Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму за програмою “12 кроків”

Хронічний алкоголізм – це серйозне захворювання в процесі розвитку якого формується патологічна тяга до прийому спиртовмісних напоїв. Страждаючі цим видом залежності люди втрачають здатність контролювати норму вживання алкоголю, а з часом до основної проблеми приєднуються абстинентні розлади, що призводить до виникнення запоїв. У переважній більшості випадків загибель пацієнтів відбувається через всіляких ускладнень, які виникають через токсичного впливу алкоголю і продуктів його розпаду на життєво-важливі органи.

Щоб повернути своїх близьких до нормального життя і зупинити прогресування захворювання, єдиним вірним рішенням є лікування алкоголізму. Протягом багатьох років наш приватний і анонімний центр успішно надає допомогу всім, хто потрапив у залежність від алкоголю. Базисом нашого курсу лікування є програма «12 кроків», ефективність якої перевищує існуючі на сьогоднішній день альтернативні рішення. Швидке лікування алкогольної залежності передбачає обов’язкові групові заняття , які допомагають придбати пацієнтам новий досвід, поділитися відчуттями , знайти підтримку серед інших, потрапили в біду людей. Для досягнення максимального ефекту в центрі постійно працюють фахівці в області реабілітології і психології, які допомагають створити особливу атмосферу взаємної довіри.

Особливості лікування

Ефективність лікування у великій мірі залежить від самого пацієнта. Для його повного відновлення знадобиться певний час і робота над собою. Курс «12 кроків» відрізняється високою ефективністю і був створений ще в 30-х роках минулого століття в США. Такий тривалий період його існування ще раз доводить ефективність програми. Ми чесні зі своїми пацієнтами і не обіцяємо лікування абсолютно всіх залежних. Але ми з гордістю можемо заявити про реальні результати: більше 40 відсотків пацієнтів пройшли курс повертаються до нормального життя і виліковуються від залежності. [LeadCapture type = “tell-block” phones1 = “+ 38 (067) 653-36-65”] Тривалість лікування знаходиться в прямій залежності від таких факторів, як стаж вживання спиртних напоїв, їх вид (наприклад, пивний алкоголізм), супутні хронічне захворювання. Мінімальний термін лікування становить 1 місяць, а повна програма відновлення займе 6 місяців. Як близьким, так і самому пацієнту слід розуміти, що залежність від алкоголю формувалася у нього тривалий час. Жоден залежний не вважає себе алкоголіком, з огляду на повсюдної доступності та легальності алкоголю.

Саме тому звертаються за допомогою найчастіше в критичних ситуаціях, коли хвороба вже встигла призвести до незворотних змін, руйнує соціальне життя людини, взаємини в сім’ї. Ініціативу в даному випадку найчастіше проявляють не самі пацієнти, а близькі люди, в такому випадку можливе примусове лікування алкоголізму. Спиртне стає учасником обміну речовин в організмі хімічно залежної людини. Уражаються всі сфери життя людини: фізіологічна, духовна та інтелектуальна. Тому швидке лікування алкоголіків в даному випадку – неможливо.

Ніхто не може дати 100-відсоткову гарантію від можливого зриву пацієнта після закінчення курсу. Однак, при дотриманні всіх рекомендацій його ймовірність зводиться до нуля. Якщо ж зрив все-таки стався, в більшості випадків залежні самостійно звертаються для проходження відновного курсу і лише іноді на примусовому лікуванні наполягають близькі пацієнта.

Вартість нашого курсу лікування знаходиться в середньому ціновому діапазоні серед подібних пропозицій на ринку України і тому, – це дійсно не дорого ціни по лікуванню алкоголізму. Ми любимо свою роботу і весь наш колектив, що складається з наркологів, реабілітологів нашої країни, працює заради однієї великої мети – повернути потрапили в біду людей до нормального життя. Платне лікування алкоголізму в нашому стаціонарі є ефективним виходом.

Одним з важливих переваг нашої комплексної програми є ресоціалізація наших пацієнтів. Адаптація в суспільстві відбувається під наглядом кращих фахівців в області психології і наркології. Після основного курсу лікування від алкоголізму пацієнт може відвідувати наші спеціальні спортивно-терапевтичні табори, які допоможуть йому набути впевненості на шляху до нової – тверезого життя. Дані заходи проводиться Міжнародною антинаркотичної Асоціацією двічі на рік. Тут проходять зустрічі з багатьма цікавими людьми і меценатами МАА – виконуючими обов’язки міністра охорони здоров’я України, представниками МВС, акторами, спортсменами, представниками шоу-бізнесу, а також священиками.

При проходженні курсу пацієнт щодня бере участь в різних заходах з фахівцями в галузі психології, реабілітології, наркології. Програма включає заняття спрямовані на духовно-моральний розвиток, сеанси групової та індивідуальної психотерапії, арт-терапії. У вільний час клієнти відвідують баню, кінотеатр, боулінг, грають в спортивні ігри.

Курс «12 кроків»

Курс «12 кроків» передбачає лікування в видаленні від того оточення, в якому пацієнт перебував останні роки. Це допомагає йому мобілізуватися і стати на шлях фізичного та духовного зцілення. Центр є стаціонар закритого типу, а тому в ньому немає вільних відвідувань. Дана міра зводить до нуля ймовірність отримання доступу до хімічних речовин на території центру і гарантує 100% анонімність клієнтам, які проходять програму реабілітації. Проте, дозволена зв’язок з залежними по телефону. Вся інформація, що цікавить вас інформація про хід лікування також надається регулярно індивідуальним куратором сім’ї.
( Читати більше про нашу програмі психо-соціальної реабілітації )
Наш ребілітаціонний центр лікування алкоголізму «Трансформація» – це офіційно зареєстрована організація , з усіма необхідними документами, які ми надаємо на першу вимогу. На нашому сайті не вказані адреси наших філій, оскільки тільки так ми можемо дотримуватися принципу анонімності надання послуг і гарантувати високу ефективність курсу. Ми працюємо в багатьох містах України.

Лікування алкогольної залежності повинні проводити фахівці в даній сфері. Це гарантує позитивні результати і максимально швидке повернення пацієнта до нормального життя. Ми проводимо ефективне лікування як жіночого, так і чоловічого алкоголізму. Якщо це необхідно ми надаємо екстрену допомогу на дому. Вся додаткова інформація, в тому числі про те, скільки коштує курс лікування хворих на алкоголізм, яка ціна на окремі послуги, може бути надана вам у телефонному режимі.
Звертайтеся, ми допоможемо!

Реабілітація по містах

 

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація