Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Лікування алкоголізму в Харкові

Більшість людей не вважають алкоголізм захворюванням і асоціюють його з безвідповідальністю, розбещеністю, егоїстичним ставленням людини до сім'ї та рідним. Почасти це відповідає дійсності, але в той же час, залежність від алкоголю - хвороба, яка знищує особистість і руйнує фізичне здоров'я.

Якщо алкоголіка не лікувати, він може загинути від супутніх захворювань, в результаті суїциду або трагічну випадковість. При цьому, навіть якщо він усвідомлює, що треба кидати пити і повертатися до нормального способу життя, самостійно впоратися з таким складним завданням не може. Найкраще, що можуть зробити близькі людини з алкогольною залежністю - забезпечити йому ефективне лікування від алкоголізму в Харкові в реабілітаційному центрі« Трансформація ». Зверніться за безкоштовної цілодобової консультацією для конкретно вашого випадку.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Як визначити алкогольну залежність: її основні етапи

Людина, яка любить вживати міцні напої, з часом п'є все більше і більше, втрачає контроль над собою. Згодом йому не хочеться бачити нічого крім алкоголю, щоб відчувати приємне сплутаність свідомості. Але спиртне кардинально впливає на обмінні процеси, в тому числі - на головний мозок.

На першому етапі алкогольної залежності більшість алкоголіків не відчувають потреби в лікуванні. І чоловіки і жінки впевнені, що можуть перестати пити в будь-який момент і не вважають, що у них є проблеми з алкоголем. Чарка горілки або келих віскі стійко асоціюються з отриманням задоволення. Етиловий спирт пригнічує мозкову діяльність, змушуючи людину відчувати ейфорію і приємну розслабленість.

Перший симптом того, що у вашого близької людини проблеми зі спиртним - психічна залежність від випивки. Інші ознаки появи алкозалежності:

 • Пропадає блювотний рефлекс.
 • вживається доза спиртного постійно збільшується.
 • Тяга до випивки стає непереборною.

Досвід наших фахівців свідчить, що лікування алкогольної залежності в Харкові рідко починається на першому етапі. Залежність на другий етап, для якого характерно плато толерантності та поява похмільного синдрому. В цей час дози вживаного алкоголю підвищуються в рази, людина дуже багато п'є. До речі, якщо він робить це циклічно (запоями), то його колеги друзі можуть навіть не знати про його проблеми з алкоголем.

Третя стадія залежності від алкоголю характеризується зниженням толерантності до спиртного. Пити багато алкоголік вже не в змозі, але зате він п'є невеликими дозами майже цілодобово. Ця фаза супроводжується затяжним похміллям, яке може тривати більше місяця, супроводжуючись алкогольними припадками і делірієм.

Лікування від алкоголізму в Харкові : основні принципи

Починати терапію, спрямовану на позбавлення від згубної залежності, можна на будь-якому етапі захворювання. Бажано приступити до лікування якомога раніше, поки алкоголь не заподіяв ще більше шкоди важливим системам організму і внутрішнім органам. Ще один важливий момент - хворого не можна намагатися позбавити від алкоголізму насильно. Він сам повинен хотіти покінчити зі спиртним раз і назавжди.

Родичам і друзям алкоголіка важко, але не можна опускати руки і надавати хворому в психологічній підтримці. Часті випадки, коли залежний від алкоголю людина хоче вийти з порочного кола, а близькі вже поставили на ньому хрест і вважають, що ситуацію не виправити. Підтримка на всіх етапах лікування допоможе пацієнтові легше пережити цей складний період, знайти в собі внутрішні сили.

Лікування алкоголізму в Харкові , яке пропонує реабілітаційний центр «Трансформація» спрямований на те, щоб допомогти позбутися від залежності жінкам, чоловікам, підліткам. Наші співробітники - досвідчені наркологи та психологи, які комплексно підходять до терапії пацієнта. Також важливий індивідуальний підхід, тому обов'язково враховується:

 •   Стаж вживання алкогольних напоїв.
 •   Форма алкогольної залежності.
 •   Супутні захворювання, в тому серед них - соматичного характеру.
 •   Фактори, які підштовхнули хворого до алкогольної залежності. Нерідко це проблеми в сім'ї і на роботі.

Прискорити реабілітацію допомагають сеанси психотерапії, індивідуальні та колективні. Дуже продуктивна робота в групі, коли людина вчиться розповідати про свої проблеми зі спиртним іншим людям, отримувати у них підтримку. Велике мотиваційний значення для наших резидентів має спілкування з тими, хто покінчив із залежністю і повернувся до нормального життя.

Програма «12 кроків» - перевірений шлях до життя без алкоголю

Центр реабілітації «Трансформація» пропонує лікувальний курс, заснований на програмі «12 кроків». З її допомогою вдається домогтися стійкої і тривалої ремісії. Непереборна тяга до чого-небудь - до прийому спиртного, наркотиків або ігроманія - це саморуйнується шлях, який призводить до самих негативних наслідків, як для людини, так і для його оточення.

В основі терапії, використовуваної в реабілітаційному центрі «Трансформація» - штаті Міннесота програма позбавлення від алкоголізму чи програма «12 кроків». Завдяки її проходженню, мільйони людей в США і Європі зажили повноцінно і позбулися тяги до спиртного і наркотиків. У процесі лікування пацієнт повинен пройти 12 етапів (кроків), завершальним з яких стане лікування:

 •   Визнати власне безсилля перед тягою до алкоголю і необхідність знайти допомогу і підтримку ззовні.
 •   Повірити в те, що допомогти в боротьбі із захворюванням можуть сторонні люди, в тому числі - кваліфіковані фахівці.
 •   Довіритися фахівцям з лікування від залежності і почати виконувати їх приписи.
 •   Навчитися аналізувати свої вчинки і думки, в тому числі - страхи і переживання, спробувати зрозуміти причини тяги до спиртного.
 •   Прийняти свій негативний досвід і змиритися з ним.
 •   Налаштуватися перемогти залежність, сформувати позитивну мотивацію.
 •   Навчитися коригувати свої поведінкові шаблони.
 •   Визнати, що своїм алкоголізмом шкодив іншим людям.
 •   Вибачитися перед тими, кому заподіяв шкоду алкоголізмом і спробувати мінімізувати збитки.
 •   Виробити звичку постійного самоаналізу і самоконтролю.
 •   Розвинути духовну сутність, сформувати моральні цінності.
 •   Досягти одужання і повернутися в соціум.

Пам'ятайте, алкоголізм виліковний, важливо тільки захотіти його позбутися. Щоб отримати нашу консультацію, телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів або зв'яжіться з фахівцем через контактну форму.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Як і будь-яка хвороба, залежність може мати хронічний перебіг. Механізми, які запускають цей процес, обумовлені біологічними, психічними, соціальними, духовними факторами. Ця концепція є основною ідеєю курсу. В цілому, лікування в нашому центрі на увазі набагато більше, ніж просте кодування від алкоголізму в Харкові і складається з трьох етапів:

 • Медикаментозний курс.
 • Реабілітація.
 • Ресоціалізація.

Детоксикація   ставить своїм завданням очистити організм від етанолу і його метаболітів, а також полегшити симптоматику абстинентів розладів. Основна програма включає групові заняття з духовного розвитку, вправи з психотерапевтами, арт-терапію та багато іншого. Останній, дуже важливий етап - ресоціалізаціяілі адаптація колишнього залежного до життя в суспільстві без впливу алкоголю.

РЦ «Трансформація» пропонує лікування алкоголізму в Харкові, ціни на які істотно нижче, ніж в альтернативних пропозиціях. Ми зберігаємо повну анонімність на всіх етапах надання послуг.

Ознайомитися детально з програмою лікування алкоголізму   можна тут   або подивіться нашу інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання при реабілітації в Харківській області

Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація