Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму у Вінниці

Алкоголізм — серйозна проблема сучасного світу. З кожним роком все в більш юному віці люди починають вживати спиртне. Дуже часто не розраховують з дозою, що призводить до серйозних наслідків. Лікування алкоголізму у Вінниці — це ефективна допомога в позбавленні від залежності на всіх стадіях.  

В Україні залежність від алкоголю набула масштабів національного значення. За статистикою, щороку від неї помирають приблизно 25 000 жінок і 53 000 чоловіків. За даними ВООЗ, Україна знаходиться на першому місці у світі за рівнем підліткового алкоголізму.

Згідно з проведеними дослідженнями, алкоголь (пиво, вино) пробували близько 90% дітей шкільного віку, за місяць кілька разів випивають близько 26% школярів. 40% молодих людей вживають напої, що містять спирт, більше одного разу на місяць з 14-річного віку і вже потребують лікування алкозалежності у Вінниці та в цілому по Україні.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму у Вінниці

У реабілітаційному центрі «Трансформація» допоможуть всім бажаючим подолати хворобу шляхом проходження повного курсу лікування від алкогольної залежності у Вінниці. Центр є частиною Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА), відповідно, займається і лікуванням наркозалежних у Вінниці.

З пацієнтами працюють досвідчені лікарі, психологи, психотерапевти, реабілітологи вже протягом більше десяти років.

Як проходить лікування алкоголізму у Вінниці

У реабілітаційному центрі для алкозалежних процес відновлення людини здійснюється комплексно і складається з трьох основних етапів:

  • детоксикація;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Алкогольна детоксикація — медикаментозне виведення з організму токсинів з метою зниження симптомів абстиненції (похмільного синдрому), нормалізації функціонування внутрішніх органів, поповнення організму необхідними мікроелементами та вітамінами. Є підготовчим етапом до подальшого гарантованого лікування алкогольної залежності у Вінниці.

Реабілітація передбачає повне відновлення людини. Її основою є програма «12 кроків». Мета даного етапу полягає в тому, щоб позбавити алкоголіка не тільки від фізичної залежності, але й від психічної, мотивувати його на тверезе життя.

Третій етап лікування алкоголіків у Вінниці — це ресоціалізація, або розмірене планомірне відновлення взаємин у всіх напрямках. Це обов’язкова складова курсу лікування в приватній клініці, так як дозволяє закріпити отриманий результат і застосувати знову здобуті знання і навички на практиці.

Програма «12 кроків»

Дана програма є Міннесотською моделлю. Вона успішно застосовується у всьому світі, в тому числі і в клініці лікування алкоголізму у Вінниці. Програма адаптована під менталітет громадян нашої країни і доповнена різними психотерапевтичними заходами, що дозволяють досягти позитивного результату.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних у Вінниці

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Перші ознаки зловживання — це регулярне вживання спиртного в невеликих кількостях або рідкісне — у великих.  

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Як правило, залежний не вважає себе алкоголіком, тому умовити його не приймати алкогольні напої дуже складно. Якщо всі спроби безуспішні, слід негайно звернутися до нарколога, який зможе переконати людину в необхідності лікування в спеціалізованому центрі.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Можна, але це складно і в більшості випадків неефективно. У перший час людину буде мучити похмілля і їй буде потрібно похмелитися. Далі все по колу. Максимум, що реально працює, — це виведення із запою на дому з подальшою підшивкою або кодуванням. Ефект від таких маніпуляцій є, але нетривалий. Краще лікуватися в стаціонарі спеціалізованого центру реабілітації.

Які умови проживання?

На сайті реабілітаційного центру розміщені фотографії, за якими ви зможете оцінити умови життя пацієнтів.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Ціна визначається в кожному випадку індивідуально. Якщо ситуація складна і людина потребує, то можливе надання пільг.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Період лікування залежить від стадії хвороби та її тяжкості — не менше трьох місяців, але рекомендується мінімум один рік.

Чи можна зав’язати назавжди?

Є багато людей, які ведуть здоровий спосіб життя вже більше п’яти років.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

У нашому реабілітаційному центрі завжди нададуть допомогу, проведуть консультацію та забезпечать ефективне анонімне лікування алкоголізму у Вінниці. «Трансформація» не тільки дає можливість впоратися з важкою недугою, а й допомагає повернутися в соціум, знайти роботу і почати повноцінне життя. Ви можете зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону в будь-який час.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація