Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Миколаєві

Залежність від спиртного — традиція, норма і лихо сучасності, що непомітно призводить до погіршення фізичного здоров’я, моральної деградації та зміни особистості людини. Статистика невблаганна: щороку в світі гине більше 3 мільйонів осіб, які страждають від алкоголізму. Згідно з дослідженнями 2018 року, Україна займає одне з провідних місць у світі з підлітковому алкоголізму: більшість українських дітей хоч раз пробували пиво, вино, горілку або інший алкоголь.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Миколаєві

Як допомогти близькому, що страждає від такої залежності? Ми пропонуємо відвідати клініку лікування алкоголізму в Миколаєві, де працюють кваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, практикуючі психологи. Якщо ви вчасно звернетеся до фахівців, лікування алкозалежності в Миколаєві буде максимально успішним і ефективним. Звичайно, не менш важливо, щоб вилікуватися хотів сам пацієнт.

Реабілітаційний центр для алкозалежних «Трансформація» — це тисячі щасливих історій людей, які успішно позбулися тяги до випивки і повернулися до здорового способу життя. Але ефективне лікування алкоголіків у Миколаєві, яке принесе результат, — процес, що займає набагато більше часу, ніж кодування або підшивка. Ми керуємося програмою «12 кроків», схваленою Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією (МАА).

Досвід фахівців «Трансформації» підтверджує, що заміна одного наркотичного засобу іншим, гіпноз, примус не дадуть бажаного результату. Анонімне лікування алкоголізму в Миколаєві — це позбавлення хворого від почуття провини і неповноцінності, позитивна мотивація. Наше головне завдання — «достукатися» до алкоголіка, допомогти йому знайти внутрішні сили для боротьби з хворобою.

Як проходить лікування алкоголізму в Миколаєві?

Лікування від алкогольної залежності в Миколаєві складається з трьох найважливіших етапів:

  • Детоксикація. Хворий відмовляється від вживання спиртного, його організм поступово відновлюється від згубного впливу алкоголю. За допомогою фахівців приватної клініки формується стійка звичка не пити.
  • Реабілітація. Базується на програмі «12 кроків». Проходження кожного етапу наближає пацієнта до гармонії з собою. Спочатку він визнає власне безсилля в боротьбі з недугою, після — приймає власний негативний досвід, коригує поведінкові шаблони, відшкодовує шкоду всім, кому заподіяв біль.
  • Ресоціалізація. Лікування алкогольної залежності в Миколаєві у нашому реабілітаційному центрі — це можливість знову стати повноцінним членом суспільства. Ми гарантовано відновимо поведінкові навички хворих, навчимо їх самоконтролю та самодисципліні.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних у Миколаєві

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Людина з алкозалежністю часто випиває наодинці, має алкогольні «схованки», регулярно перебуває у стані затяжного похмілля. В організму з’являється толерантність до алкоголю. Також вас повинна насторожити алкогольна амнезія (близький не пам’ятає, що і як робив у період сп’яніння).

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Лікування алкоголізму в Миколаєві буде найбільш успішним, якщо хворий сам усвідомлює його необхідність. Ваші доводи на нього не діють? Проконсультуйтеся у психологів «Трансформації», і вони допоможуть підібрати правильні, переконливі слова.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Можна, але дуже складно. Знадобиться допомога друзів, рідних, близьких, робота з наркологом і психологом.

Які умови проживання?


У нашому реабілітаційному центрі хворому буде комфортно і затишно. Більше подробиць і фото умов проживання — в спеціальному розділі на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість анонімної реабілітації визначається в індивідуальному порядку і залежить від стадії алкоголізму, загального стану здоров’я, інших проблем. Людям, які перебувають у важкому матеріальному становищі, надаються пільги.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Це залежить від тяжкості випадку, наприклад, жіночий алкоголізм лікується довше, ніж чоловічий. Ми рекомендуємо мінімально пройти лікування 3 місяці й більше. Для отримання стійкого результату радимо річний курс реабілітації.

Чи можна зав’язати назавжди?

Звичайно. Головне, щоб хворий сам цього бажав або захотів у процесі реабілітації. У нас було багато пацієнтів, які позбулися залежності від алкоголю і ведуть тверезий спосіб життя 5 років і довше.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо вас цікавить лікування наркозалежних у Миколаєві, щоб допомогти собі або близькому, обов’язково зв’яжіться з нами. Наші фахівці проаналізують проблему і допоможуть переконати людину лікуватися. Щоб записатися на безкоштовну консультацію, скористайтеся спеціальною формою на сайті.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація