Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Полтаві

Хронічний алкоголізм проявляється в необоротних порушеннях в фізичному і психічному здоров’ї людини і виражається в непереборної тязі до вживання спиртних напоїв. З розвитком хвороби залежні перестають контролювати кількість випитого алкоголю, а згодом до психічних порушень додаються різні фізичні порушення (абстинентні розлади). Смертність серед мають алкогольну залежність підвищена в десятки разів, що пов’язано з наявністю великої кількості ускладнень, що викликаються дією етанолу та його метаболітів. Де пройти лікування від алкоголізму в Полтаві? Про це в нашій статті.

Центр лікування алкоголізму в Полтаві

Єдиним вірним рішенням при алкогольної залежності є звернення до фахівців відповідного профілю – наркологів, реабілітологам і психологам, які мають досвід роботи з хімічно залежними людьми. Необхідно розуміти, що при сформувалася залежності, навіть при утриманні від вживання алкоголю, можливо прогресування захворювання. Тому як можна більш раннє звернення здатне не тільки зупинити хворобу, а й дозволить уникнути серйозних ускладнень.

В 30 роках 20 століття в США була розроблена спеціальна програма для зцілення людей з будь-яким видом залежності, що отримала назву «12 кроків». В її основі лежить розуміння хвороби, як комплексу фізичних, психічних, соціальних і духовних проблем. Головне її призначення – допомогти потрапив у біду людині прийняти хворобу і вказати йому шлях до нового життя.

Наркологічна приватна клініка «Трансформація» пропонує власний курс лікування, основою якого є та сама програма «12 кроків». Результативність лікування в більшій мірі залежить від самого алкоголіка, тому його бажання змінюватися (придбане за час участі в програмі або початкове) – одна з умов, яке здатне підвищити ефективність лікування. Лікування алкоголізму без бажання хворого можливо, але до нього вдаються лише в крайніх випадках.

Ефективність використовуваної центром програми лікування від алкоголізму перевершує всі існуючі сьогодні пропозиції. Що стосується тривалості лікування, то вона залежить від стажу пристрасті до алкоголю, стадії хвороби, наявності супутніх патологій і займає від 1 до 6 місяців.

Потрібно враховувати і той факт, що серед залежних практично немає тих, хто визнає себе алкоголіком, а отже, їх хвороба формувалася довгий час. Саме тому психологам центру доводиться мати справу з необоротними наслідками у фізичному і психічному здоров’ї людини.

Куди звернутися за наданням допомоги алкозалежних

Приватна клініка «Трансформація» пропонує лікування від алкоголізму в Полтаві, ціна якого значно нижче, ніж в інших центрах з надання допомоги залежним. Ми зберігаємо повну анонімність на всіх етапах наших послуг. При необхідності психологи і наркологи надають швидку наркологічну (психологічну) допомога на дому. Дізнатися про програму, яка ціна курсу, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами безкоштовної гарячої лінії в Полтаві.

Ознайомитися детальніше з програмою реабілітації можна в статті або переглянути інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація