Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Сумах

Алкоголізм – одна з самих поширених хвороб 21 століття. У нашій країні більше 80 відсотків жителів регулярно вживають спиртні напої, і велика частина з них вже мають першу стадію алкоголізму. При цьому, навіть перебуваючи на більш пізніх стадіях розвитку хвороби, люди не визнають своєї залежності.

Пристрасть до спиртного – це хвороба соціальна, оскільки наслідки, до яких призводить зловживання, стосуються всіх членів сім’ї і членів суспільства. Одні з багатьох наслідків зловживання алкоголем – спадкові захворювання, втрата взаємин, психологічний дискомфорт, зростання злочинності. Шанс на нове життя є у кожного, незалежно від стадії алкогольної залежності і використовувати його ми рекомендуємо разом з приватною клінікою «Трансформація», яка пропонує лікування від алкоголізму в Сумах.

Анонімне лікування алкоголізму в Сумах

Основою лікувального курсу реабілітаційного центру «Трансформація» є універсальна програма, яка була створена в 30-х роках минулого століття і за час свого існування допомогла позбавитися від хімічної залежності мільйонам людей. Її ефективність зумовлена ​​концепцією, в рамках якої хвороба розглядається комплексно, як явище, причини розвитку якої викликані фізичними, психічними, соціальними і духовними факторами. Тому і основною метою лікування є відновлення фізичного та психічного здоров’я, соціальних зв’язків, духовне становлення особистості.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування в реабілітаційному центрі складається з трьох етапів:

  • Медикаментозна терапія (очищення організму від токсинів, купірування абстинентних розладів і т.д.).
  • Реабілітація.
  • Ресоціалізація.


Перший етап – це, перш за все детоксикація і полегшення симптомів, пов’язаних з відмовою від алкоголю. Реабілітаційний курс являє собою велику багатоступеневу програму, в яку включені групові та індивідуальні заняття з психологом, арт-терапія, а також заняття, спрямовані на духовно-моральний розвиток. Ресоціалізація – це повернення залежного в звичайну соціальне середовище під контролем фахівців і право на вибір подальшого життєвого шляху.

Куди звернутися за лікуванням алкогозавісімого

Приватна клініка «Трансформація» пропонує анонімне лікування від алкоголізму (Суми), а також швидку наркологічну (психологічну) допомога на дому. Примусове лікування (без згоди хворого) може проводитися тільки в критичних ситуаціях. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Сумах. Реабілітаційний центр для алкоголіків в Сумах – «Трансформація»

Ознайомитися детальніше з програмою реабілітації можна в статті або переглянути інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація