Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Кіровограді (Кропивницького)

Всупереч поширеній думці, що алкоголізм – це свідчення особистісної розбещеності, повної деградації і байдужості до близьких і рідних людей, алкогольна залежність, в першу чергу, страшна хвороба. Найчастіше вона закінчується смертю людини, тому вимагає кваліфікованого і невідкладного лікування.

Залежність від алкоголю паралізує волю і сприяє тому, що людина перестає опиратися бажанню пити. Умовляння близьких, обіцянки самому собі покінчити з алкоголізмом, як правило, не забезпечують потрібний ефект і деградація стрімко триває. Найкраще, що можна зробити для блага хворого і його близьких – почати лікування від алкоголізму в Кропивницького. Наркологічний центр реабілітації та ресоціалізації Міжнародної антинаркотичної Асоціації «Трансформація» – установа, де людині, яка страждає від алкогольної залежності допоможуть повернутися до нормального життя. Ми ефективно лікуємо:

 •   жіночий алкоголізм;
 •   чоловічий алкоголізм;
 •   пивний алкоголізм.

Також фахівці «Трансформації» успішно виводять із запою людей, які періодично зловживають алкоголем.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Алкогольна залежність: порок особистості або складне захворювання?

Алкоголік – людина, що страждає від хімічної залежності, яка поступово поглинає його особистість і пригнічує здатність чинити опір. Звичайно, на початковій стадії більшість людей вживають пиво, горілку та інші міцні напої добровільно, отримуючи задоволення від стану сп’яніння. Але потім настає стадія, коли він перестає себе контролювати і п’є, так як зупинитися не виходить.

На першому етапі залежності, коли алкоголь приносить задоволення, і сам алкоголік і його рідні не можуть розпізнати симптоматику захворювання. Здається, що припинити пити можна в будь-який момент. Як зрозуміти, що у близької людини почалися проблеми з алкоголем? На початковій стадії про це свідчать:

 •   втрата захисного блювотного рефлексу;
 •   збільшення кількості споживаного алкоголю;
 •   непереборна тяга випивати на постійній основі.

Лікування алкоголізму в Кропивницького дуже рідко починається на першій стадії залежності. Більшість алкоголіків вважають себе здоровими, а тим часом хвороба переходить на другий етап – фізичну залежність. Його основні ознаки – похмільний синдром і поява плато толерантності. Похмілля – це стан, що виникає після сильного алкогольного сп’яніння, і характеризується непереборною тягою випити. Для нього характерні сильний головний біль, підвищена стомлюваність, погане самопочуття, слабкість і неспокійний сон.

Плато толерантності – це багаторазове підвищення дози алкоголю, необхідної для сп’яніння. На другому етапі алкоголізм набуває циклічну або постійну форму. Якщо людина п’є циклічно (запоями) його колегам і родичам не завжди вдається розпізнати захворювання. Саме на цій стадії починається деградація особистості. Гостра потреба отримати лікування алкоголізму в Кіровограді характерна для третьої стадії хвороби. Людина вже не в силах приймати велику кількість спиртного, через це він п’є невеликими порціями, але постійно. Також його весь час мучить погане самопочуття.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Ефективне позбавлення від алкогольної залежності

Проходження лікування в реабілітаційному центрі «Трансформація» – ефективний варіант лікування алкоголізму. Головне, щоб це було усвідомленим рішенням з боку залежної людини. Не менш важлива і підтримка близьких. Часто буває, що алкоголік хоче вийти з порочного кола, але самостійно зробити це не виходить. А родичі, партнер і друзі вже змирилися з тим, що він деградує і не намагаються допомогти.

Наша практика підтверджує, якщо хворий і його рідні хочуть позбутися від проблеми – шанси на одужання дуже високі. Лікування алкогольної залежності в Кіровограді надає зважену оцінку таких факторів, як:

 •   форма алкоголізації;
 •   алкогольний стаж;
 •   стадія захворювання;
 •   супутні соматичні і психічні стани;
 •   фактори, що провокують алкоголізм пацієнта.

Хороший результат забезпечує індивідуальна і групова робота резидентів «Трансформації» з психологом, зустрічі та спілкування з людьми, які відмовилися від алкоголю і повністю змінили своє життя. Запам’ятайте, тільки фахівцям під силу підібрати оптимальний спосіб позбавлення від алкоголізму, який буде дієвим і не заподіє хворому ще більшої шкоди. Тому ми категорично не рекомендуємо:

 •   «кодуватися»;
 •   вживати препарати, виробники яких гарантують швидке позбавлення від залежності;
 •   робити інші кроки, які не були погоджені з фахівцем з позбавлення від алкоголізму або лікарем-наркологом.

Програма «12 кроків» в лікуванні алкоголізму

Для позбавлення від алкогольної залежності на будь-якій стадії ми пропонуємо унікальну програму «12 кроків», що довела свою ефективність на практиці. Під керівництвом фахівця хворий повинен пройти 12 етапів, на останньому з яких він повністю позбутися від алкоголізму:

 •   Визнання того, що самостійно впоратися з проблемою людині не під силу.
 •   Усвідомлення необхідності отримання допомоги ззовні, від рідних і кваліфікованих фахівців.
 •   Навчання довірі професіоналам, які допомагають пацієнту подолати залежність.
 •   Груповий самоаналіз, спрямований на формування мотивації позбутися алкоголізму.
 •   Усвідомлення того, що алкоголь не причина аддикции, причина – сама людина.
 •   Корекція власних поведінкових шаблонів.
 •   Підготовка до примирення з людьми, яким пацієнт завдав шкоди під час хвороби.
 •   Примирення з близькими, прощення себе за погані вчинки, скоєні під впливом алкоголю.
 •   Формування звички аналізувати свої вчинки і їх наслідки.
 •   Розвиток духовної сутності і моральної сфери колишнього алкоголіка.
 •   Лікування від залежності, використовуючи навички і знання отримані в ході курсу.

Виникли питання? Зв’яжіться з нами через спеціальну форму на сайті.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація