Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Луцьку

Алкогольна залежність — одна з найбільш згубних пристрастей, яка непомітно руйнує і знищує особистість. Під впливом спиртних напоїв людина втрачає здатність мислити, приймати рішення, управляти своїм життям — вона не здатна боротися. Тому єдиним способом впоратися з цією бідою стане звернення до реабілітаційного центру Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА), в якому доступно ефективне лікування від алкоголізму. Луцьк — це десятки медичних установ і приватних фахівців, але тільки довірившись професіоналам, можна дійсно отримати стійкий, довгостроковий результат.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Луцьку

«Трансформація» — можливість отримати комплексну допомогу, підтримку і супровід на всіх етапах боротьби з хворобою. Жіночий алкоголізм страшніше чоловічого, адже його складніше перемогти, але в приватній клініці створені всі умови, щоб зробити лікування алкогольної залежності в Луцьку максимально ефективним:

  • повна анонімність — дані про виведення із запою не стануть відомі майбутньому роботодавцю при працевлаштуванні, як і друзям або родичам;
  • цілодобовий моніторинг — лікарі завжди на зв'язку і контролюють стан пацієнтів;
  • дієві методики — більше 10 років досвіду роботи в цій галузі, що і дозволило сформувати грамотну стратегію взаємодії з пацієнтами.

Приватні центри МАА — це ціла команда наркологів, психологів, реабілітологів та інших вузьких фахівців, здатних надати кваліфіковану допомогу. Можна роками витрачати життя на нескінченну битву з тягою до спиртного або спочатку пройти анонімне лікування алкоголізму в Луцьку, щоб усього за 6-12 місяців навчитися долати пристрасть і тягу до міцних напоїв.

Як проходить лікування алкоголізму в Луцьку?

Похмілля, або абстинентний синдром, — небезпечний стан, під час якого організму наноситься серйозний удар. Самостійні спроби кодування можуть лише погіршити ситуацію або й зовсім стати причиною летального результату. Лікування алкозалежності в Луцьку включає три основні етапи:

  • очищення — процес медикаментозної детоксикації займає кілька днів;
  • реабілітація — основна частина курсу, протягом якої відновлюється як фізичне, так і моральне здоров'я пацієнта;
  • ресоціалізація — після роботи з психотерапевтом пацієнт повністю готовий взаємодіяти з суспільством, не відчуваючи ні найменшого дискомфорту.

Згубна пристрасть до пива, вина або міцних напоїв — хвороба, яка зачіпає не тільки тіло, але й розум. Щоб раз і назавжди перестати вживати спиртне, потрібно пройти комплексне лікування від алкогольної залежності в Луцьку, і лише такий підхід надасть гарантований результат.

Програма «12 кроків»

Особлива методика спрямована на поступову зміну особистості — пацієнт вчиться взаємодіяти з оточенням, не відчуваючи постійної тяги до алкоголю. Визнання проблеми, бажання отримати підтримку, віра у вищу силу, здатну направити на потрібний шлях, спокута провини, наставництво — це принципи, на яких засноване позбавлення від алкогольної залежності та  лікування наркозалежних у Луцьку.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Луцьку

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Регулярне вживання спиртного, ранкове бажання похмелитися, відсутність міри — це ознаки початкової стадії алкоголізму.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Довіритися професіоналам, здатним запропонувати примусове лікування, а також вихід із запою на дому.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Самостійний шлях сповнений помилок і труднощів, яких можна уникнути, звернувшись до реабілітаційного центру.

Які умови проживання?

Детальний опис умов, в яких проходить лікування алкоголіків у Луцьку, а також фотографії доступні на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість буде озвучена після узгодження всіх умов перебування в клініці. Для особливих категорій населення передбачені пільги.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Мінімум — 3 місяці, але для повної перемоги над хворобою варто пройти річний курс.

Чи можна зав'язати назавжди?

Так, і численні пацієнти центрів МАА — найкраще підтвердження цьому.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Клініка лікування алкоголізму в Луцьку — єдиний спосіб дійсно перемогти тягу до спиртного, щоб прожити насичене життя, повне яскравих фарб. Отримайте безкоштовну консультацію вже зараз — і адміністратори детально поінформують про умови перебування в стаціонарі.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація