Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Маріуполі

Одна з серйозних проблем сучасності криється в зловживанні спиртними напоями (пиво, вино, горілка). Люди непомітно переступають межу норми і стають залежними від «зеленого змія». Лікування алкоголізму Маріуполь пропонує шляхом звернення до центру реабілітації, де працюють фахівці вищих категорій. 

Статистика показує, що на сьогоднішній день тільки офіційно зареєстрованих алкоголіків 700 тисяч. На жаль, не всі усвідомлюють свою проблему, не говорять про неї і не намагаються вилікуватися. Важливе завдання людей з оточення алкоголіка — допомогти йому і направити в реабілітаційний центр при Міжнародній Антинаркотичній Асоціації. 

Ефективне лікування алкогольної залежності в Маріуполі

Послуги, що надаються центром, розраховані на людей, які потребують кваліфікованої допомоги. Тому тут здійснюється комплексний підхід фахівцями різних напрямків — це психологи, психотерапевти, реабілітологи, лікарі. Знання і наявний досвід дозволяють їм розробити індивідуальні схеми виходу із запою і подальшого лікування залежності. Штатні лікарі більше 10 років надають необхідне консультування і лікування тим, хто в полоні згубної звички.

Як проходить лікування від алкогольної залежності в Маріуполі 

Алкоголік, який страждає від похмілля, думає тільки про спиртне, його система цінностей абсолютно деформована. Людина не тільки асоціальна, але й втрачає свою особистість. Часто незворотні наслідки несе підлітковий, жіночий, чоловічий алкоголізм, тому чим раніше почати курс реабілітації, тим краще. 

Лікування алкоголізму в Маріуполі проводиться в 3 основних етапи:

  • на етапі детоксикації очищається організм, виводяться токсичні речовини;
  • далі етап реабілітації, підбирається індивідуальна програма і медикаменти, проводяться психотерапевтичні консультації;
  • етап ресоціалізації дуже важливий, основне завдання — підготувати людину до життя у звичайному середовищі, але не допустити повернення до минулих залежностей. 

У центрі «Трансформація» при МАА є програма «12 кроків», яка спрямована на усвідомлення своєї проблеми, прийняття рішення від неї позбутися, аналіз минулого досвіду, своїх вчинків, впливу алкоголю на здоров'я і життя в цілому. Також пацієнт визначає коло людей, які можуть йому надати бажану підтримку, розбирається з першопричинами алкогольної залежності, готується до самостійного нового життя без спиртного. 

Анонімне лікування алкоголізму в Маріуполі в центрі реабілітації — це не боротьба з алкоголем, це боротьба зі своїми пристрастями, страхами і неміччю. 

Часті питання про алкозалежність

Як визначити алкоголіка? Як переконати його кинути пити? Чи можна самому позбутися залежності? Всі ці питання дуже актуальні, настільки ж, як і лікування наркозалежних у Маріуполі. Пристрасті такого роду не несуть нічого хорошого, люди гроблять своє здоров'я, втрачають себе і навіть вмирають. Як же допомогти людині з такою проблемою? На жаль, вилікуватися самостійно виходить вкрай рідко. Велику роль відіграє оточення. Якщо ви бачите, що близький, родич потребує лікування — не зволікайте. Звертайтеся до центру реабілітації, де обов'язково допоможуть. 

Лікування алкоголізму в Маріуполі проводять лікарі, психологи, психотерапевти та реабілітологи з величезним стажем роботи. Під їхнім наглядом здійснюється вся медикаментозна, психологічна реабілітація алкоголіка. Мінімальний період лікування — 3 місяці, рекомендований — 12 місяців, вартість залежить від індивідуальних аспектів, нужденним надаються пільги. Умови проживання в центрі можна побачити на фотографіях, розміщених на сайті. 

Клініка лікування алкоголізму в Маріуполі «Трансформація» відкрита для всіх, кому потрібна допомога

Якщо у Вашому оточенні є алкоголіки, звертайтеся до центру за безкоштовною консультацією. Надія на абсолютне позбавлення від згубної пристрасті до алкоголю є завжди, головне — знати, до кого звернутися за допомогою. Люди, які завершили лікування в центрі, вже понад 5 років живуть здорово й щасливо. Реабілітаційний центр «Трансформація» стовідсотково гарантує анонімність.

Про нас

У «Трансформації» ми з гордістю надаємо кращу з існуючих в Україні програму з лікування наркоманії і алкоголізму. Наша мета – зробити процес реабілітації від залежності якомога комфортнішим для клієнта.

Наша програма реабілітації розроблена на підставі багаторічного досвіду лікарів-наркологів, психотерапевтів, реабілітологів і досліджень в області ефективності реабілітаційних методик. Ми супроводжуємо кожного з наших клієнтів і пильно спостерігаємо за прогресом в проходженні програми реабілітації, переконуючись що одужання від залежності протікає успішно і ефект від її проходження закріплений. Програма реабілітації розробляється індивідуально, з метою збільшити шанси на повне одужання.

     

Наша статистика за останні 10 років

12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном

Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація