Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Донецьку

Алкоголізм — справжнє лихо нашого часу і складна хвороба. Сьогодні пити спиртне люди починають зовсім рано, ще в шкільному віці. Нерідко це призводить до наслідків, що вимагають уваги лікарів. Отримати якісну допомогу дозволить лікування алкоголізму (Донецьк) у приватній клініці.

Щорічно в Україні залежність від спиртного призводить до смерті тисяч чоловіків і жінок. Згідно з інформацією ВООЗ, наша країна є лідером і по алкоголізму серед підліткового віку.

Як показали результати досліджень, до 90% учнів шкіл вживали алкоголь (вино, слабоалкогольні напої, горілку, пиво), 26% випивають на місяць не один і не два рази, 40% від 14 років і старше п’ють алкоголь часто і їм вже необхідне лікування алкогольної залежності в Донецьку. 80% — чоловічий алкоголізм, 20% — жіночий.

Ефективне анонімне лікування алкоголізму в Донецьку

Як член Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, що працює з залежними людьми багато років, реабілітаційний центр «Трансформація» надає ефективну допомогу алкоголікам, наркоманам, проводить лікування наркозалежних у Донецьку.

Протягом вже більше 10 років лікуванням пацієнтів займаються висококваліфіковані фахівці різних напрямків: реабілітологи, наркологи, психотерапевти, психологи.

Як проходить лікування алкоголізму в Донецьку

Процес повернення людини до нормального життя і підготовки безпосередньо до лікування алкозалежності в Донецьку складається з трьох основних аспектів:

  • детоксикація — усунення похмільного синдрому (абстинентного) медикаментозно;
  • реабілітація — гарантоване позбавлення від усіх типів залежності: фізичної, психічної (програма «12 кроків»);
  • ресоціалізація — відновлення відносин у соціумі (робочих, особистих), повернення до звичайного життя.   

Програма «12 кроків»

Програма активно використовується в практиці МАА, поширена у всіх країнах світу і є ключовим елементом лікування від алкогольної залежності в Донецьку. Фахівці Центру реабілітації доповнили її власними розробками та адаптували під сприйняття місцевого населення.

Найпоширеніші питання про лікування алкозалежних у Донецьку

Як зрозуміти, що близька людина зловживає алкоголем?

Основними симптомами зловживання є вживання спиртних напоїв постійно потроху або рідко, але багато, бажання похмелитися, зміни в поведінці.  

Як переконати кинути вживати і почати лікуватися від алкоголізму?

Людина, залежна від алкоголю, впевнена, що вона абсолютно здорова, тому часто вмовляння кинути пити на неї не діють. У таких випадках слід скористатися допомогою фахівця, який зможе її переконати звернутися до приватної наркологічної клініки або центру.

Чи можна вилікувати алкозалежність самому вдома?

Лікування алкоголіків у Донецьку, як і скрізь, краще проводити в спеціалізованих стаціонарах. Вдома займатися лікуванням можна, але гарантований результат отримати складно. Щоб позбавити людину від похмілля, її можна вивести із запою на дому. Практикується також кодування і підшивка, але ефект від цих процедур зазвичай тимчасовий.

Які умови проживання?

Подивитися умови життя можна на офіційному сайті, де опубліковані фото проживання.

Скільки коштує лікування алкоголізму?

Вартість в клініці лікування алкоголізму в Донецьку визначається в індивідуальному порядку. В особливих випадках діє пільгова програма.

Як довго лікуватися від наркоманії?

Анонімне лікування алкоголізму в Донецьку проводиться від 3 місяців і довше, але фахівці рекомендують не менше 12 місяців в залежності від ступеня і форми хвороби.

Чи можна зав’язати назавжди?

У практиці наших фахівців є випадки, коли люди після курсу лікування не п’ють вже більше 5 років.

Реабілітаційний центр алкозалежних «Трансформація» — місце, де вам завжди допоможуть

Реабілітаційний центр для алкозалежних надає можливість людям повернутися до нормального життя. При необхідності ви можете отримати анонімну консультацію, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація