Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Кривому Розі

У сучасному суспільстві вживання алкоголю стало традицією, якої дотримуються не тільки під час свят. Незважаючи на це, не кожен, хто дозволяє собі випити ту чи іншу кількість спиртних напоїв, стає алкоголіком. Причинами розвитку алкоголізму можуть бути як соціальні чинники, так і спадкові, фізіологічні порушення.

За даними ВООЗ, щорічно в світі близько 2,5 млн. Чоловік помирає від зловживання алкоголем, а матеріальні збитки від цієї згубної звички тільки в Європі досягають 300 млрд. Євро (сюди включені витрати на покупку спиртних напоїв і лікування залежності та хвороб ).

Реабілітаційний центр «Трансформація» пропонує другий шанс на успішну і щасливе життя, який дає унікальну програму, заснована на самому успішному курсі лікування - «12 кроків». Ми створили унікальні умови для лікування і реабілітації, які дозволяють за мінімально можливі терміни знову поглянути на життя тверезими очима.

Лікування алкоголізму в Кривому Розі: основні відомості

Лікування від алкоголізму в Кривому Розі вимагає індивідуального підходу до кожного пацієнта. Саме на цьому принципі побудований реабілітаційний курс центру «Трансформація», в якому хвороба розглядається як комплекс біологічних, психічних, соціальних і духовних порушень. Починаючи з року заснування центру, фахівцям вдалося вилікувати від алкоголізму понад 2500 чоловік. Ці люди і їхні родичі знайшли нове життя, нові можливості і на своєму досвіді довели ефективність даного курсу.

Незалежно від типу алкоголізму (пивний, звичайний), стажу зловживання спиртними напоями, наявності або відсутності супутніх захворювань - реабілітаційна програма центру «Трансформація» дає шанс на повне одужання. Не забувайте, що алкоголізм - це серйозна хвороба, яка вимагає участі фахівців різних напрямків (психологів, наркологів, реабілітологів і ін.), А для її лікування не існує чудодійних засобів, здатних моментально позбавити вас від проблеми. Ми рекомендуємо вам звертатися тільки до фахівців в даному напрямку і разом будувати нове життя!

Лікування алкогольної залежності в Кривому Розі

Як вже було сказано вище, лікування алкоголізму вимагає індивідуального підходу до кожного залежному і саме на цьому принципі побудована реабілітаційна програма «12 кроків». В цілому, курс складається з наступних етапів:

  • Детоксикація. Очищення організму від метаболітів алкоголю, купірування симптомів, пов'язаних з припиненням надходження в організм спиртних напоїв. У разі необхідності проводиться корекція стану здоров'я пацієнта.
  • Реабілітація. Заняття в групах з психологами і психотерапевтами, арт-терапія, заходи, що сприяють духовно-моральному розвитку, спортивні заняття та інше.
  • Ресоціалізація. Дуже важливий етап, який дозволяє колишньому залежному адаптуватися до звичній обстановці, не зловживаючи спиртним. Як і всі етапи лікування, ресоціалізація проходить під контролем фахівців центру, які в разі потреби надають допомогу і підтримку.

Реабілітаційний курс проходить в ізоляції від звичної для залежного обстановки, з виключенням будь-яких контактів. Такий підхід дозволяє алкозалежних сконцентруватися на основній меті його знаходження тут - відновити психічне і фізичне здоров'я.

Пацієнтам гарантуються комфортні умови проживання і повна анонімність.

Куди звернутися?

Лікування алкоголізму в Кривому Розі проводиться в центрі реабілітації «Трансформація». Всі подробиці можна дізнатися за контактними телефонами, вказаними на сайті - www.netnarkotik.com.ua. Послуги по лікуванню виявляються анонімно.

Примусове лікування алкоголізму в Кривому Розі (з боку родичів) виявляється в критичних ситуаціях - в цьому випадку головним завданням фахівців є стабілізація стану пацієнта і його мотивація на лікування. При необхідності ми надаємо екстрену (невідкладну) допомогу на дому, в тому числі і психологічну.

Дізнатися більше про програму лікування алкоголізму в нашому центрі можна по посиланням & nbsp; або переглянути інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Дізнатися скільки коштує курс реабілітації в центрі «Трансформація» можна за телефонами гарячої лінії. Не забувайте, що вартість лікування залежить від цілого ряду чинників, до яких відноситься стаж і вид залежності, наявність інших захворювань і т.д. Подаруйте вашим близьким і собі нове життя!

Групи працюють в Кривому Розі і інших містах України, отримати детальну інформацію ви можете зв'язавшись з нами по телефону:

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звертайтеся, ми допоможемо!

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація