Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Станом на сьогодні понад 1,2 млн українців страждають від алкогольної залежності. Алкоголізм — не просто неконтрольоване вживання горілки, вина, пива та інших спиртних напоїв. Це — захворювання, яке руйнує фізичне й душевне здоров’я людини, сприяє деградації особистості та розриву з соціумом. Якщо ваш близький — алкоголік і не може зав’язати, кращий варіант для нього — клініка лікування алкоголізму в Івано-Франківську. В надійному спеціалізованому закладі нададуть ефективну анонімну допомогу.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Реабілітаційний центр для алкозалежних «Трансформація» вже більше 10 років надає допомогу людям, що страждають від даного захворювання. У нашій команді — досвідчені наркологи, реабілітологи, психологи і психотерапевти, що використовують найдієвіші методики лікування.

Ми працюємо під егідою МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації). Тому лікування від алкогольної залежності в Івано-Франківську базується на принципах програми «12 кроків», ефективність якої доведена позитивним досвідом мільйонів пацієнтів у всьому світі.

Як проходить лікування алкоголізму в Івано-Франківську?

Лікування алкоголіків в Івано-Франківську — складний процес, що включає в себе такі етапи:

  • Детоксикація. Перебуваючи на лікуванні в нашій приватній клініці, людина гарантовано припиняє вживати алкоголь. Її організм поступово відновлюється після тривалого отруєння спиртним.
  • Реабілітація. Хворий усвідомлює причини своєї залежності і бажання її побороти. Він стає на шлях тверезості, компенсує завдану шкоду рідним і близьким, шукає позитивну мотивацію, що допомагає боротися.
  • Лікування алкогольної залежності в Івано-Франківську передбачає ресоціалізацію. Колишній алкоголік, у якого погіршився зв’язок із соціумом, повертається в нього і стає повноцінним членом.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних в Івано-Франківську

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Алкозалежність стає помітною на другому етапі захворювання. У людини з’являється толерантність до алкоголю, вона багато п’є, регулярно страждає від похмілля. Багато алкоголіків проявляють агресію під час або після розпивання спиртного, можуть відчувати алкогольну амнезію. Особливо небезпечний підлітковий і жіночий алкоголізм. Якщо ви помітили у своїх рідних подібні ознаки, треба негайно починати лікування алкозалежності в Івано-Франківську.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Навіть найпереконливіші доводи марні, якщо алкоголік не хоче відмовлятися від свого способу життя. Якщо ваші вмовляння на нього не діють, не чиніть надмірний тиск. Допомогти підібрати аргументи, які змусять близьку людину пройти анонімне лікування алкоголізму в Івано-Франківську, допоможуть наші фахівці. Зв’яжіться з ними для отримання консультації.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Це складне завдання, адже навіть виведення із запою на дому під силу тільки професіоналам. Справитися з алкоголізмом за допомогою друзів і близьких, не вдаючись до допомоги лікарів і реабілітологів, можуть одиниці.

Які умови проживання?

У  «Трансформації» комфортні умови проживання і є все необхідне, щоб пацієнт відчував себе комфортно. Детальна інформація та фото — у відповідному розділі на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську — доступна за ціною послуга. Зверніть увагу, що ми йдемо назустріч тим, хто відчуває фінансові труднощі, і надаємо пільгові умови співпраці.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Ми переконані, що гіпноз, кодування, підшивка та інші швидкі методи неефективні й згубні. Відновлення не може тривати менше 3 місяців. Оптимальне лікування наркозалежних в Івано-Франківську, що забезпечує бажаний результат, — 1 рік.

Чи можна зав’язати назавжди?

Якщо хворий успішно пройшов лікування, то він може повернутися до здорового життя, більше не вдаючись до алкоголю. Нам відомо багато прикладів колишніх пацієнтів, які не п’ють 5 і більше років.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Алкогольна залежність — це не вирок, важливо захотіти від неї позбутися, і все вийде. Щоб отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні цього нелегкого завдання, телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами контактних телефонів. Фахівці «Трансформації» дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть зважитися зробити крок на шляху до одужання.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація