Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування ігроманії в Чернігові

Ігроманія — серйозне психологічне захворювання, пов'язане з нездоровою пристрастю до азартних ігор. Хвороба негативно впливає на всі сфери життєдіяльності. В такому випадку лудоману необхідно якісне ефективне лікування ігроманії в Чернігові.

Анонімне ефективне лікування ігроманії в Чернігові

Побороти психологічну залежність від гри, позбутися від бажання робити ставки в казино, грати в карти і на слотах, сподіваючись на виграші, але частіше переживаючи програші, сама людина не зможе.

Лікування лудоманії в Чернігові в наркологічному реабілітаційному центрі «Трансформація», який входить до складу МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації) дасть гарантований результат і поверне людину в нормальне русло.

Як проходить лікування ігрової залежності в Чернігові?

Лікування залежності від азартних ігор у Чернігові здійснюється анонімно кращими психологами, реабілітологами та психотерапевтами. Гравець не тільки вживає спеціальні медикаментозні засоби, але й проходить два етапи, вкрай важливі для позбавлення від одержимості азартом:

  • реабілітацію, в ході якої залежна людина поступово втрачає потребу в азартній грі;
  • ресоціалізацію, під час якої колишнього гравця знову адаптують до реальних життєвих умов.

Програма «12 кроків»

Лікування ігроманів у Чернігові — процес комплексний і багатогранний. В його основі знаходиться всесвітньо відома програма «12 кроків», яка дає можливість пацієнтові усвідомити масштаби хвороби і знайти шлях до одужання.

Найпоширеніші питання про лікування ігроманів у Чернігові

Як зрозуміти, що близька людина грає?

У неї змінюється характер, з'являється дратівливість, занадто велика пристрасть до комп'ютера та ігор.

Як почати розмову й переконати кинути грати?

На самому початку гравця можна відвернути, знайти йому інше заняття. Потім допомогти зможуть тільки фахівці приватної клініки або реабілітаційного центру.

Чи можна вилікувати лудоманію самому вдома?

У рідкісних випадках можна, але дійсно гарний результат дасть тільки лікування ігрової залежності в Чернігові у стаціонарі реабілітаційного центру для алкозалежних і пацієнтів з іншими нездоровими пристрастями.

Які умови проживання?

Подивитися, як живуть пацієнти, можна на сайті Центру, вивчивши фотознімки.

Скільки коштує лікування лудоманії?

Лікування від азартних ігор у Чернігові в кожному випадку має окрему ціну. В деяких ситуаціях вартість вказується за пільговим тарифом.  

Як довго лікуватися від лудоманії?

Найменший термін — 2 місяці. Здебільшого рекомендується проводити лікування ігрової залежності в Чернігові не менше півроку.

Чи можна зав'язати назавжди?

Є колишні пацієнти центру, які без зривів живуть три і більше років.

Реабілітаційний центр ігроманів «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Реабілітація ігроманів у Чернігові в нас проходить під керівництвом висококваліфікованих фахівців. Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте. Ми надамо безкоштовну консультацію і допоможемо виправити складну ситуацію.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація