Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Команда МАА рятує життя кожен день

Ще один хеппі енд, здавалося б, що не припиняється фільму жахів! Дисфункціональна сім'я, наркотики, чоловік у в'язниці, байдужість суспільства, вагітність, розчарування в житті, абстиненція! Ми надали пільгове місце, не питаючи ніяких документів і не виставляючи зобов'язань, допомогли пережити абстиненцію без єдиної таблетки, допомогли розібратися в собі примхливої, інфантильною дівчинці з іншої області, яка втратила віру в людей! Бажання жити і виховувати свою дитину у цієї людини виявилася сильнішою за все того поганого що з нею коли щось трапилося.

Кожна людина гідна вибачення і допомоги, і навіть одного разу оступився повинні мати можливість на нове життя !! Мати можливість стати хорошою людиною і хорошою мамою. Далі справа встала за службами Херсона! І ми хочемо подякувати:
Аллу Малицький за надану вчасно медичну допомогу вагітній дівчині без паперової тяганини.
Антона Єфанова і його команду за чудовий центр матері та дитини, який без проблем прийняв людину з іншої області.
Сковорідку Олену Миколаївну за відкрите добре серце!
Соціальні служби Херсона і все хто зайняті в цій галузі, ви на своєму місці !!
Спасибі директору Центру адаптації та реінтеграції МАА Володимиру Майбороди за терпіння і чесна праця: вміння служити людям безкорисливо!

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація