Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму у Львові

Алкоголізм — захворювання, від якого, за статистичними дослідженнями, страждає понад 1,2 мільйона українців. І це тільки зареєстровані дані! Тяга до розпивання горілки, пива, вина та інших спиртних напоїв, без перебільшення, може зламати життя людини та її сім'ї. Алкоголь згубно впливає на всі структури організму, сприяє деградації особистості й втраті соціальних зв'язків. Що робити, якщо ваш близька людина алкоголік і потребує допомоги? Забезпечити їй анонімне лікування від алкогольної залежності у Львові в надійній приватній клініці.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму у Львові

Реабілітаційний центр для алкозалежних «Трансформація» — місце, де допомогли стати на шлях тверезості й здорового життя людям, що страждають від алкогольної та наркотичної залежності. У штаті установи працюють досвідчені наркологи, психологи, реабілітологи, які індивідуально підходять до лікування й відновлення кожного пацієнта. Лікування алкозалежності у Львові не просто допоможе хворому відмовитися від вживання спиртного. Воно мотивує його повернутися до здорового способу життя, знайти нові цілі та жити в гармонії з собою.

Як проходить лікування алкоголізму у Львові

«Трансформація» працює на базі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА). Наші фахівці впевнені: кодування, підшивка, гіпноз та інші швидкі методи позбавлення від тяги до випивки не дадуть бажаного результату. Ефективне лікування алкоголіків у Львові не буває швидким. Тому ми дотримуємося програми «12 кроків», яка включає в себе:

  • Детоксикацію. Після відмови від залежності організм пацієнта повинен очиститися від токсичних речовин і наслідків регулярного отруєння алкоголем. Наша клініка лікування алкоголізму у Львові надає ефективне наркологічне лікування, спрямоване на оздоровлення внутрішніх органів і важливих життєвих систем.
  • Реабілітація. На цьому етапі хворий усвідомлює згубність своєї залежності, неможливість впоратися з нею самостійно. Він погоджується з тим, що треба приймати допомогу зі сторони, щоб впоратися з хворобою. Людина стає на шлях відмови від алкоголю і гарантовано вчиться себе контролювати.
  • Ресоціалізацію. Після закінчення лікування пацієнт повертається в суспільство і стає його повноцінним членом. Гарантоване анонімне лікування алкоголізму у Львові — навчання побудові нормальних соціальних зв'язків.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних у Львові

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Розпізнати алкоголіка, коли хвороба перейшла на другу стадію, легко. Людина стає толерантною до алкоголю, багато й безладно випиває, страждає від затяжного похмілля. Для алкоголіка характерні напади люті під час розпивання спиртного, а також алкогольна амнезія. Якщо ви помітили ці ознаки, ми рекомендуємо почати консультування та лікування алкоголізму у Львові якомога швидше.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Важливо, щоб сама людина захотіла покінчити із залежністю. Виведення із запою на дому, бесіди з психологом — корисні, але часто недостатні заходи. Тому краще спробувати переконати близького пройти лікування в приватній клініці. Це безпечно й анонімно. Якщо ви не можете підібрати переконливі аргументи, зв'яжіться з нами, і ми допоможемо знайти відповідні слова.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Це вдається небагатьом людям. Непрофесіоналам складно контролювати алкоголіка й підібрати правильні методи відмови від залежності. Як правило, ефект від зусиль рідних і близьких хворого короткочасний, особливо якщо мова йде про жіночий і підлітковий алкоголізм.

Які умови проживання?

Люди, які проходять лікування алкогольної залежності у Львові, живуть в комфортабельних умовах, які сприяють їхньому відновленню й одужанню. Детальна інформація — у відповідному розділі на сайті.

Скільки коштує лікування від алкоголізму?

Вартість лікування визначається в індивідуальному порядку. Якщо сім'я, яка звернулася за допомогою, у важкому фінансовому становищі, надаються пільгові умови.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Не менше 3 місяців. Для досягнення оптимального ефекту рекомендуємо пройти 12-місячний курс.

Чи можна зав'язати назавжди?

Все залежить від самої людини. Ми знаємо багато прикладів, коли люди, які пройшли реабілітацію в «Трансформації», не вживали алкоголь 5 і більше років.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо вашій близькій людині потрібне термінове лікування наркозалежних у Львові, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактними телефонами. Наші співробітники нададуть безкоштовну консультацію і розкажуть про всі нюанси лікування.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація