Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Станом на сьогодні понад 1,2 млн українців страждають від алкогольної залежності. Алкоголізм — не просто неконтрольоване вживання горілки, вина, пива та інших спиртних напоїв. Це — захворювання, яке руйнує фізичне й душевне здоров'я людини, сприяє деградації особистості та розриву з соціумом. Якщо ваш близький — алкоголік і не може зав'язати, кращий варіант для нього — клініка лікування алкоголізму в Івано-Франківську. В надійному спеціалізованому закладі нададуть ефективну анонімну допомогу.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Реабілітаційний центр для алкозалежних «Трансформація» вже більше 10 років надає допомогу людям, що страждають від даного захворювання. У нашій команді — досвідчені наркологи, реабілітологи, психологи і психотерапевти, що використовують найдієвіші методики лікування.

Ми працюємо під егідою МАА (Міжнародної Антинаркотичної Асоціації). Тому лікування від алкогольної залежності в Івано-Франківську базується на принципах програми «12 кроків», ефективність якої доведена позитивним досвідом мільйонів пацієнтів у всьому світі.

Як проходить лікування алкоголізму в Івано-Франківську?

Лікування алкоголіків в Івано-Франківську — складний процес, що включає в себе такі етапи:

  • Детоксикація. Перебуваючи на лікуванні в нашій приватній клініці, людина гарантовано припиняє вживати алкоголь. Її організм поступово відновлюється після тривалого отруєння спиртним.
  • Реабілітація. Хворий усвідомлює причини своєї залежності і бажання її побороти. Він стає на шлях тверезості, компенсує завдану шкоду рідним і близьким, шукає позитивну мотивацію, що допомагає боротися.
  • Лікування алкогольної залежності в Івано-Франківську передбачає ресоціалізацію. Колишній алкоголік, у якого погіршився зв'язок із соціумом, повертається в нього і стає повноцінним членом.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних в Івано-Франківську

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Алкозалежність стає помітною на другому етапі захворювання. У людини з'являється толерантність до алкоголю, вона багато п'є, регулярно страждає від похмілля. Багато алкоголіків проявляють агресію під час або після розпивання спиртного, можуть відчувати алкогольну амнезію. Особливо небезпечний підлітковий і жіночий алкоголізм. Якщо ви помітили у своїх рідних подібні ознаки, треба негайно починати лікування алкозалежності в Івано-Франківську.

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Навіть найпереконливіші доводи марні, якщо алкоголік не хоче відмовлятися від свого способу життя. Якщо ваші вмовляння на нього не діють, не чиніть надмірний тиск. Допомогти підібрати аргументи, які змусять близьку людину пройти анонімне лікування алкоголізму в Івано-Франківську, допоможуть наші фахівці. Зв'яжіться з ними для отримання консультації.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Це складне завдання, адже навіть виведення із запою на дому під силу тільки професіоналам. Справитися з алкоголізмом за допомогою друзів і близьких, не вдаючись до допомоги лікарів і реабілітологів, можуть одиниці.

Які умови проживання?

У  «Трансформації» комфортні умови проживання і є все необхідне, щоб пацієнт відчував себе комфортно. Детальна інформація та фото — у відповідному розділі на сайті.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську — доступна за ціною послуга. Зверніть увагу, що ми йдемо назустріч тим, хто відчуває фінансові труднощі, і надаємо пільгові умови співпраці.

Як довго лікуватися від алкоголізму?

Ми переконані, що гіпноз, кодування, підшивка та інші швидкі методи неефективні й згубні. Відновлення не може тривати менше 3 місяців. Оптимальне лікування наркозалежних в Івано-Франківську, що забезпечує бажаний результат, — 1 рік.

Чи можна зав'язати назавжди?

Якщо хворий успішно пройшов лікування, то він може повернутися до здорового життя, більше не вдаючись до алкоголю. Нам відомо багато прикладів колишніх пацієнтів, які не п'ють 5 і більше років.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Алкогольна залежність — це не вирок, важливо захотіти від неї позбутися, і все вийде. Щоб отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні цього нелегкого завдання, телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами контактних телефонів. Фахівці «Трансформації» дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть зважитися зробити крок на шляху до одужання.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація