Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Донецьку

Ігроманія є серйозним психологічним захворюванням, викликаним патологічною пристрастю до азартних ігор і комп’ютерних ігрових інтерпретацій. Наркологічний реабілітаційний центр «Трансформація» при МАА (Міжнародній Антинаркотичній Асоціації) забезпечить ефективне лікування ігроманії в Донецьку.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Донецьку

Справитися з азартом, відмовитися від відвідування казино, ставок, гри в карти і на слотах, навіть якщо кількість програшів значно перевищує відсоток виграшів, гравець самостійно не зможе. Побороти залежність дасть можливість тільки лікування лудоманії у Донецьку в спеціалізованій приватній клініці або центрі під керівництвом досвідчених лікарів.

Як проходить лікування ігрової залежності в Донецьку?

Анонімне лікування ігрової залежності в Донецьку є трудомістким, багатостороннім і тривалим заходом. Протягом усього часу з гравцем регулярно працюють реабілітологи, психологи і психотерапевти. Лудоман не тільки вживає призначені медикаментозні засоби, але й проходить два основних етапи відновлення:

  • реабілітацію — покрокову процедуру позбавлення від залежності;
  • ресоціалізацію — процес, завдяки якому азартна людина вчиться контролювати свою одержимість грою і знову адаптується до соціуму, реальних життєвих умов.

Програма «12 кроків»

Лікування від азартних ігор у Донецьку побудовано на основі програми «12 кроків». Вона була створена в Міннесоті й призначалася для лікування залежних від алкоголізму. Згодом її адаптували й успішно використовують у лікуванні пацієнтів з іншими патологічними пристрастями.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Донецьку

Як зрозуміти, що близька людина грає?

Вона занадто довго проводить час, граючи в комп’ютері, на тоталізаторі, з’явилися борги, проблеми у відносинах, в тому числі й на роботі.

Як почати розмову і переконати кинути грати?

Переконати людину пройти лікування залежності від азартних ігор у Донецьку можуть тільки висококваліфіковані фахівці реабілітаційного центру для алкозалежних, ігроманів, наркоманів.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

Можна, але в поодиноких випадках. Отримати гарантований результат дасть можливість тільки проходження повного реабілітаційного курсу в стаціонарі спеціалізованого центру.

Які умови проживання?

На фотографіях, опублікованих на сайті, наочно показані всі умови проживання пацієнтів центру «Трансформація».

Скільки коштує лікування лудоманії?

Підхід до кожного пацієнта індивідуальний, тому й вартість відрізняється. В окремих випадках лікування тарифікується за пільговою програмою.

Як довго лікуватися від лудоманії?

Лікування ігроманів у Донецьку займає не менше двох місяців, але бажано пройти повний курс від шести місяців і довше.

Чи можна зав’язати назавжди?

Деякі люди після реабілітаційного курсу та повноцінного лікування не грають три роки й довше.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Лікування та реабілітація ігроманів у Донецьку в нашому центрі дозволять залежній людині знову повернутися в нормальне життєве русло. Не потрібно опускати руки. Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу й безкоштовну консультацію.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація