Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Рівному

Алкоголізм — проблема, яка протягом десятиліть не втрачає своєї актуальності. Більшість залежних відмовляються визнавати, що тяга до спиртних напоїв стала постійною, вона поглинає і зачіпає всі сфери життя. Можна втратити багато часу на нескінченні прохання і вмовляння або спочатку довірити професіоналам лікування алкоголізму. Рівне — це одне з міст, в яких функціонують центри МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації), де і можна отримати кваліфіковану допомогу.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Рівному

Для пацієнтів створені комфортні умови, які передбачають повне виключення контактів із зовнішнім світом. Основні принципи, яких суворо дотримується команда Центру «Трансформація»:

  • анонімність;
  • всебічна підтримка;
  • комплексний підхід.

За 10 років роботи в цій галузі наші психотерапевти й реабілітологи накопичили достатній практичний досвід — сотні щасливих історій одужання. Грамотне й ефективне лікування алкогольної залежності в Рівному допоможе впоратися з бідою, викорінивши звичку шукати розслаблення в пиві, горілці або вині.

Як проходить лікування алкоголізму в Рівному?

Поки людина знаходиться під владою спиртного, будь-яка взаємодія з нею безглузда. Алкозалежний не почує найрозумніших доводів, тому перш ніж почати роботу з психологом і психіатром, пацієнт повинен пройти наступні етапи під контролем кваліфікованого нарколога:

  • Детоксикація — виведення із запою, очищення організму від шкідливих, небезпечних речовин. Базові процедури, з яких починається лікування алкоголіків у Рівному.
  • Стабілізація емоційного стану — лікар підбере седативні, а також призначить антидепресанти при необхідності.
  • Медикаментозна терапія — підтримка всіх органів і систем, підбір препаратів, що знижують тягу до спиртного.

Головна перевага перебування пацієнта у приватному реабілітаційному центрі полягає в тому, що він знаходиться в ізольованому середовищі, в якому повністю виключені контакти з тими, хто здатний зробити негативний вплив і змусити повернутися до минулого життя. Пройшовши повне лікування від алкогольної залежності в Рівному, людина повертається оновленою. На етапі ресоціалізації вона навчиться проживати будь-які негаразди і труднощі самостійно, не вдаючись до допомоги стимуляторів або інших способів зміни свідомості.

Програма «12 кроків»

У центрах МАА використовується спеціальна методика, що отримала назву«12 кроків». Послідовно проходячи всі етапи, пацієнт:

  • визнає проблему;
  • звертається за підтримкою до вищої сили;
  • виправляє помилки, приносить вибачення і компенсує завдану фінансову шкоду.

Завершується лікування алкозалежності в Рівному роллю наставника — того, кому вірять і довіряють. Підтримуючи інших у боротьбі з залежністю, колишній алкоголік не може дозволити собі оступитися або знову повернутися до колишньої пристрасті — і це головна мотивація, щоб продовжувати боротьбу за здорове, повноцінне майбутнє.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Рівному

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Похмільний синдром, неможливість відмовитися від чергової порції спиртного, запій — основні фактори, які вказують на наявність алкогольної залежності.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

До кожного пацієнта потрібен особливий підхід — клініка лікування алкоголізму в Рівному пропонує спеціальні програми для чоловіків і жінок, а психологи гарантовано знайдуть переконливі слова, які змусять пройти курс.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

У домашніх умовах відновлення буде довгим і завжди є ризик зриву через бажання похмелитися, тому відновлення рекомендовано проходити в стаціонарі.

Які умови проживання?

Фотографії жіночих і чоловічих кімнат представлені на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість розраховується індивідуально, доступна пільгова програма.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Лікування наркозалежних у Рівному, як і позбавлення від алкогольної залежності, займає близько року, мінімальний термін — 3 місяці.

Чи можна зав'язати назавжди?

Пройшовши курс, основний відсоток пацієнтів більше не повертається до вживання спиртних напоїв.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Наша команда — це професіонали з багаторічним досвідом, які готові надати кваліфіковану допомогу. Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію і докладніше дізнатися про анонімне лікування алкоголізму в Рівному.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація