Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Миколаєві

Залежність від спиртного — традиція, норма і лихо сучасності, що непомітно призводить до погіршення фізичного здоров'я, моральної деградації та зміни особистості людини. Статистика невблаганна: щороку в світі гине більше 3 мільйонів осіб, які страждають від алкоголізму. Згідно з дослідженнями 2018 року, Україна займає одне з провідних місць у світі з підлітковому алкоголізму: більшість українських дітей хоч раз пробували пиво, вино, горілку або інший алкоголь.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Миколаєві

Як допомогти близькому, що страждає від такої залежності? Ми пропонуємо відвідати клініку лікування алкоголізму в Миколаєві, де працюють кваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, практикуючі психологи. Якщо ви вчасно звернетеся до фахівців, лікування алкозалежності в Миколаєві буде максимально успішним і ефективним. Звичайно, не менш важливо, щоб вилікуватися хотів сам пацієнт.

Реабілітаційний центр для алкозалежних «Трансформація» — це тисячі щасливих історій людей, які успішно позбулися тяги до випивки і повернулися до здорового способу життя. Але ефективне лікування алкоголіків у Миколаєві, яке принесе результат, — процес, що займає набагато більше часу, ніж кодування або підшивка. Ми керуємося програмою «12 кроків», схваленою Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією (МАА).

Досвід фахівців «Трансформації» підтверджує, що заміна одного наркотичного засобу іншим, гіпноз, примус не дадуть бажаного результату. Анонімне лікування алкоголізму в Миколаєві — це позбавлення хворого від почуття провини і неповноцінності, позитивна мотивація. Наше головне завдання — «достукатися» до алкоголіка, допомогти йому знайти внутрішні сили для боротьби з хворобою.

Як проходить лікування алкоголізму в Миколаєві?

Лікування від алкогольної залежності в Миколаєві складається з трьох найважливіших етапів:

  • Детоксикація. Хворий відмовляється від вживання спиртного, його організм поступово відновлюється від згубного впливу алкоголю. За допомогою фахівців приватної клініки формується стійка звичка не пити.
  • Реабілітація. Базується на програмі «12 кроків». Проходження кожного етапу наближає пацієнта до гармонії з собою. Спочатку він визнає власне безсилля в боротьбі з недугою, після — приймає власний негативний досвід, коригує поведінкові шаблони, відшкодовує шкоду всім, кому заподіяв біль.
  • Ресоціалізація. Лікування алкогольної залежності в Миколаєві у нашому реабілітаційному центрі — це можливість знову стати повноцінним членом суспільства. Ми гарантовано відновимо поведінкові навички хворих, навчимо їх самоконтролю та самодисципліні.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних у Миколаєві

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Людина з алкозалежністю часто випиває наодинці, має алкогольні «схованки», регулярно перебуває у стані затяжного похмілля. В організму з'являється толерантність до алкоголю. Також вас повинна насторожити алкогольна амнезія (близький не пам'ятає, що і як робив у період сп'яніння).

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Лікування алкоголізму в Миколаєві буде найбільш успішним, якщо хворий сам усвідомлює його необхідність. Ваші доводи на нього не діють? Проконсультуйтеся у психологів «Трансформації», і вони допоможуть підібрати правильні, переконливі слова.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Можна, але дуже складно. Знадобиться допомога друзів, рідних, близьких, робота з наркологом і психологом.

Які умови проживання?


У нашому реабілітаційному центрі хворому буде комфортно і затишно. Більше подробиць і фото умов проживання — в спеціальному розділі на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість анонімної реабілітації визначається в індивідуальному порядку і залежить від стадії алкоголізму, загального стану здоров'я, інших проблем. Людям, які перебувають у важкому матеріальному становищі, надаються пільги.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Це залежить від тяжкості випадку, наприклад, жіночий алкоголізм лікується довше, ніж чоловічий. Ми рекомендуємо мінімально пройти лікування 3 місяці й більше. Для отримання стійкого результату радимо річний курс реабілітації.

Чи можна зав'язати назавжди?

Звичайно. Головне, щоб хворий сам цього бажав або захотів у процесі реабілітації. У нас було багато пацієнтів, які позбулися залежності від алкоголю і ведуть тверезий спосіб життя 5 років і довше.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо вас цікавить лікування наркозалежних у Миколаєві, щоб допомогти собі або близькому, обов'язково зв'яжіться з нами. Наші фахівці проаналізують проблему і допоможуть переконати людину лікуватися. Щоб записатися на безкоштовну консультацію, скористайтеся спеціальною формою на сайті.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація