Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Черкасах

Лікування алкоголізму в Черкасах Алкоголізм – один з видів токсикоманії, яка виражається у зловживанні напоями, що містять етиловий спирт. Розвиток хвороби протікає з формуванням психічної і фізичної залежності.

Крім цього, алкоголізм є величезною соціальною проблемою, оскільки в результаті нещасних випадків на грунті алкогольного сп’яніння в світі щорічно гине понад 3 млн. Чоловік. Про причини залежності, про те, де пройти лікування від алкоголізму в Черкасах – в нашій статті.

Причини алкоголізму

Алкоголізм прийнято вважати психосоціальної хворобою. Так, до соціальних факторів, що призводить до алкоголізму можна віднести:

  • наявність члена сім’ї – алкоголіка;
  • фінансову і політичну ситуацію;
  • доступність алкоголю, відсутність заборон.

До речі, цікавий факт, але Швейцарія, яка випереджає за рівнем економічного розвитку багато інших європейських країн, перебуває в числі лідерів по споживанню алкоголю на душу населення. Пов’язано це, перш за все зі способом життя жителів цієї країни.

До психологічних факторів можна віднести підвищену тривожність, невпевненість в собі, чутливість і т.д. Адаптуватися в соціумі, люди, які мають такі відхилення, намагаються за допомогою алкоголю, який допомагає їм розкріпачитися, відчути впевненість у своїх силах.

Існують і біологічні причини, до яких найчастіше відносять порушення метаболізму етилового спирту в організмі людини, що призводить до швидкої інтоксикації і формуванню залежності.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування від алкоголізму в Черкасах

Чи існують ефективні способи лікування алкоголізму? Так, але найголовнішим фактором успіху при цьому є бажання залежного. До примусового лікування вдаються лише в критичних випадках. У першій половині минулого століття з’явилася унікальна програма «12 кроків»-дорога до нової жізні.Её головна особливість – розгляд хвороби з точки зору біології, психології, соціології та духовного розвитку. Кожен пацієнт робить 12 кроків назустріч собі, але для кожного з них вони свої. На базі цієї програми був створений унікальний курс лікування алкоголізму в Черкасах, який пропонує приватна клініка «Трансформація».

Медичний центр «Трансформація» пропонує комплексне лікування алкоголізму в Черкасах, ціна якого значно нижче, ніж в інших організаціях. Ми надаємо анонімні услугі.Также ми надаємо швидку наркологічну (психологічну) допомога на дому. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Черкасах.

Щоб ознайомитися з нашою програмою лікування перейдіть за посиланням або подивіться інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація