Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Харкові

Більшість людей не вважають алкоголізм захворюванням і асоціюють його з безвідповідальністю, розбещеністю, егоїстичним ставленням людини до сім’ї та рідним. Почасти це відповідає дійсності, але в той же час, залежність від алкоголю – хвороба, яка знищує особистість і руйнує фізичне здоров’я.

Якщо алкоголіка не лікувати, він може загинути від супутніх захворювань, в результаті суїциду або трагічну випадковість. При цьому, навіть якщо він усвідомлює, що треба кидати пити і повертатися до нормального способу життя, самостійно впоратися з таким складним завданням не може. Найкраще, що можуть зробити близькі людини з алкогольною залежністю – забезпечити йому ефективне лікування від алкоголізму в Харкові в реабілітаційному центрі« Трансформація ». Зверніться за безкоштовної цілодобової консультацією для конкретно вашого випадку.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Як визначити алкогольну залежність: її основні етапи

Людина, яка любить вживати міцні напої, з часом п’є все більше і більше, втрачає контроль над собою. Згодом йому не хочеться бачити нічого крім алкоголю, щоб відчувати приємне сплутаність свідомості. Але спиртне кардинально впливає на обмінні процеси, в тому числі – на головний мозок.

На першому етапі алкогольної залежності більшість алкоголіків не відчувають потреби в лікуванні. І чоловіки і жінки впевнені, що можуть перестати пити в будь-який момент і не вважають, що у них є проблеми з алкоголем. Чарка горілки або келих віскі стійко асоціюються з отриманням задоволення. Етиловий спирт пригнічує мозкову діяльність, змушуючи людину відчувати ейфорію і приємну розслабленість.

Перший симптом того, що у вашого близької людини проблеми зі спиртним – психічна залежність від випивки. Інші ознаки появи алкозалежності:

 • Пропадає блювотний рефлекс.
 • вживається доза спиртного постійно збільшується.
 • Тяга до випивки стає непереборною.

Досвід наших фахівців свідчить, що лікування алкогольної залежності в Харкові рідко починається на першому етапі. Залежність на другий етап, для якого характерно плато толерантності та поява похмільного синдрому. В цей час дози вживаного алкоголю підвищуються в рази, людина дуже багато п’є. До речі, якщо він робить це циклічно (запоями), то його колеги друзі можуть навіть не знати про його проблеми з алкоголем.

Третя стадія залежності від алкоголю характеризується зниженням толерантності до спиртного. Пити багато алкоголік вже не в змозі, але зате він п’є невеликими дозами майже цілодобово. Ця фаза супроводжується затяжним похміллям, яке може тривати більше місяця, супроводжуючись алкогольними припадками і делірієм.

Лікування від алкоголізму в Харкові : основні принципи

Починати терапію, спрямовану на позбавлення від згубної залежності, можна на будь-якому етапі захворювання. Бажано приступити до лікування якомога раніше, поки алкоголь не заподіяв ще більше шкоди важливим системам організму і внутрішнім органам. Ще один важливий момент – хворого не можна намагатися позбавити від алкоголізму насильно. Він сам повинен хотіти покінчити зі спиртним раз і назавжди.

Родичам і друзям алкоголіка важко, але не можна опускати руки і надавати хворому в психологічній підтримці. Часті випадки, коли залежний від алкоголю людина хоче вийти з порочного кола, а близькі вже поставили на ньому хрест і вважають, що ситуацію не виправити. Підтримка на всіх етапах лікування допоможе пацієнтові легше пережити цей складний період, знайти в собі внутрішні сили.

Лікування алкоголізму в Харкові , яке пропонує реабілітаційний центр «Трансформація» спрямований на те, щоб допомогти позбутися від залежності жінкам, чоловікам, підліткам. Наші співробітники – досвідчені наркологи та психологи, які комплексно підходять до терапії пацієнта. Також важливий індивідуальний підхід, тому обов’язково враховується:

 •   Стаж вживання алкогольних напоїв.
 •   Форма алкогольної залежності.
 •   Супутні захворювання, в тому серед них – соматичного характеру.
 •   Фактори, які підштовхнули хворого до алкогольної залежності. Нерідко це проблеми в сім’ї і на роботі.

Прискорити реабілітацію допомагають сеанси психотерапії, індивідуальні та колективні. Дуже продуктивна робота в групі, коли людина вчиться розповідати про свої проблеми зі спиртним іншим людям, отримувати у них підтримку. Велике мотиваційний значення для наших резидентів має спілкування з тими, хто покінчив із залежністю і повернувся до нормального життя.

Програма «12 кроків» – перевірений шлях до життя без алкоголю

Центр реабілітації «Трансформація» пропонує лікувальний курс, заснований на програмі «12 кроків». З її допомогою вдається домогтися стійкої і тривалої ремісії. Непереборна тяга до чого-небудь – до прийому спиртного, наркотиків або ігроманія – це саморуйнується шлях, який призводить до самих негативних наслідків, як для людини, так і для його оточення.

В основі терапії, використовуваної в реабілітаційному центрі «Трансформація» – штаті Міннесота програма позбавлення від алкоголізму чи програма «12 кроків». Завдяки її проходженню, мільйони людей в США і Європі зажили повноцінно і позбулися тяги до спиртного і наркотиків. У процесі лікування пацієнт повинен пройти 12 етапів (кроків), завершальним з яких стане лікування:

 •   Визнати власне безсилля перед тягою до алкоголю і необхідність знайти допомогу і підтримку ззовні.
 •   Повірити в те, що допомогти в боротьбі із захворюванням можуть сторонні люди, в тому числі – кваліфіковані фахівці.
 •   Довіритися фахівцям з лікування від залежності і почати виконувати їх приписи.
 •   Навчитися аналізувати свої вчинки і думки, в тому числі – страхи і переживання, спробувати зрозуміти причини тяги до спиртного.
 •   Прийняти свій негативний досвід і змиритися з ним.
 •   Налаштуватися перемогти залежність, сформувати позитивну мотивацію.
 •   Навчитися коригувати свої поведінкові шаблони.
 •   Визнати, що своїм алкоголізмом шкодив іншим людям.
 •   Вибачитися перед тими, кому заподіяв шкоду алкоголізмом і спробувати мінімізувати збитки.
 •   Виробити звичку постійного самоаналізу і самоконтролю.
 •   Розвинути духовну сутність, сформувати моральні цінності.
 •   Досягти одужання і повернутися в соціум.

Пам’ятайте, алкоголізм виліковний, важливо тільки захотіти його позбутися. Щоб отримати нашу консультацію, телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів або зв’яжіться з фахівцем через контактну форму.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Як і будь-яка хвороба, залежність може мати хронічний перебіг. Механізми, які запускають цей процес, обумовлені біологічними, психічними, соціальними, духовними факторами. Ця концепція є основною ідеєю курсу. В цілому, лікування в нашому центрі на увазі набагато більше, ніж просте кодування від алкоголізму в Харкові і складається з трьох етапів:

 • Медикаментозний курс.
 • Реабілітація.
 • Ресоціалізація.

Детоксикація   ставить своїм завданням очистити організм від етанолу і його метаболітів, а також полегшити симптоматику абстинентів розладів. Основна програма включає групові заняття з духовного розвитку, вправи з психотерапевтами, арт-терапію та багато іншого. Останній, дуже важливий етап – ресоціалізаціяілі адаптація колишнього залежного до життя в суспільстві без впливу алкоголю.

РЦ «Трансформація» пропонує лікування алкоголізму в Харкові, ціни на які істотно нижче, ніж в альтернативних пропозиціях. Ми зберігаємо повну анонімність на всіх етапах надання послуг.

Ознайомитися детально з програмою лікування алкоголізму   можна тут   або подивіться нашу інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання при реабілітації в Харківській області

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація