Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Хмельницькому

Алкоголізм — біда, яка не з чуток знайома кожній другій родині. І її головна небезпека в тому, що вона руйнує життя не тільки того, хто самостійно прийняв рішення «втопити» всі свої проблеми і переживання в пиві, горілці або вині — страждає і все оточення залежної людини. В цьому випадку діяти потрібно рішуче, звернувшись до фахівців і записавшись на лікування алкоголізму. Хмельницький — місто, в якому функціонує реабілітаційний центр «Трансформація», де будь-якому пацієнту незалежно від його віку та стану здоров’я буде надана необхідна допомога.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Хмельницькому

Недостатньо викинути всі пляшки з міцними напоями або позбавити алкоголіка фінансової підтримки, зачинивши в квартирі. Як тільки період вимушеної ізоляції завершиться, залежна людина моментально повернеться до своєї згубної пристрасті. Тому єдиний спосіб перемогти таку небезпечну пристрасть — клініка лікування алкоголізму в Хмельницькому, в якій пацієнтам гарантовані:

  • конфіденційність даних;
  • комфортні умови проживання (затишні кімнати, харчування, фізичні вправи, дозвілля);
  • цілодобова лікарська допомога.

У Центрі працюють наркологи, реабілітологи, психологи, психотерапевти та інші вузькі фахівці. Під контролем досвідчених лікарів вихід із запою і подальше лікування жіночого або чоловічого алкоголізму будуть максимально ефективними — це дасть можливість отримати стійкий результат і перемогти хворобу.

Як проходить лікування алкоголізму в Хмельницькому?

Тривале вживання спиртних напоїв руйнує організм. Різка відмова лише посилить загальний стан, а алкоголік буде думати тільки про те, як похмелитися. Тому лікування алкогольної залежності в Хмельницькому включає кілька основних етапів:

  • детоксикація — очищення крові від продуктів розпаду алкоголю, яке проводиться під постійним контролем лікарів;
  • медикаментозна терапія — усунення дефіцитів мікроелементів і корисних речовин, лікарська підтримка органів і систем;
  • відновлення психічного здоров’я — призначення синтетичних або рослинних психолептиків, а також психотропних засобів, здатних скоригувати рівень нейромедіаторів.

Проходячи лікування алкозалежних у Хмельницькому, пацієнт поступово відновлюється, індивідуально і в групах працює з психологом, опрацьовує приховані страхи і переживання, і лише після цього переходить до ресоціалізації — адаптації в соціумі.

Програма «12 кроків»

У клініках Міжнародної Антинаркотичної Асоціації позбавлення від будь-яких видів залежності (ігрової, хімічної, алкогольної) засноване на використанні однієї з найпопулярніших методик, яка на практиці підтвердила свою актуальність. Програма «12 кроків» розділена на кілька окремих сегментів — лікування алкоголіків у Хмельницькому передбачає покрокове виконання кожного з них:

  • визнання проблеми, прийняття своєї слабкості;
  • довіра до вищої сили, яка здатна захистити, вберегти й підтримати;
  • виправлення помилок і шкоди оточуючим, заподіяної під впливом алкоголю;
  • наставництво, допомога тим, хто знаходиться лише на початковому етапі боротьби з недугою.

Програма, затверджена в центрах МАА, заснована на досвіді зарубіжних колег і діючих стандартів роботи з пацієнтами. Це одна з найпопулярніших методик, яка робить допомогу тим, хто залежить від алкоголю, як і лікування наркозалежних у Хмельницькому, дійсно ефективними.

Найпоширеніші питання про лікування наркозалежних у Хмельницькому

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Важке похмілля, неможливість зупинитися, регулярне вживання спиртних напоїв — ознаки, які вимагають термінового звернення до фахівців.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Прохання, як і погрози, позбавлені сенсу, тому варто довірити це завдання психологу.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Лише в рідкісних випадках сім’ї вдається домогтися успіху — краще не витрачати час на вмовляння або кодування, а спочатку звернутися в приватні центри МАА, щоб пройти анонімне лікування алкоголізму в Хмельницькому.

Які умови проживання?

З фотографіями обстановки і умов проживання в стаціонарі можна ознайомитися на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість розраховується індивідуально для кожного пацієнта, нужденним по можливості надаються пільги.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Мінімальний термін — 3 місяці, але на отримання довгострокового результату буде потрібно близько року.

Чи можна зав’язати назавжди?

Ми готові поділитися історіями наших пацієнтів, які вже більше 5 років живуть щасливим життям без алкоголю.

Реабілітаційний центр наркозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Лікування від алкогольної залежності в Хмельницькому — це дієві методики, які гарантовано дадуть потрібний результат. Телефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію — вирішення проблеми можливо, і чим раніше будуть вжиті заходи, тим вища ймовірність того, що зі спиртним буде покінчено раз і назавжди.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація