Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму за програмою “12 кроків”

Хронічний алкоголізм – це серйозне захворювання в процесі розвитку якого формується патологічна тяга до прийому спиртовмісних напоїв. Страждаючі цим видом залежності люди втрачають здатність контролювати норму вживання алкоголю, а з часом до основної проблеми приєднуються абстинентні розлади, що призводить до виникнення запоїв. У переважній більшості випадків загибель пацієнтів відбувається через всіляких ускладнень, які виникають через токсичного впливу алкоголю і продуктів його розпаду на життєво-важливі органи.

Щоб повернути своїх близьких до нормального життя і зупинити прогресування захворювання, єдиним вірним рішенням є лікування алкоголізму. Протягом багатьох років наш приватний і анонімний центр успішно надає допомогу всім, хто потрапив у залежність від алкоголю. Базисом нашого курсу лікування є програма «12 кроків», ефективність якої перевищує існуючі на сьогоднішній день альтернативні рішення. Швидке лікування алкогольної залежності передбачає обов’язкові групові заняття , які допомагають придбати пацієнтам новий досвід, поділитися відчуттями , знайти підтримку серед інших, потрапили в біду людей. Для досягнення максимального ефекту в центрі постійно працюють фахівці в області реабілітології і психології, які допомагають створити особливу атмосферу взаємної довіри.

Особливості лікування

Ефективність лікування у великій мірі залежить від самого пацієнта. Для його повного відновлення знадобиться певний час і робота над собою. Курс «12 кроків» відрізняється високою ефективністю і був створений ще в 30-х роках минулого століття в США. Такий тривалий період його існування ще раз доводить ефективність програми. Ми чесні зі своїми пацієнтами і не обіцяємо лікування абсолютно всіх залежних. Але ми з гордістю можемо заявити про реальні результати: більше 40 відсотків пацієнтів пройшли курс повертаються до нормального життя і виліковуються від залежності. [LeadCapture type = “tell-block” phones1 = “+ 38 (067) 653-36-65”] Тривалість лікування знаходиться в прямій залежності від таких факторів, як стаж вживання спиртних напоїв, їх вид (наприклад, пивний алкоголізм), супутні хронічне захворювання. Мінімальний термін лікування становить 1 місяць, а повна програма відновлення займе 6 місяців. Як близьким, так і самому пацієнту слід розуміти, що залежність від алкоголю формувалася у нього тривалий час. Жоден залежний не вважає себе алкоголіком, з огляду на повсюдної доступності та легальності алкоголю.

Саме тому звертаються за допомогою найчастіше в критичних ситуаціях, коли хвороба вже встигла призвести до незворотних змін, руйнує соціальне життя людини, взаємини в сім’ї. Ініціативу в даному випадку найчастіше проявляють не самі пацієнти, а близькі люди, в такому випадку можливе примусове лікування алкоголізму. Спиртне стає учасником обміну речовин в організмі хімічно залежної людини. Уражаються всі сфери життя людини: фізіологічна, духовна та інтелектуальна. Тому швидке лікування алкоголіків в даному випадку – неможливо.

Ніхто не може дати 100-відсоткову гарантію від можливого зриву пацієнта після закінчення курсу. Однак, при дотриманні всіх рекомендацій його ймовірність зводиться до нуля. Якщо ж зрив все-таки стався, в більшості випадків залежні самостійно звертаються для проходження відновного курсу і лише іноді на примусовому лікуванні наполягають близькі пацієнта.

Вартість нашого курсу лікування знаходиться в середньому ціновому діапазоні серед подібних пропозицій на ринку України і тому, – це дійсно не дорого ціни по лікуванню алкоголізму. Ми любимо свою роботу і весь наш колектив, що складається з наркологів, реабілітологів нашої країни, працює заради однієї великої мети – повернути потрапили в біду людей до нормального життя. Платне лікування алкоголізму в нашому стаціонарі є ефективним виходом.

Одним з важливих переваг нашої комплексної програми є ресоціалізація наших пацієнтів. Адаптація в суспільстві відбувається під наглядом кращих фахівців в області психології і наркології. Після основного курсу лікування від алкоголізму пацієнт може відвідувати наші спеціальні спортивно-терапевтичні табори, які допоможуть йому набути впевненості на шляху до нової – тверезого життя. Дані заходи проводиться Міжнародною антинаркотичної Асоціацією двічі на рік. Тут проходять зустрічі з багатьма цікавими людьми і меценатами МАА – виконуючими обов’язки міністра охорони здоров’я України, представниками МВС, акторами, спортсменами, представниками шоу-бізнесу, а також священиками.

При проходженні курсу пацієнт щодня бере участь в різних заходах з фахівцями в галузі психології, реабілітології, наркології. Програма включає заняття спрямовані на духовно-моральний розвиток, сеанси групової та індивідуальної психотерапії, арт-терапії. У вільний час клієнти відвідують баню, кінотеатр, боулінг, грають в спортивні ігри.

Курс «12 кроків»

Курс «12 кроків» передбачає лікування в видаленні від того оточення, в якому пацієнт перебував останні роки. Це допомагає йому мобілізуватися і стати на шлях фізичного та духовного зцілення. Центр є стаціонар закритого типу, а тому в ньому немає вільних відвідувань. Дана міра зводить до нуля ймовірність отримання доступу до хімічних речовин на території центру і гарантує 100% анонімність клієнтам, які проходять програму реабілітації. Проте, дозволена зв’язок з залежними по телефону. Вся інформація, що цікавить вас інформація про хід лікування також надається регулярно індивідуальним куратором сім’ї.
( Читати більше про нашу програмі психо-соціальної реабілітації )
Наш ребілітаціонний центр лікування алкоголізму «Трансформація» – це офіційно зареєстрована організація , з усіма необхідними документами, які ми надаємо на першу вимогу. На нашому сайті не вказані адреси наших філій, оскільки тільки так ми можемо дотримуватися принципу анонімності надання послуг і гарантувати високу ефективність курсу. Ми працюємо в багатьох містах України.

Лікування алкогольної залежності повинні проводити фахівці в даній сфері. Це гарантує позитивні результати і максимально швидке повернення пацієнта до нормального життя. Ми проводимо ефективне лікування як жіночого, так і чоловічого алкоголізму. Якщо це необхідно ми надаємо екстрену допомогу на дому. Вся додаткова інформація, в тому числі про те, скільки коштує курс лікування хворих на алкоголізм, яка ціна на окремі послуги, може бути надана вам у телефонному режимі.
Звертайтеся, ми допоможемо!

Реабілітація по містах

 

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація