Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Дніпропетровську

 Ігроманія є різновидом залежності, яка виражається в непереборної тязі до азартних ігор. Являє собою досить поширену патологію, яка останнім часом набула широкомасштабний характер. Надає руйнівний вплив на взаємини з оточуючими, заважає самореалізації людини.

Для лікування ігроманії застосовують медикаментозну терапію, різні методи психотерапії. Про причини цієї залежності, про те, де пройти лікування ігроманії у Дніпропетровську – в нашій статті.

Причини виникнення ігроманії

Гральний пристрасть виникає внаслідок взаємодії цілого ряду чинників:

  • У результаті негативної і позитивної стимуляції – виграшу і програшу.
  • Через психічних особливостей особистості.
  • Через похибки в мисленні, які призводять до неправильної оцінки ймовірності виграшу.

Позитивний результат гри дає можливість людині відчути неймовірно яскраві емоційні відчуття, відчути впевненість у своїх силах, які згодом хочеться переживати знову. Вплинути на формування залежності може перегляд фільмів, де присутні красиві сюжети про великі виграші. У школярів, підлітків провокувати розвиток хвороби можуть регулярні обговорення способів проходження різних комп’ютерних квестів, стратегій. Втім, це не чуже і дорослим – великі перемоги в віртуальному світі створюють неправильні уявлення про можливості людини в реальному житті.

Поштовхом до розвитку залежності можуть стати педагогічні помилки (суворе виховання, відсутність контролю з боку батьків), фантазії на тему легкого збагачення, беззастережна віра в гроші, як спосіб вирішення всіх проблем.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування ігрової залежності (Дніпропетровськ)

Будь-яка залежність – це обмеження свободи. Людина втрачає здатність приймати зважені рішення, розвиватися, коло його інтересів максимально звужений. Саме тому в способах лікування ігроманії та хімічної залежності так багато спільного. Ще в минулому столітті була створена унікальна програма «12 кроків», яка спочатку використовувалася для лікування наркозалежних. З її допомогою зцілилися мільйони людей.

Для тих, хто пристрастився до азартних ігор, програма «12 кроків» також виявилася рятівним колом. На її основі реабілітаційний центр «Трансформація» здійснює лікування ігрової залежності в Дніпрі (Дніпропетровську). Головне завдання курсу – пошук індивідуального сенсу життя і формування нової системи цінностей для кожного залежного.

Лікування включає групові заняття з психологом, заняття спрямовані на духовно-моральний розвиток, арт-терапію та ін. Для кожного залежного програма складається індивідуально. Навіть після основного курсу пацієнти залишаються в полі зору фахівців клініки, що є хорошою профілактикою від зриву.

Медичний центр «Трансформація» пропонує комплексне анонімне лікування від ігроманії в Дніпрі (м.Дніпропетровськ), а також психологічну допомогу (мотивація клієнтів). Примусове лікування (добровільно-примусова мотивація клієнта) може проводитися тільки в критичних ситуаціях. Дізнатися про програму, скільки коштує курс позбавлення від ігрової залежності, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Дніпропетровську.

Детальніше про програму лікування ігроманії ви можете почитати в статті .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація