Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Чернігові

Ігроманія — серйозне психологічне захворювання, пов’язане з нездоровою пристрастю до азартних ігор. Хвороба негативно впливає на всі сфери життєдіяльності. В такому випадку лудоману необхідно якісне ефективне лікування ігроманії в Чернігові.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Чернігові

Побороти психологічну залежність від гри, позбутися від бажання робити ставки в казино, грати в карти і на слотах, сподіваючись на виграші, але частіше переживаючи програші, сама людина не зможе.

Лікування лудоманії в Чернігові в наркологічному реабілітаційному центрі «Трансформація», який входить до складу МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації) дасть гарантований результат і поверне людину в нормальне русло.

Як проходить лікування ігрової залежності в Чернігові?

Лікування залежності від азартних ігор у Чернігові здійснюється анонімно кращими психологами, реабілітологами та психотерапевтами. Гравець не тільки вживає спеціальні медикаментозні засоби, але й проходить два етапи, вкрай важливі для позбавлення від одержимості азартом:

  • реабілітацію, в ході якої залежна людина поступово втрачає потребу в азартній грі;
  • ресоціалізацію, під час якої колишнього гравця знову адаптують до реальних життєвих умов.

Програма «12 кроків»

Лікування ігроманів у Чернігові — процес комплексний і багатогранний. В його основі знаходиться всесвітньо відома програма «12 кроків», яка дає можливість пацієнтові усвідомити масштаби хвороби і знайти шлях до одужання.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Чернігові

Як зрозуміти, що близька людина грає?

У неї змінюється характер, з’являється дратівливість, занадто велика пристрасть до комп’ютера та ігор.

Як почати розмову й переконати кинути грати?

На самому початку гравця можна відвернути, знайти йому інше заняття. Потім допомогти зможуть тільки фахівці приватної клініки або реабілітаційного центру.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

У рідкісних випадках можна, але дійсно гарний результат дасть тільки лікування ігрової залежності в Чернігові у стаціонарі реабілітаційного центру для алкозалежних і пацієнтів з іншими нездоровими пристрастями.

Які умови проживання?

Подивитися, як живуть пацієнти, можна на сайті Центру, вивчивши фотознімки.

Скільки коштує лікування лудоманії?

Лікування від азартних ігор у Чернігові в кожному випадку має окрему ціну. В деяких ситуаціях вартість вказується за пільговим тарифом.  

Як довго лікуватися від лудоманії?

Найменший термін — 2 місяці. Здебільшого рекомендується проводити лікування ігрової залежності в Чернігові не менше півроку.

Чи можна зав’язати назавжди?

Є колишні пацієнти центру, які без зривів живуть три і більше років.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Реабілітація ігроманів у Чернігові в нас проходить під керівництвом висококваліфікованих фахівців. Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте. Ми надамо безкоштовну консультацію і допоможемо виправити складну ситуацію.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація