Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Консультування «рівний рівному»

Існує велика кількість підходів до лікування алкоголізму, ігроманії та інших видів залежності,  Консультування «рівний рівному» «Трансформація» кожен з яких по-своєму ефективний, ми в РЦ «Трансформація» застосовуємо найбільш ефективні з них у своїй комплексній програмі реабілітації. Консультування за принципом «рівний рівному» серед методів, що використовуються в лікуванні психічних розладів є найбільш ефективним з усього світу і є ключовим фактором успіху проходження програми реабілітації. Завдяки використанню даної методики шлях залежних в ході реабілітації та лікування залежностей долається значно легше.

Рівний – це член терапевтичної спільноти з особистим досвідом вживання психо-активних речовин і успішним, довгостроковим одужанням. Таким чином це людина, яка знає виворіт хвороби і одужання, пройшов ті ж самі кроки одужання. Так може бути клієнт, психотерапевт, соціальний працівник, і, навіть директор реабілітаційного центру з успішним досвідом одужання, за плечима у якого довга історія вживання психоактивних речовин. Саме люди, які колись самі були залежними як жоден інший лікар наркології, здатні зрозуміти світ залежного, який прийшов на лікування – його емоції, думки, реакції, спогади і т.д.

Даний підхід дозволяє розпізнати глибину проблеми клієнта, відшукати найкоротший шлях до внутрішнього світу залежного, зрозуміти його переживання і прагнення і мотивувати людину на лікування залежності. На групової психотерапії «рівний» ділиться своїм досвідом вживання і успішного одужання, це сприяє корекції установок і знань залежного. Мотивує його міняти свою поведінку і життя.

Алкоголізм, наркоманія та ігроманія – хвороби психологічного характеру, у кожного залежного існують свої психологічні бар’єри, які часто непідвладні звичайного лікаря або психолога. До таких пацієнтам необхідний особливий підхід, підхід людей, які на своєму особистому досвіді пережили все через що проходить клієнт РЦ. Коли людина, що звернулася до нас за допомогою, усвідомлює, що його по справжньому розуміють, чують, що поруч з ним знаходяться такі ж, як він сам, залежний поступово розкривається для вивчення його проблеми і вбирання нового здорового способу життя. Більше немає необхідності закриватися від соціуму, який нездатний зрозуміти його складний внутрішній світ, немає потреби брехати і уникати відповідей. Рівний допомагає клієнту змінитися і почати свій новий життєвий шлях без алкоголю і наркотиків.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація