Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму у Львові

Алкоголізм — захворювання, від якого, за статистичними дослідженнями, страждає понад 1,2 мільйона українців. І це тільки зареєстровані дані! Тяга до розпивання горілки, пива, вина та інших спиртних напоїв, без перебільшення, може зламати життя людини та її сім’ї. Алкоголь згубно впливає на всі структури організму, сприяє деградації особистості й втраті соціальних зв’язків. Що робити, якщо ваш близька людина алкоголік і потребує допомоги? Забезпечити їй анонімне лікування від алкогольної залежності у Львові в надійній приватній клініці.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму у Львові

Реабілітаційний центр для алкозалежних «Трансформація» — місце, де допомогли стати на шлях тверезості й здорового життя людям, що страждають від алкогольної та наркотичної залежності. У штаті установи працюють досвідчені наркологи, психологи, реабілітологи, які індивідуально підходять до лікування й відновлення кожного пацієнта. Лікування алкозалежності у Львові не просто допоможе хворому відмовитися від вживання спиртного. Воно мотивує його повернутися до здорового способу життя, знайти нові цілі та жити в гармонії з собою.

Як проходить лікування алкоголізму у Львові

«Трансформація» працює на базі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА). Наші фахівці впевнені: кодування, підшивка, гіпноз та інші швидкі методи позбавлення від тяги до випивки не дадуть бажаного результату. Ефективне лікування алкоголіків у Львові не буває швидким. Тому ми дотримуємося програми «12 кроків», яка включає в себе:

  • Детоксикацію. Після відмови від залежності організм пацієнта повинен очиститися від токсичних речовин і наслідків регулярного отруєння алкоголем. Наша клініка лікування алкоголізму у Львові надає ефективне наркологічне лікування, спрямоване на оздоровлення внутрішніх органів і важливих життєвих систем.
  • Реабілітація. На цьому етапі хворий усвідомлює згубність своєї залежності, неможливість впоратися з нею самостійно. Він погоджується з тим, що треба приймати допомогу зі сторони, щоб впоратися з хворобою. Людина стає на шлях відмови від алкоголю і гарантовано вчиться себе контролювати.
  • Ресоціалізацію. Після закінчення лікування пацієнт повертається в суспільство і стає його повноцінним членом. Гарантоване анонімне лікування алкоголізму у Львові — навчання побудові нормальних соціальних зв’язків.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних у Львові

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Розпізнати алкоголіка, коли хвороба перейшла на другу стадію, легко. Людина стає толерантною до алкоголю, багато й безладно випиває, страждає від затяжного похмілля. Для алкоголіка характерні напади люті під час розпивання спиртного, а також алкогольна амнезія. Якщо ви помітили ці ознаки, ми рекомендуємо почати консультування та лікування алкоголізму у Львові якомога швидше.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Важливо, щоб сама людина захотіла покінчити із залежністю. Виведення із запою на дому, бесіди з психологом — корисні, але часто недостатні заходи. Тому краще спробувати переконати близького пройти лікування в приватній клініці. Це безпечно й анонімно. Якщо ви не можете підібрати переконливі аргументи, зв’яжіться з нами, і ми допоможемо знайти відповідні слова.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Це вдається небагатьом людям. Непрофесіоналам складно контролювати алкоголіка й підібрати правильні методи відмови від залежності. Як правило, ефект від зусиль рідних і близьких хворого короткочасний, особливо якщо мова йде про жіночий і підлітковий алкоголізм.

Які умови проживання?

Люди, які проходять лікування алкогольної залежності у Львові, живуть в комфортабельних умовах, які сприяють їхньому відновленню й одужанню. Детальна інформація — у відповідному розділі на сайті.

Скільки коштує лікування від алкоголізму?

Вартість лікування визначається в індивідуальному порядку. Якщо сім’я, яка звернулася за допомогою, у важкому фінансовому становищі, надаються пільгові умови.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Не менше 3 місяців. Для досягнення оптимального ефекту рекомендуємо пройти 12-місячний курс.

Чи можна зав’язати назавжди?

Все залежить від самої людини. Ми знаємо багато прикладів, коли люди, які пройшли реабілітацію в «Трансформації», не вживали алкоголь 5 і більше років.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Якщо вашій близькій людині потрібне термінове лікування наркозалежних у Львові, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними телефонами. Наші співробітники нададуть безкоштовну консультацію і розкажуть про всі нюанси лікування.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація