Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Хмельницькому

Алкоголізм — біда, яка не з чуток знайома кожній другій родині. І її головна небезпека в тому, що вона руйнує життя не тільки того, хто самостійно прийняв рішення «втопити» всі свої проблеми і переживання в пиві, горілці або вині — страждає і все оточення залежної людини. В цьому випадку діяти потрібно рішуче, звернувшись до фахівців і записавшись на лікування алкоголізму. Хмельницький — місто, в якому функціонує реабілітаційний центр «Трансформація», де будь-якому пацієнту незалежно від його віку та стану здоров'я буде надана необхідна допомога.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Хмельницькому

Недостатньо викинути всі пляшки з міцними напоями або позбавити алкоголіка фінансової підтримки, зачинивши в квартирі. Як тільки період вимушеної ізоляції завершиться, залежна людина моментально повернеться до своєї згубної пристрасті. Тому єдиний спосіб перемогти таку небезпечну пристрасть — клініка лікування алкоголізму в Хмельницькому, в якій пацієнтам гарантовані:

  • конфіденційність даних;
  • комфортні умови проживання (затишні кімнати, харчування, фізичні вправи, дозвілля);
  • цілодобова лікарська допомога.

У Центрі працюють наркологи, реабілітологи, психологи, психотерапевти та інші вузькі фахівці. Під контролем досвідчених лікарів вихід із запою і подальше лікування жіночого або чоловічого алкоголізму будуть максимально ефективними — це дасть можливість отримати стійкий результат і перемогти хворобу.

Як проходить лікування алкоголізму в Хмельницькому?

Тривале вживання спиртних напоїв руйнує організм. Різка відмова лише посилить загальний стан, а алкоголік буде думати тільки про те, як похмелитися. Тому лікування алкогольної залежності в Хмельницькому включає кілька основних етапів:

  • детоксикація — очищення крові від продуктів розпаду алкоголю, яке проводиться під постійним контролем лікарів;
  • медикаментозна терапія — усунення дефіцитів мікроелементів і корисних речовин, лікарська підтримка органів і систем;
  • відновлення психічного здоров'я — призначення синтетичних або рослинних психолептиків, а також психотропних засобів, здатних скоригувати рівень нейромедіаторів.

Проходячи лікування алкозалежних у Хмельницькому, пацієнт поступово відновлюється, індивідуально і в групах працює з психологом, опрацьовує приховані страхи і переживання, і лише після цього переходить до ресоціалізації — адаптації в соціумі.

Програма «12 кроків»

У клініках Міжнародної Антинаркотичної Асоціації позбавлення від будь-яких видів залежності (ігрової, хімічної, алкогольної) засноване на використанні однієї з найпопулярніших методик, яка на практиці підтвердила свою актуальність. Програма «12 кроків» розділена на кілька окремих сегментів — лікування алкоголіків у Хмельницькому передбачає покрокове виконання кожного з них:

  • визнання проблеми, прийняття своєї слабкості;
  • довіра до вищої сили, яка здатна захистити, вберегти й підтримати;
  • виправлення помилок і шкоди оточуючим, заподіяної під впливом алкоголю;
  • наставництво, допомога тим, хто знаходиться лише на початковому етапі боротьби з недугою.

Програма, затверджена в центрах МАА, заснована на досвіді зарубіжних колег і діючих стандартів роботи з пацієнтами. Це одна з найпопулярніших методик, яка робить допомогу тим, хто залежить від алкоголю, як і лікування наркозалежних у Хмельницькому, дійсно ефективними.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Хмельницькому

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Важке похмілля, неможливість зупинитися, регулярне вживання спиртних напоїв — ознаки, які вимагають термінового звернення до фахівців.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Прохання, як і погрози, позбавлені сенсу, тому варто довірити це завдання психологу.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Лише в рідкісних випадках сім'ї вдається домогтися успіху — краще не витрачати час на вмовляння або кодування, а спочатку звернутися в приватні центри МАА, щоб пройти анонімне лікування алкоголізму в Хмельницькому.

Які умови проживання?

З фотографіями обстановки і умов проживання в стаціонарі можна ознайомитися на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість розраховується індивідуально для кожного пацієнта, нужденним по можливості надаються пільги.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Мінімальний термін — 3 місяці, але на отримання довгострокового результату буде потрібно близько року.

Чи можна зав'язати назавжди?

Ми готові поділитися історіями наших пацієнтів, які вже більше 5 років живуть щасливим життям без алкоголю.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Лікування від алкогольної залежності в Хмельницькому — це дієві методики, які гарантовано дадуть потрібний результат. Телефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію — вирішення проблеми можливо, і чим раніше будуть вжиті заходи, тим вища ймовірність того, що зі спиртним буде покінчено раз і назавжди.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація