Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Тернополі

Офіційно в Україні всього 700 тисяч пацієнтів, які зловживають алкоголем, але на практиці цифра набагато більша — практично кожній родині знайома ця біда. І можна намагатися перемогти тягу до коньяку, пива або вина своїми силами або пройти лікування алкоголізму. Тернопіль — це десятки приватних спеціалізованих установ, але саме в центрах «Трансформація» можна отримати кваліфіковану допомогу.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Тернополі

Як чоловічий, так і жіночий алкоголізм — серйозна проблема, що вимагає професійної корекції. Вільний доступ до міцних напоїв, можливість похмелитися — все це призводить до неминучого зриву. Але, опинившись в ізоляції в умовах стаціонару далеко від токсичного оточення пацієнти отримують можливість повністю зосередитися на боротьбі з хворобою. Лікування алкогольної залежності в Тернополі в реабілітаційному центрі «Трансформація» — це комфортні умови проживання та кваліфікована лікарська допомога:

  • затишні, чисті кімнати, обладнані необхідними предметами обстановки;
  • цілодобова підтримка психотерапевтів, реабілітологів, психіатрів;
  • власні розробки фахівців Міжнародної Антинаркотичної Асоціації.

Десять років досвіду — достатній термін, який дозволяє гарантувати, що лікування алкозалежності в Тернополі буде максимально ефективним. Перебування в клініці повністю анонімне, а тому після пройденого курсу відновлення колишній алкоголік зможе знову повернутися до звичайного життя.

Як проходить лікування алкоголізму в Тернополі?

Швидке виведення із запою на дому — тимчасовий захід, яка вирішить проблему лише на короткий проміжок часу. Але щоб отримати стійкий ефект і зупинити вживання спиртних напоїв, пацієнту належить пройти довгострокове лікування від алкогольної залежності в Тернополі:

  • детоксикація — усуне абстинентний (похмільний) синдром, відновить нормальну роботу організму;
  • реабілітація — період, протягом якого алкоголік усвідомлює серйозність проблеми і самостійно приймає рішення боротися;
  • ресоціалізація — повернення до звичайного життя, пошук нових захоплень і безпечних способів відпочинку й розслаблення.

Існує безліч способів боротьби з хворобою — кодування, підшивка, обмеження. Але гарантоване лікування алкоголіків у Тернополі — це цілий спектр процедур, а також постійна робота з психологом, що дозволяє повністю змінити свідомість.

Програма «12 кроків»

У центрах МАА використовується особлива методика — шлях, який належить пройти кожному пацієнту. Прийнявши хворобу, оцінивши своє безсилля перед нею і необхідність звернення до вищої сили, спокутувавши доставлений біль, особистість перероджується. Програма «12 кроків» ефективна в будь-якому віці, в тому числі підлітковому. Саме на ній базується лікування наркозалежних у Тернополі, а також актуальні стратегії боротьби з алкоголізмом.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Тернополі

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Надлишок спиртного, нездатність самостійно зупинитися, похмілля — головні ознаки, які повинні насторожити і стати причиною звернення до фахівців.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Досвідчений психолог зможе знайти потрібні слова, щоб умовити пацієнта прийняти правильне рішення.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Самостійна боротьба вимагає сил, часу і завзятості — звернення до приватного центру набагато безпечніше, а в результаті й дешевше.

Які умови проживання?

На сайті можна оцінити, як виглядає клініка лікування алкоголізму в Тернополі та які умови створені для пацієнтів.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість досить лояльна — остаточна ціна буде сформована після попередньої консультації. Передбачена пільгова програма.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Термін лікування — від трьох місяців, але для повного одужання потрібен річний курс.

Чи можна зав’язати назавжди?

Так, і це підтверджують щасливі історії наших пацієнтів.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Ми пропонуємо гарантоване позбавлення від наркотичної або алкогольної залежності (за умови, що пацієнт суворо дотримується протоколу лікування). Зв’яжіться з нами вже зараз, щоб отримати детальну інформацію про умови перебування в центрі, дізнатися, скільки коштує анонімне лікування алкоголізму в Тернополі, і проконсультуватися з лікарями.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація