Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Рівному

Алкоголізм — проблема, яка протягом десятиліть не втрачає своєї актуальності. Більшість залежних відмовляються визнавати, що тяга до спиртних напоїв стала постійною, вона поглинає і зачіпає всі сфери життя. Можна втратити багато часу на нескінченні прохання і вмовляння або спочатку довірити професіоналам лікування алкоголізму. Рівне — це одне з міст, в яких функціонують центри МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації), де і можна отримати кваліфіковану допомогу.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Рівному

Для пацієнтів створені комфортні умови, які передбачають повне виключення контактів із зовнішнім світом. Основні принципи, яких суворо дотримується команда Центру «Трансформація»:

  • анонімність;
  • всебічна підтримка;
  • комплексний підхід.

За 10 років роботи в цій галузі наші психотерапевти й реабілітологи накопичили достатній практичний досвід — сотні щасливих історій одужання. Грамотне й ефективне лікування алкогольної залежності в Рівному допоможе впоратися з бідою, викорінивши звичку шукати розслаблення в пиві, горілці або вині.

Як проходить лікування алкоголізму в Рівному?

Поки людина знаходиться під владою спиртного, будь-яка взаємодія з нею безглузда. Алкозалежний не почує найрозумніших доводів, тому перш ніж почати роботу з психологом і психіатром, пацієнт повинен пройти наступні етапи під контролем кваліфікованого нарколога:

  • Детоксикація — виведення із запою, очищення організму від шкідливих, небезпечних речовин. Базові процедури, з яких починається лікування алкоголіків у Рівному.
  • Стабілізація емоційного стану — лікар підбере седативні, а також призначить антидепресанти при необхідності.
  • Медикаментозна терапія — підтримка всіх органів і систем, підбір препаратів, що знижують тягу до спиртного.

Головна перевага перебування пацієнта у приватному реабілітаційному центрі полягає в тому, що він знаходиться в ізольованому середовищі, в якому повністю виключені контакти з тими, хто здатний зробити негативний вплив і змусити повернутися до минулого життя. Пройшовши повне лікування від алкогольної залежності в Рівному, людина повертається оновленою. На етапі ресоціалізації вона навчиться проживати будь-які негаразди і труднощі самостійно, не вдаючись до допомоги стимуляторів або інших способів зміни свідомості.

Програма «12 кроків»

У центрах МАА використовується спеціальна методика, що отримала назву«12 кроків». Послідовно проходячи всі етапи, пацієнт:

  • визнає проблему;
  • звертається за підтримкою до вищої сили;
  • виправляє помилки, приносить вибачення і компенсує завдану фінансову шкоду.

Завершується лікування алкозалежності в Рівному роллю наставника — того, кому вірять і довіряють. Підтримуючи інших у боротьбі з залежністю, колишній алкоголік не може дозволити собі оступитися або знову повернутися до колишньої пристрасті — і це головна мотивація, щоб продовжувати боротьбу за здорове, повноцінне майбутнє.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Рівному

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Похмільний синдром, неможливість відмовитися від чергової порції спиртного, запій — основні фактори, які вказують на наявність алкогольної залежності.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

До кожного пацієнта потрібен особливий підхід — клініка лікування алкоголізму в Рівному пропонує спеціальні програми для чоловіків і жінок, а психологи гарантовано знайдуть переконливі слова, які змусять пройти курс.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

У домашніх умовах відновлення буде довгим і завжди є ризик зриву через бажання похмелитися, тому відновлення рекомендовано проходити в стаціонарі.

Які умови проживання?

Фотографії жіночих і чоловічих кімнат представлені на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість розраховується індивідуально, доступна пільгова програма.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Лікування наркозалежних у Рівному, як і позбавлення від алкогольної залежності, займає близько року, мінімальний термін — 3 місяці.

Чи можна зав’язати назавжди?

Пройшовши курс, основний відсоток пацієнтів більше не повертається до вживання спиртних напоїв.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Наша команда — це професіонали з багаторічним досвідом, які готові надати кваліфіковану допомогу. Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію і докладніше дізнатися про анонімне лікування алкоголізму в Рівному.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація