Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Одесі

Алкоголізм є однією з найсерйозніших хвороб, прогресування якої згубно для фізичного і психічного здоров’я людини, веде до деградації і моральному виснаження особистості.

За статистикою, в нашій країні налічується близько 1 млн. Людей страждають на алкогольну залежність, а кількість людей страждають на пивний алкоголізм за останнє десятиліття зросла в 10 разів. Які основні причини алкоголізму, де пройти лікування від алкоголізму в Одесі – про це в нашій статті.

Основні причини формування залежності

Дослідники виділяють три категорії причин, які збільшують ймовірність розвитку алкоголізму:

  • Соціальні.
  • Психологічні.
  • Спадкові.

До соціальних причин відносяться матеріальні проблеми, втрата / неможливість працевлаштування, отримання великих доходів, близький родич – алкоголік і т.д. Одними з найпоширеніших причин є психологічні чинники, до яких відноситься підвищена тривожність, невпевненість в собі, занижена або завищена самооцінка, проблеми зі спілкуванням. Однією з спадкових або біологічних причин алкоголізму є дефіцит в організмі особливого ферменту (алкогольдегидрогеназа), який бере участь у розщепленні етанолу.

Лікування від алкоголізму в Одесі

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Поряд з послугою кодування, численні центри лікування алкоголізму в Одесі пропонують 100-відсоткове лікування, що згідно зі світовою статистикою – неможливо, оскільки алкоголізм – захворювання хронічне і прирівнюється за ступенем тяжкості перебігу до ракових захворювань. У випадку з лікуванням алкоголізму можна говорити лише про тривалість ремісії і інструментах необхідних для її досягнення. Тривалість ремісії цілком залежить від застосування принципів програми довічно. Таким чином метою будь-якого лікування повинна бути тривала ремісія, стійкий стан нервової системи і бажання пацієнта продовжити роботу над собою.

Найбільш ефективний з відомих курсів лікування – «12 кроків », який створений ще в 30-х роках минулого століття. На його основі розроблена унікальна реабілітаційна програма, розроблена кращими фахівцями в області наркології і реабілітації, яку пропонує наркологічний центр «Трансформація». З її допомогою вдається домогтися ремісії у 30 і більше відсотків хворих. Тривалість лікування залежить від стажу алкогольної залежності, віку хворого, наявності супутніх патологій і становить від 1 до 6 місяців.

Приватний центр реабілітації «Трансформація» пропонує лікування від алкоголізму в Одесі, ціна якого значно нижче, ніж в альтернативних центрах подібного рівня. Послуги, які надає центр – анонімні. Примусове лікування може проводитися тільки в окремих випадках, за письмовою згодою близького родича хворого. При необхідності психологи і наркологи надають швидку наркологічну (психологічну) допомога на дому. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами безкоштовної гарячої лінії в Одесі.

Ознайомитися в подробицях з програмою лікування алкоголізму можна в статті або переглянути інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація