Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Ужгороді

Життя мільйонів людей зруйнувала пристрасть до міцних напоїв — і перед цією бідою всі рівні: як чоловіки, так і жінки. І якщо один із членів сім'ї не може встояти перед тягою до спиртного, то це негативно позначиться і на тих, хто його оточує. Допомогти у вирішенні цієї проблеми зможе комплексне лікування алкоголізму. Ужгород — це місто, в якому відкритий і функціонує реабілітаційний центр «Трансформація», де кожен зможе гарантовано отримати допомогу.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Ужгороді

Можна обманювати не тільки близьких, але й самого себе, обіцяючи попрощатися зі згубною звичкою, але з кожним роком ситуація буде лише посилюватися. Наслідки можуть бути непередбачуваними, адже настільки сильний і руйнівний удар по організму залишить негативний слід. Своєчасне лікування алкогольної залежності в Ужгороді суттєво підвищує шанси на успішне одужання, а спеціалізований реабілітаційний центр — це:

  • кваліфіковані лікарі-психіатри, наркологи, реабілітологи, психотерапевти;
  • комфорт — побутові питання ретельно продумані, щоб пацієнти могли повністю зосередитися на процесі одужання;
  • ефективна методика — послідовне виконання етапів програми «12 кроків», спрямованої на відновлення як тіла, так і душі.

Понад десять років центри Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА) надають допомогу тим, хто зіткнувся з алкогольною або хімічною залежністю. Лікування алкоголіків в Ужгороді повністю анонімне, а дані про пацієнтів надійно захищені.

Як проходить лікування алкоголізму в Ужгороді?

Під час похмілля алкоголік відчуває серйозні муки: спазм судин, біль у м'язах, запаморочення, слабкість, нудоту. І лише нова порція алкоголю (пива, вина, міцних напоїв) здатна припинити ці муки, а зранку все починається спочатку. Єдиний спосіб перервати цей нескінченний біг по колу — клініка лікування алкоголізму в Ужгороді. Кожен пацієнт проходить повний курс, що відновлює душу і тіло:

  • детоксикація — виведення токсичних речовин, зняття абстинентного синдрому;
  • медикаментозна терапія — підтримка всіх органів і систем, заповнення дефіцитів корисних речовин;
  • реабілітація — робота з психологом і психіатром, опрацювання внутрішніх сумнівів і переживань, відновлення емоційного балансу.

Етап, який завершує лікування алкозалежності в Ужгороді, — ресоціалізація. Це поступове повернення в соціум, залучення до культурного життя, формування нових захоплень і спілкування з однодумцями, об'єднаними спільною метою.

Програма «12 кроків»

Власний досвід, як і дані, отримані від зарубіжних колег, демонструють ефективність програми «12 кроків». Пацієнт проходить всі стадії: від прийняття свого безсилля перед обличчям згубної пристрасті до спокути своєї провини. Алкоголік повільно перетворюється зі зломленої, знесиленої людини в яскраву, впевнену в собі особистість, якій під силу будь-які звершення, — грамотне лікування від алкогольної залежності в Ужгороді допоможе знайти в собі сили жити далі, повністю відмовившись від спиртного.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних в Ужгороді

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Регулярність у вживанні міцних напоїв, похмілля, нездатність вчасно зупинитися — основні ознаки алкоголізму.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Звернутися до приватного реабілітаційного центру, який проводить примусове анонімне лікування алкоголізму в Ужгороді.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Можливо, але важко — відновлення в умовах стаціонару на порядок ефективніше і безпечніше, ніж самостійне виведення із запою або кодування.

Які умови проживання?

Фото умов проживання представлені на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість залежить від тривалості перебування в центрі, стадії залежності та інших факторів. Для нужденних можливе надання пільг.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Мінімальний термін — 3 місяці, але фахівці рекомендують пройти повний річний курс.

Чи можна зав'язати назавжди?

У нас багато жіночих і чоловічих історій з позитивним досвідом.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Лікування наркозалежних в Ужгороді та допомога людям із залежністю від алкоголю — основні напрямки нашої діяльності. Скористайтеся наданим шансом вже сьогодні — телефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію і докладніше дізнатися про умови перебування в реабілітаційному центрі.

Як зрозуміти, що близький зловживає алкоголем?
Регулярність у вживанні міцних напоїв, похмілля, нездатність вчасно зупинитися - основні ознаки алкоголізму.
Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?
Звернутися в приватний реабілітаційний центр, який проводить примусове анонімне лікування алкоголізму в Ужгороді.
Чи можна вилікувати алкозалежність самому будинку?
Можливо, але важко - відновлення в умовах стаціонару на порядок ефективніше і безпечніше, ніж самостійний висновок із запою або кодування.
Які умови проживання?
Фото умов проживання представлені на сайті.
Скільки коштує лікування алкоголізму?
Вартість залежить від тривалості перебування в центрі, стадії залежності і інших чинників. Для потребують можливе надання пільг.
Як довго лікуватися від алкоголізму?
Мінімальний термін - 3 місяці, але фахівці рекомендують пройти повний річний курс.
Чи можна зав'язати назавжди?
У нас много женских и мужских историй с положительным опытом.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація