Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Кривому Розі

У сучасному суспільстві вживання алкоголю стало традицією, якої дотримуються не тільки під час свят. Незважаючи на це, не кожен, хто дозволяє собі випити ту чи іншу кількість спиртних напоїв, стає алкоголіком. Причинами розвитку алкоголізму можуть бути як соціальні чинники, так і спадкові, фізіологічні порушення.

За даними ВООЗ, щорічно в світі близько 2,5 млн. Чоловік помирає від зловживання алкоголем, а матеріальні збитки від цієї згубної звички тільки в Європі досягають 300 млрд. Євро (сюди включені витрати на покупку спиртних напоїв і лікування залежності та хвороб ).

Реабілітаційний центр «Трансформація» пропонує другий шанс на успішну і щасливе життя, який дає унікальну програму, заснована на самому успішному курсі лікування – «12 кроків». Ми створили унікальні умови для лікування і реабілітації, які дозволяють за мінімально можливі терміни знову поглянути на життя тверезими очима.

Лікування алкоголізму в Кривому Розі: основні відомості

Лікування від алкоголізму в Кривому Розі вимагає індивідуального підходу до кожного пацієнта. Саме на цьому принципі побудований реабілітаційний курс центру «Трансформація», в якому хвороба розглядається як комплекс біологічних, психічних, соціальних і духовних порушень. Починаючи з року заснування центру, фахівцям вдалося вилікувати від алкоголізму понад 2500 чоловік. Ці люди і їхні родичі знайшли нове життя, нові можливості і на своєму досвіді довели ефективність даного курсу.

Незалежно від типу алкоголізму (пивний, звичайний), стажу зловживання спиртними напоями, наявності або відсутності супутніх захворювань – реабілітаційна програма центру «Трансформація» дає шанс на повне одужання. Не забувайте, що алкоголізм – це серйозна хвороба, яка вимагає участі фахівців різних напрямків (психологів, наркологів, реабілітологів і ін.), А для її лікування не існує чудодійних засобів, здатних моментально позбавити вас від проблеми. Ми рекомендуємо вам звертатися тільки до фахівців в даному напрямку і разом будувати нове життя!

Лікування алкогольної залежності в Кривому Розі

Як вже було сказано вище, лікування алкоголізму вимагає індивідуального підходу до кожного залежному і саме на цьому принципі побудована реабілітаційна програма «12 кроків». В цілому, курс складається з наступних етапів:

  • Детоксикація. Очищення організму від метаболітів алкоголю, купірування симптомів, пов’язаних з припиненням надходження в організм спиртних напоїв. У разі необхідності проводиться корекція стану здоров’я пацієнта.
  • Реабілітація. Заняття в групах з психологами і психотерапевтами, арт-терапія, заходи, що сприяють духовно-моральному розвитку, спортивні заняття та інше.
  • Ресоціалізація. Дуже важливий етап, який дозволяє колишньому залежному адаптуватися до звичній обстановці, не зловживаючи спиртним. Як і всі етапи лікування, ресоціалізація проходить під контролем фахівців центру, які в разі потреби надають допомогу і підтримку.

Реабілітаційний курс проходить в ізоляції від звичної для залежного обстановки, з виключенням будь-яких контактів. Такий підхід дозволяє алкозалежних сконцентруватися на основній меті його знаходження тут – відновити психічне і фізичне здоров’я.

Пацієнтам гарантуються комфортні умови проживання і повна анонімність.

Куди звернутися?

Лікування алкоголізму в Кривому Розі проводиться в центрі реабілітації «Трансформація». Всі подробиці можна дізнатися за контактними телефонами, вказаними на сайті – www.netnarkotik.com.ua. Послуги по лікуванню виявляються анонімно.

Примусове лікування алкоголізму в Кривому Розі (з боку родичів) виявляється в критичних ситуаціях – в цьому випадку головним завданням фахівців є стабілізація стану пацієнта і його мотивація на лікування. При необхідності ми надаємо екстрену (невідкладну) допомогу на дому, в тому числі і психологічну.

Дізнатися більше про програму лікування алкоголізму в нашому центрі можна по посиланням & nbsp; або переглянути інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Дізнатися скільки коштує курс реабілітації в центрі «Трансформація» можна за телефонами гарячої лінії. Не забувайте, що вартість лікування залежить від цілого ряду чинників, до яких відноситься стаж і вид залежності, наявність інших захворювань і т.д. Подаруйте вашим близьким і собі нове життя!

Групи працюють в Кривому Розі і інших містах України, отримати детальну інформацію ви можете зв’язавшись з нами по телефону:

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звертайтеся, ми допоможемо!

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація