Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму у Вінниці

Алкоголізм — серйозна проблема сучасного світу. З кожним роком все в більш юному віці люди починають вживати спиртне. Дуже часто не розраховують з дозою, що призводить до серйозних наслідків. Лікування алкоголізму у Вінниці — це ефективна допомога в позбавленні від залежності на всіх стадіях.  

В Україні залежність від алкоголю набула масштабів національного значення. За статистикою, щороку від неї помирають приблизно 25 000 жінок і 53 000 чоловіків. За даними ВООЗ, Україна знаходиться на першому місці у світі за рівнем підліткового алкоголізму.

Згідно з проведеними дослідженнями, алкоголь (пиво, вино) пробували близько 90% дітей шкільного віку, за місяць кілька разів випивають близько 26% школярів. 40% молодих людей вживають напої, що містять спирт, більше одного разу на місяць з 14-річного віку і вже потребують лікування алкозалежності у Вінниці та в цілому по Україні.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму у Вінниці

У реабілітаційному центрі «Трансформація» допоможуть всім бажаючим подолати хворобу шляхом проходження повного курсу лікування від алкогольної залежності у Вінниці. Центр є частиною Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА), відповідно, займається і лікуванням наркозалежних у Вінниці.

З пацієнтами працюють досвідчені лікарі, психологи, психотерапевти, реабілітологи вже протягом більше десяти років.

Як проходить лікування алкоголізму у Вінниці

У реабілітаційному центрі для алкозалежних процес відновлення людини здійснюється комплексно і складається з трьох основних етапів:

  • детоксикація;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Алкогольна детоксикація — медикаментозне виведення з організму токсинів з метою зниження симптомів абстиненції (похмільного синдрому), нормалізації функціонування внутрішніх органів, поповнення організму необхідними мікроелементами та вітамінами. Є підготовчим етапом до подальшого гарантованого лікування алкогольної залежності у Вінниці.

Реабілітація передбачає повне відновлення людини. Її основою є програма «12 кроків». Мета даного етапу полягає в тому, щоб позбавити алкоголіка не тільки від фізичної залежності, але й від психічної, мотивувати його на тверезе життя.

Третій етап лікування алкоголіків у Вінниці — це ресоціалізація, або розмірене планомірне відновлення взаємин у всіх напрямках. Це обов'язкова складова курсу лікування в приватній клініці, так як дозволяє закріпити отриманий результат і застосувати знову здобуті знання і навички на практиці.

Програма «12 кроків»

Дана програма є Міннесотською моделлю. Вона успішно застосовується у всьому світі, в тому числі і в клініці лікування алкоголізму у Вінниці. Програма адаптована під менталітет громадян нашої країни і доповнена різними психотерапевтичними заходами, що дозволяють досягти позитивного результату.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних у Вінниці

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Перші ознаки зловживання — це регулярне вживання спиртного в невеликих кількостях або рідкісне — у великих.  

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Як правило, залежний не вважає себе алкоголіком, тому умовити його не приймати алкогольні напої дуже складно. Якщо всі спроби безуспішні, слід негайно звернутися до нарколога, який зможе переконати людину в необхідності лікування в спеціалізованому центрі.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Можна, але це складно і в більшості випадків неефективно. У перший час людину буде мучити похмілля і їй буде потрібно похмелитися. Далі все по колу. Максимум, що реально працює, — це виведення із запою на дому з подальшою підшивкою або кодуванням. Ефект від таких маніпуляцій є, але нетривалий. Краще лікуватися в стаціонарі спеціалізованого центру реабілітації.

Які умови проживання?

На сайті реабілітаційного центру розміщені фотографії, за якими ви зможете оцінити умови життя пацієнтів.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Ціна визначається в кожному випадку індивідуально. Якщо ситуація складна і людина потребує, то можливе надання пільг.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Період лікування залежить від стадії хвороби та її тяжкості — не менше трьох місяців, але рекомендується мінімум один рік.

Чи можна зав'язати назавжди?

Є багато людей, які ведуть здоровий спосіб життя вже більше п'яти років.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

У нашому реабілітаційному центрі завжди нададуть допомогу, проведуть консультацію та забезпечать ефективне анонімне лікування алкоголізму у Вінниці. «Трансформація» не тільки дає можливість впоратися з важкою недугою, а й допомагає повернутися в соціум, знайти роботу і почати повноцінне життя. Ви можете зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону в будь-який час.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація