в азартних іграх. Виграш або перемога – це цілий набір емоційних переживань, які дозволяють нам відчути себе сильніше і змушують повірити в те, що удача буде прихильна до нас і надалі. Але рано чи пізно будь-якому гравцеві доводиться мати справу з поразкою, яке є джерелом вже зовсім інших відчуттів. У гонитві за колишнім «величчю» людина намагається відігратися. Емоційно нестійкі люди в цьому випадку швидко знаходять ігрову залежність, яка також відома під назвою «ігроманія».

У залежної людини формується зовсім інша система цінностей, де головне місце займає його пристрасть, а соціальні зв’язки, сім’я, бажання розвиватися і вдосконалюватися – все це відходить на другий план. Найбільш ефективним методом позбавлення від ігрової залежності є психотерапія. Одну з таких програм пропонує реабілітаційний центр «Трансформація», який проводить анонімне лікування ігроманії у Харкові.

Причини ігрової залежності

Головними причинами розвитку залежності від ігор є соціальні та психологічні фактори. Найбільш поширеною сьогодні є залежність від комп’ютерних ігор та ігрових автоматів, що пов’язано з їх доступністю. Що стосується азартних ігор, де доводиться мати справу з великими грошовими ставками, то залежність від них має більш руйнівний характер, оскільки її вплив на психічне здоров’я людини більш згубно і є причиною великих матеріальних витрат.

Особливе місце відводиться ігрової залежності дітей: школярів, підлітків. Для їх ще не зміцніла психіки захоплення іграми представляє серйозну загрозу, роблячи все їх досягнення в віртуальному світі більш значущими, ніж в реальному. Саме там вони можуть бути сильними і незалежними, тому все, що відбувається в звичайному житті для них стає менш важливим. Формування ігрової залежності може відбуватися під впливом наступних факторів:

  • самотності;
  • бажання змінити своє життя;
  • незадоволеності реальним життям;
  • бажання отримати легкі гроші;
  • наявність психологічних розладів.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Лікування ігроманії в Харкові

 Під впливом залежності людина припиняє розвиватися, а вся його життя підпорядковане певним сценарієм, фіналом якого повинна бути перемога , виграш. Людина втрачає свободу, стає обмеженим в своїх інтересах, захопленнях і стикається з серйозними матеріальними & nbsp; проблемами.

Боротьба з ігровою залежністю передбачає комплексний підхід, який полягає, перш за все, в психокорекційної допомоги фахівців. «12 кроків» – одна з найбільш дієвих програм лікування будь-яких видів залежності, яка допомогла мільйонам людей. На її основі було створено курс лікування, який використовується в реабілітаційному центрі «Трансфорація».

В нього входять групові заняття з психологами, сеанси арт-терапії, заходи, спрямовані на духовно-моральне відродження людини, заняття спортом і т.д. Для кожного нашого клієнта ми розробляємо власну програму лікування. Після проходження основного курсу лікування всі пацієнти залишаються в полі нашого зору – такий підхід служить хорошою профілактикою від рецидивів.

Комплексне лікування ігрової залежності в Харкові в клініці «Трансформація» має проводитися за згодою залежного. До примусового лікування (за згодою родичів) проводиться тільки в критичних ситуаціях. Крім цього, фахівці центру готові надати психологічну допомогу, яка допоможе схилити людини до лікування. Детальна інформація доступна на нашому офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії, де ви зможете дізнатися про терміни лікування, про те, скільки коштує курс лікування ігроманії, вартість окремих послуг.

 

Дізнатися більше про лікування ігроманії ви можете тут .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання при реабілітації в Харківській   області

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація