Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Чернігові

 Алкоголізм-зловживання спиртними напоями, яке призводить до асоціальної поведінки, зниження працездатності, погіршення здоров’я. Широке поширення цього виду залежності (що пов’язано з доступністю і легальністю алкоголю) робить цей вид токсикоманії особливо небезпечним з соціальної та медичної точки зору. Чи існують для алкоголіків шлях, який приведе їх до здорового та повноцінного життя? У цій статті ми розповімо про те, Де пройти лікування від алкоголізму в Чернігові.

Анонімне лікування алкоголізму в Чернігові

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Щоб повернутися до нормального життя і зупинити розвиток хвороби знадобиться допомога фахівців. Ефективність лікування будь-якої хвороби залежить від розуміння механізмів, які привели до її розвитку. Ще в 30-х роках минулого століття, світ дізнався про нову методику лікування всіх видів залежностей, в основі якої лежало поняття про першопричини хвороби – фізичних, психічних, соціальних, духовних. Назва цієї програми – «12 кроків».

З моменту її появи в світі зцілилися мільйони людей, а для багатьох вона стала єдиним шансом повернення до нормального життя. Принципи, які використовуються в системі, є загальними для всіх пацієнтів, але в той же самий час вони враховують індивідуальність кожної людини.

Приватна клініка «Трансформація» пропонує лікування алкоголізму в Чернігові на базі вищезгаданої програми. Наш курс складається з трьох основних етапів:

  • Детоксикації.
  • Реабілітаційного курсу.
  • ресоціалізації.

Максимального ефекту лікування вдається добитися завдяки колективу професіоналів. До його складу входять психологи, реабілітологи, наркологи, об’єднані однією благородною метою, що створює незвичайну атмосферу взаємної довіри.

Тривалість лікування залежить від цілого ряду чинників – стажу хвороби, віку пацієнта, статі, наявності хронічних хвороб і варіюється від 1 до 6 місяців. Робота над собою не закінчується після основного курсу – ми надаємо можливість брати участь в спортивно-терапевтичних мотиваційних таборах, де можна спілкуватися з тими, хто зміг успішно подолати проблему залежності, а також з відомими зірками, діячами культури і мистецтва, політики, спорту України. < / p>

Медичний центр «Трансформація» пропонує анонімне лікування алкоголізму в Чернігові, ціни на яке значно нижче, ніж в інших організаціях, що надають подібні послуги. До примусового лікування ми вдаємося лише в разі крайньої необхідності, оскільки домогтися стійкої ремісії можна тільки при усвідомленому бажанні залежного. При необхідності психологи і наркологи надають швидку наркологічну (психологічну) допомога на дому. Дізнатися про програму анонімного або примусових заходів медичного характеру, яка ціна курсу, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Чернігові.

Ознайомтеся з нашою програмою лікування алкоголізму “12 кроків” або інфографікою.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація