Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Як зрозуміти що він / вона наркоман / ка?

Як розпізнати наркомана

Наркоманія - це хронічна хвороба, для якої властиві серйозні порушення в психічному і фізичному здоров'ї людини, які є наслідком пристрасті до психоактивних речовин. Люди, які страждають на таку залежність, називаються наркоманами або наркозалежними. Це саморуйнується шлях, який повільно веде став на нього людини до летального результату.

Які потрапили в залежність від наркотиків люди не відразу усвідомлюють, що кожна доза, це ще один крок до самогубства і будь-яка з них може стати останньою. Причина такої поведінки криється в бажанні знову відчути ейфорію. Психотропний ефект, яким володіють наркотики, дарує людині відчуття свободи, безтурботності, дозволяє абстрагуватися від життєвих проблем і неприємних ситуацій.

Впевненість в собі, безтурботність, ейфорія - швидко закінчуються, а їм на зміну приходить ломка (абстинентний синдром), яка тим сильніше, чим швидше у людини формується залежність. Тепер прийом наркотиків стає потребою, дозволяючи залежному на час впоратися з сильними болями. У стані ломки людина здатна на будь-які вчинки, не виключаючи вбивство, крадіжку, розбій. Наркоман знаходиться у владі наркотичних препаратів, які замінюють йому сім'ю, друзів, роботу, захоплення.

Зміни відбуваються не тільки в самій людині, але і в його оточенні, яке тепер складається переважно з наркоманів. Навіть незважаючи на хорошу обізнаність про наслідки вживання наркотиків, проблема наркоманії продовжує залишатися актуальною. З'являються десятки нових наркотичних речовин, які сьогодні доступні людям з будь-яким рівнем доходу, а про місця їх реалізації знає кожен підліток.

Залежність може розвиватися, не давай знати про себе, роками. Багато людей прагнуть не помічати кардинальних змін, що відбуваються з їх близькою людиною. У всьому винен страх перед труднощами, сором і небажання визнавати власних помилок, які спричинили за собою трагедію. Але якщо ви хочете бачити свого близького здоровим і щасливим, вкрай важливо вчасно виявити розвиток хвороби і звернутися за допомогою в Реабілітаційний центр для лікування наркоманії .

Чи не закривайте очі на проблему

 Чому багато родичів наркоманів і алкоголіків відмовляються помічати хвороба свого близького?
Іноді причиною такої поведінки є банальне байдужість до свого родича, небажання брати участь в його житті. Але найчастіше такі люди навмисне ігнорують явні ознаки залежності, не бажаючи брати на себе відповідальність за життя людини. Крім того, визнання проблеми змусить родичів хворого відкритися перед друзями та іншими членами сім'ї. Страх перед громадським осудом змушує матерів і дружин до останнього «не виносити сміття з хати». Що можна порадити таким людям?

 1. Його хвороба - не ваша вина і не ваша відповідальність. Тільки сам залежний може вирішувати свою долю. Ви не повинні відчувати докорів сумління через те, що ваш близький став наркоманом.
 2. Ігноруючи проблему ви сприяєте її розвитку. Наркоман отримує повну свободу і не бачить причин змінювати своє життя. Крім того, ваше байдужість може образити його і змусити вести себе ще більш зухвало, щоб привернути вашу увагу.
 3. Визнання проблеми - крок до її усунення. Важливо розуміти, що наркоманія здатна погубити життя залежного і майбутнє всієї його родини. Ви можете перешкодити цьому, якщо вчасно вступите в боротьбу з недугою.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Ознаки залежності: на що варто звертати увагу

Наркозалежність - хвороба, до якої схильні люди будь-якого віку і з будь-яких соціальних верств. Головною групою ризику є молоді люди (підлітки). У зрілому віці наркоманами стають рідше і частіше за все такі випадки пов'язані з неконтрольованим прийомом спеціальних лікарських препаратів. Ті, хто пристрастився до наркотиків в ранньому віці, дуже рідко доживають до зрілості.

До першого знайомства з наркотичними речовинами молодих людей підштовхує банальна потреба в нових відчуттях, відсутність життєвих пріоритетів. Саме так робиться перший укол, приймається перша таблетка або з'являється бажання нюхнути порошок.

Дуже часто перший досвід трапляється під впливом компанії, близьких друзів. Наркоман в сім'ї - це важкий тягар, особливо, якщо мова йде про дитину. Максимально раннє виявлення пристрасті у близької людини дозволить зберегти йому життя.

Наркоман намагається будь-що-будь приховати від своїх родичів свою проблему. Нерідко залежний не зізнається в її наявності навіть самому собі, продовжуючи думати, що може кинути в будь-який момент. Вам варто відверто поговорити зі своїм близьким, якщо він:

 • став замкнутим, рідко з'являється вдома і розповідає про минулий день;
 • часто бреше, навіть якщо в цьому немає необхідності і його брехня легко розкрити;
 • перестав спілкуватися зі старими друзями і не розповідає вам про нову компанію;
 • постійно носить одяг з довгими рукавами, опускає очі під час розмови;
 • приходить додому пізно, а вранці виглядає виснаженим, хворим, апатичним;
 • нерідко просить грошей або попадається на крадіжці;
 • проявляє агресію, не бажає йти на контакт;
 • погано спить, спить в денний час і не спить в нічно;
 • не їсть або їсть занадто багато.

 

Залежність від наркотиків змінює звичний уклад життя людини, його звички, соціальні зв'язки. Такі зміни занадто очевидні і не можуть залишатися непоміченими. При виявлені відхилення слід насторожитися. Перш за все, у залежного від наркотиків людини змінюється коло спілкування - більшу частину часу він проводять не зі старими друзями і товаришами, а з людьми, що мають ознаки наркозалежності. З рідними та близькими людьми наркоман спілкується неохоче, вважає за краще проводити час на самоті. Ще однією ознакою може бути підвищений інтерес до вмісту домашньої аптечки.

Істотних змін зазнає психічне здоров'я людини - він стає агресивним, легко дратується, може бути надмірно веселим або відчуженим. Дуже часто у залежних порушена координація рухів, а хода і рухи можуть бути сповільнені або навпаки занадто різкими.

Характерними ознаками також можуть бути метушливість, постійний пошук коштів, які необхідні для покупки чергової дози. Наркотики вимагають чималих витрат, особливо якщо мова йде про таких важких як метадон, кетамін, амфетамін, героїн, кокаїн та ін.

Повинно насторожити зникнення з дому цінних речей, коштовностей, а також збільшилися кишенькові витрати підлітка. Через суттєвих порушень в психіці наркоман не зможе довгий час приховувати свою залежність від наркотиків, тому & nbsp; батьки повинні реагувати навіть на незначні відхилення в поведінці підлітка. За відсутності дитини варто перевірити його кімнату і особисті речі на предмет наявності підозрілих предметів, наприклад, голок, шприців, упаковок препаратів з психотропною ефектом.

Згадані ознаки є загальними і можуть бути наслідком інших причин (наприклад, вони можуть спостерігатися в період статевого дозрівання). Проте, при наявності одного або декількох симптомів, ми рекомендуємо проявити пильність, а при необхідності звернутися до фахівців, пройти тестування.

Що робити в таких випадках? Починайте розмова не з обвинувачень, а з опису власних почуттів і переживань. Тон розмови повинен бути спокійним, котрі володіють до вас. Якщо ж людина не йде на контакт - зверніться за допомогою до психолога.

Зовнішні ознаки, що вказують на залежність

Людей, які страждають від наркозалежності, відрізняє зовнішній вигляд. З прогресуванням хвороби залежні приділяють все менше уваги гігієні, охайності одягу, яку вони носять. В їх гардеробі присутні речі темного кольору, найчастіше повністю закривають тіло, що дозволяє їм приховувати місця ін'єкцій. Їхні обличчя виглядають втомленими, блідими, а погляд найчастіше відчужений, невиразний. Залежно від типу вживаних наркотиків, зіниці можуть бути вузькими або розширеними.

На шкірі наркоманів з'являється висип і плями. Регулярний прийом наркотиків вражає всі внутрішні органи і системи, в результаті чого людина відчуває постійне нездужання. Тривале вживання психоактивних речовин призводить до істотного зниження маси тіла, серцево-судинних порушень, розладу роботи шлунково-кишкового тракту, нападів кашлю.

Основні групи небезпечних наркотичних засобів

 Ознаки наркозалежності різняться в залежності від типу вживаних наркотиків.

Наркотики, до складу яких входить опій, наприклад, такі як героїн, морфін, метадон - це сильнодіючі (важкі) речовини, які є досить дорогими препаратами. Їх дія супроводжується релаксирующим ефектом, людина відчуває почуття ейфорії, «нірвани». Залежність в цьому випадку формується дуже швидко (достатньо 2-3 прийомів препаратів). Велика частина таких коштів вводиться внутрішньовенно. Ознаками вживання опіатів є млява мова, напівсонний стан, погана пам'ять, підвищення больового порогу, звуження зіниць.

Кокаїн на відміну від опіатів не викликає сонливості, а є стимулюючим нервову систему засобом, викликає прилив сил, підвищує фізичну активність людини. Швидко формує залежність, а при тривалому прийомі завдає руйнівної дії на серцево-судинну систему, порушує роботу шлунково-кишкового тракту, призводить до безсоння. Характерною ознакою вживання кокаїну є зниження чутливості м'язів в області обличчя і шиї.

Психостимулювальні препарати: кофеїн, ефедрин, амфетамін, екстазі та ін., Приймаються з метою підвищення фізичної витривалості, активності. При тривалому застосуванні психостимуляторів людина стає надзвичайно дратівливим, агресивним, його відвідують суїцидальні думки, а в деяких випадках можливе підвищення лібідо.

Психоделічні препарати (ЛСД) відрізняє надзвичайно негативний вплив на мозковий кровообіг. Їх вживання призводить до порушення зору, появи галюцинацій, тахікардії, оніміння кінцівок.

Курильні суміші - «травичка» (марихуана, коноплі, гашиш) - вельми популярні наркотичні засоби у молоді, які безпідставно вважаються безпечними. Куріння цих сумішей на деякий час покращує настрій, викликає нестримний сміх. Характерними ознаками є розширені зіниці, почервонілі білки очей, підвищений апетит і спрага.

До яких хвороб схильні наркозалежні

Люди, пристрасть до наркотиків, завжди знаходяться в групі ризику. Всі системи і органи організму відчувають на собі руйнівну дію наркотичних речовин. Серед ускладнень, які найбільш часто зустрічаються у наркоманів, можна виділити:

 • порушення в роботі серцево-судинної системи;
 • тромбози;
 • зараження крові;
 • гангрена кінцівок;
 • хвороби пеень;
 • СНІД.

Зовсім люди рідко звертають увагу на відхилення у здоров'ї, що в результаті призводить до летального результату. Навіть при повній інформованості про можливі наслідки вживання наркотиків, наркомани не звертаються за допомогою до фахівців. При тривалому вживанні наркотичних речовин людина починає відчувати сильні болі від ломки, тому з плином часу йому стає байдуже, яка першопричина його страждань: супутні хвороби або абстинентний синдром.

Звернутися за допомогою до близьких людей не дає почуття сорому, а в деяких випадках - відсутність розуміння, куди може привести такий спосіб життя. Саме тому їх саморуйнується шлях найчастіше триває до тих пір, поки їх родичі не звертаються до фахівців з приводу примусових заходів медичного характеру.

Чи можна заборонити приймати наркотики?

 Самостійно відмовитися від вживання наркотиків практично неможливо. Фізична залежність, яка розвивається в результаті тривалого вживання психоактивних речовин, робить страждання наркомана при відмові від них просто нестерпними. Найбільше залежні бояться ломки, оскільки в їх середовищі поширена думка, що її неможливо пережити. Насправді це не так.

За твердженням лікарів абстинентний синдром можна пережити і самостійно, але витримати такі випробування під силу не кожному. Тому цей процес повинен відбуватися під наглядом лікарів-наркологів. На першому етапі ломки наркоман відчуває відчуття, які схожі з відчуттями під час застуди - шкірні покриви стають сухими, з'являється кашель і нежить. Далі до них приєднуються сильні болі в усьому тілі, оніміння кінцівок. Потім людина впадає в прикордонний стан: він не реагує на зовнішні подразники, повністю знерухомлений.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей в Реабілітаційному центрі «Трансформація»

Першим етапом на шляху до зцілення повинно стати усвідомлення проблеми і бажання звернутися за допомогою - це один із принципів унікальної програми реабілітації «12 кроків», яка стала основою лікувального курсу, який практикує реабілітаційний центр «Трансформація». Анонімне лікування наркоманії в нашому центрі здійснюється за участю фахівців в області наркології, реабілітології, психології, психотерапії.

Ефективна наркологічна допомога повинна складатися з трьох етапів: детоксикації (очищення організму від токсинів), реабілітації та ресоціалізації (адаптації залежних в соціумі після проходження основного курсу лікування). Центр реабілітації наркозалежних «Трансформація» пропонує комплексне лікування і допомогу на дому, яка полягає в мотивації залежних на лікування.

Особливу увагу ми приділяємо роботі з близькими наркоманів, участь яких в процесі відновлення психічного і фізичного здоров'я залежних важко переоцінити. Наша наркологічна клініка гарантує стійку ремісію як мінімум в 30 відсотках випадків наркоманії, що є одним з найвищих результатів.

Центр допомоги наркозалежним пропонує індивідуальні програми лікування, склад і тривалість яких залежить від стажу, виду наркотиків, стану здоров'я клієнтів, їх індивідуальних особливостей. Навіть після закінчення основного курсу лікування всі наші підопічні залишаються в полі нашого зору, що дозволяє уникнути рецидивів.

Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація