Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Кіровограді (Кропивницькому)

Лікування алкоголізму в Кіровограді (Кропивницькому). Всупереч поширеній думці, що алкоголізм - це свідчення особистісної розбещеності, повної деградації і байдужості до близьких і рідних людей, алкогольна залежність, в першу чергу, страшна хвороба. Найчастіше вона закінчується смертю людини, тому вимагає кваліфікованого і невідкладного лікування.

Залежність від алкоголю паралізує волю і сприяє тому, що людина перестає опиратися бажанню пити. Умовляння близьких, обіцянки самому собі покінчити з алкоголізмом, як правило, не забезпечують потрібний ефект і деградація стрімко триває. Найкраще, що можна зробити для блага хворого і його близьких - почати лікування від алкоголізму в Кропивницького. Наркологічний центр реабілітації та ресоціалізації Міжнародної антинаркотичної Асоціації «Трансформація» - установа, де людині, яка страждає від алкогольної залежності допоможуть повернутися до нормального життя. Ми ефективно лікуємо:

 •   жіночий алкоголізм;
 •   чоловічий алкоголізм;
 •   пивний алкоголізм.

Також фахівці «Трансформації» успішно виводять із запою людей, які періодично зловживають алкоголем.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Алкогольна залежність: порок особистості або складне захворювання?

Алкоголік - людина, що страждає від хімічної залежності, яка поступово поглинає його особистість і пригнічує здатність чинити опір. Звичайно, на початковій стадії більшість людей вживають пиво, горілку та інші міцні напої добровільно, отримуючи задоволення від стану сп'яніння. Але потім настає стадія, коли він перестає себе контролювати і п'є, так як зупинитися не виходить.

На першому етапі залежності, коли алкоголь приносить задоволення, і сам алкоголік і його рідні не можуть розпізнати симптоматику захворювання. Здається, що припинити пити можна в будь-який момент. Як зрозуміти, що у близької людини почалися проблеми з алкоголем? На початковій стадії про це свідчать:

 •   втрата захисного блювотного рефлексу;
 •   збільшення кількості споживаного алкоголю;
 •   непереборна тяга випивати на постійній основі.

Лікування алкоголізму в Кропивницького дуже рідко починається на першій стадії залежності. Більшість алкоголіків вважають себе здоровими, а тим часом хвороба переходить на другий етап - фізичну залежність. Його основні ознаки - похмільний синдром і поява плато толерантності. Похмілля - це стан, що виникає після сильного алкогольного сп'яніння, і характеризується непереборною тягою випити. Для нього характерні сильний головний біль, підвищена стомлюваність, погане самопочуття, слабкість і неспокійний сон.

Плато толерантності - це багаторазове підвищення дози алкоголю, необхідної для сп'яніння. На другому етапі алкоголізм набуває циклічну або постійну форму. Якщо людина п'є циклічно (запоями) його колегам і родичам не завжди вдається розпізнати захворювання. Саме на цій стадії починається деградація особистості. Гостра потреба отримати лікування алкоголізму в Кіровограді характерна для третьої стадії хвороби. Людина вже не в силах приймати велику кількість спиртного, через це він п'є невеликими порціями, але постійно. Також його весь час мучить погане самопочуття.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Ефективне позбавлення від алкогольної залежності. Лікування алкоголізму в Кіровограді (Кропивницькому)

Проходження лікування в реабілітаційному центрі «Трансформація» - ефективний варіант лікування алкоголізму. Головне, щоб це було усвідомленим рішенням з боку залежної людини. Не менш важлива і підтримка близьких. Часто буває, що алкоголік хоче вийти з порочного кола, але самостійно зробити це не виходить. А родичі, партнер і друзі вже змирилися з тим, що він деградує і не намагаються допомогти.

Наша практика підтверджує, якщо хворий і його рідні хочуть позбутися від проблеми - шанси на одужання дуже високі. Лікування алкогольної залежності в Кіровограді надає зважену оцінку таких факторів, як:

 •   форма алкоголізації;
 •   алкогольний стаж;
 •   стадія захворювання;
 •   супутні соматичні і психічні стани;
 •   фактори, що провокують алкоголізм пацієнта.

Хороший результат забезпечує індивідуальна і групова робота резидентів «Трансформації» з психологом, зустрічі та спілкування з людьми, які відмовилися від алкоголю і повністю змінили своє життя. Запам'ятайте, тільки фахівцям під силу підібрати оптимальний спосіб позбавлення від алкоголізму, який буде дієвим і не заподіє хворому ще більшої шкоди. Тому ми категорично не рекомендуємо:

 •   «кодуватися»;
 •   вживати препарати, виробники яких гарантують швидке позбавлення від залежності;
 •   робити інші кроки, які не були погоджені з фахівцем з позбавлення від алкоголізму або лікарем-наркологом.

Програма «12 кроків» в лікування алкоголізму в Кіровограді (Кропивницькому)

Для позбавлення від алкогольної залежності на будь-якій стадії ми пропонуємо унікальну програму «12 кроків», що довела свою ефективність на практиці. Під керівництвом фахівця хворий повинен пройти 12 етапів, на останньому з яких він повністю позбутися від алкоголізму:

 •   Визнання того, що самостійно впоратися з проблемою людині не під силу.
 •   Усвідомлення необхідності отримання допомоги ззовні, від рідних і кваліфікованих фахівців.
 •   Навчання довірі професіоналам, які допомагають пацієнту подолати залежність.
 •   Груповий самоаналіз, спрямований на формування мотивації позбутися алкоголізму.
 •   Усвідомлення того, що алкоголь не причина аддикции, причина - сама людина.
 •   Корекція власних поведінкових шаблонів.
 •   Підготовка до примирення з людьми, яким пацієнт завдав шкоди під час хвороби.
 •   Примирення з близькими, прощення себе за погані вчинки, скоєні під впливом алкоголю.
 •   Формування звички аналізувати свої вчинки і їх наслідки.
 •   Розвиток духовної сутності і моральної сфери колишнього алкоголіка.
 •   Лікування від залежності, використовуючи навички і знання отримані в ході курсу.

Умови проживання в реабілітаційному центрі в   Кропивницькому (Кіровограді)

Виникли питання? Зв'яжіться з нами через спеціальну форму на сайті.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація