Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Донецьку

Алкоголізм — справжнє лихо нашого часу і складна хвороба. Сьогодні пити спиртне люди починають зовсім рано, ще в шкільному віці. Нерідко це призводить до наслідків, що вимагають уваги лікарів. Отримати якісну допомогу дозволить лікування алкоголізму (Донецьк) у приватній клініці.

Щорічно в Україні залежність від спиртного призводить до смерті тисяч чоловіків і жінок. Згідно з інформацією ВООЗ, наша країна є лідером і по алкоголізму серед підліткового віку.

Як показали результати досліджень, до 90% учнів шкіл вживали алкоголь (вино, слабоалкогольні напої, горілку, пиво), 26% випивають на місяць не один і не два рази, 40% від 14 років і старше п’ють алкоголь часто і їм вже необхідне лікування алкогольної залежності в Донецьку. 80% — чоловічий алкоголізм, 20% — жіночий.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Донецьку

Як член Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, що працює з залежними людьми багато років, реабілітаційний центр «Трансформація» надає ефективну допомогу алкоголікам, наркоманам, проводить лікування наркозалежних у Донецьку.

Протягом вже більше 10 років лікуванням пацієнтів займаються висококваліфіковані фахівці різних напрямків: реабілітологи, наркологи, психотерапевти, психологи.

Як проходить лікування алкоголізму в Донецьку

Процес повернення людини до нормального життя і підготовки безпосередньо до лікування алкозалежності в Донецьку складається з трьох основних аспектів:

  • детоксикація — усунення похмільного синдрому (абстинентного) медикаментозно;
  • реабілітація — гарантоване позбавлення від усіх типів залежності: фізичної, психічної (програма «12 кроків»);
  • ресоціалізація — відновлення відносин у соціумі (робочих, особистих), повернення до звичайного життя.   

Програма «12 кроків»

Програма активно використовується в практиці МАА, поширена у всіх країнах світу і є ключовим елементом лікування від алкогольної залежності в Донецьку. Фахівці Центру реабілітації доповнили її власними розробками та адаптували під сприйняття місцевого населення.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних у Донецьку

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Основними симптомами зловживання є вживання спиртних напоїв постійно потроху або рідко, але багато, бажання похмелитися, зміни в поведінці.  

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Людина, залежна від алкоголю, впевнена, що вона абсолютно здорова, тому часто вмовляння кинути пити на неї не діють. У таких випадках слід скористатися допомогою фахівця, який зможе її переконати звернутися до приватної наркологічної клініки або центру.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Лікування алкоголіків у Донецьку, як і скрізь, краще проводити в спеціалізованих стаціонарах. Вдома займатися лікуванням можна, але гарантований результат отримати складно. Щоб позбавити людину від похмілля, її можна вивести із запою на дому. Практикується також кодування і підшивка, але ефект від цих процедур зазвичай тимчасовий.

Які умови проживання?

Подивитися умови життя можна на офіційному сайті, де опубліковані фото проживання.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість в клініці лікування алкоголізму в Донецьку визначається в індивідуальному порядку. В особливих випадках діє пільгова програма.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Анонімне лікування алкоголізму в Донецьку проводиться від 3 місяців і довше, але фахівці рекомендують не менше 12 місяців в залежності від ступеня і форми хвороби.

Чи можна зав’язати назавжди?

У практиці наших фахівців є випадки, коли люди після курсу лікування не п’ють вже більше 5 років.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Реабілітаційний центр для алкозалежних надає можливість людям повернутися до нормального життя. При необхідності ви можете отримати анонімну консультацію, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація