Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Донецьку

Ігроманія є серйозним психологічним захворюванням, викликаним патологічною пристрастю до азартних ігор і комп’ютерних ігрових інтерпретацій. Наркологічний реабілітаційний центр «Трансформація» при МАА (Міжнародній Антинаркотичній Асоціації) забезпечить ефективне лікування ігроманії в Донецьку.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Донецьку

Справитися з азартом, відмовитися від відвідування казино, ставок, гри в карти і на слотах, навіть якщо кількість програшів значно перевищує відсоток виграшів, гравець самостійно не зможе. Побороти залежність дасть можливість тільки лікування лудоманії у Донецьку в спеціалізованій приватній клініці або центрі під керівництвом досвідчених лікарів.

Як проходить лікування ігрової залежності в Донецьку?

Анонімне лікування ігрової залежності в Донецьку є трудомістким, багатостороннім і тривалим заходом. Протягом усього часу з гравцем регулярно працюють реабілітологи, психологи і психотерапевти. Лудоман не тільки вживає призначені медикаментозні засоби, але й проходить два основних етапи відновлення:

  • реабілітацію — покрокову процедуру позбавлення від залежності;
  • ресоціалізацію — процес, завдяки якому азартна людина вчиться контролювати свою одержимість грою і знову адаптується до соціуму, реальних життєвих умов.

Програма «12 кроків»

Лікування від азартних ігор у Донецьку побудовано на основі програми «12 кроків». Вона була створена в Міннесоті й призначалася для лікування залежних від алкоголізму. Згодом її адаптували й успішно використовують у лікуванні пацієнтів з іншими патологічними пристрастями.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Донецьку

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Вона занадто довго проводить час, граючи в комп’ютері, на тоталізаторі, з’явилися борги, проблеми у відносинах, в тому числі й на роботі.

Як почати розмову і переконати кинути грати?

Переконати людину пройти лікування залежності від азартних ігор у Донецьку можуть тільки висококваліфіковані фахівці реабілітаційного центру для алкозалежних, ігроманів, наркоманів.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Можна, але в поодиноких випадках. Отримати гарантований результат дасть можливість тільки проходження повного реабілітаційного курсу в стаціонарі спеціалізованого центру.

Які умови проживання?

На фотографіях, опублікованих на сайті, наочно показані всі умови проживання пацієнтів центру «Трансформація».

Скільки коштує лікування лудоманії?

Підхід до кожного пацієнта індивідуальний, тому й вартість відрізняється. В окремих випадках лікування тарифікується за пільговою програмою.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Лікування ігроманів у Донецьку займає не менше двох місяців, але бажано пройти повний курс від шести місяців і довше.

Чи можна зав’язати назавжди?

Деякі люди після реабілітаційного курсу та повноцінного лікування не грають три роки й довше.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Лікування та реабілітація ігроманів у Донецьку в нашому центрі дозволять залежній людині знову повернутися в нормальне життєве русло. Не потрібно опускати руки. Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу й безкоштовну консультацію.

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація