Групи взаємодопомоги
РЦ «Трансформація» проводить кілька видів груп взаємодопомоги:
1. Відкрита група група «Дніпро» для співзалежних родичів на базі програми 12 кроків (ми складаємося в співтоваристві Ал-Анон).
Це товариство родичів і друзів алкоголіків, наркоманів і ігроманів, які діляться один з
одним своїм досвідом, силою і надією, щоб вирішити спільні проблеми. Ми віримо, що залежність - це сімейна хвороба, і що зміна ставлення до неї може сприяти одужанню всієї родини.
Наша група не пов'язана з якою-небудь сектою, віросповіданням, політичним угрупованням, організацією або спільнотою; не бере участі в полеміці з яким би то не було питань, не виступає ні за ні проти чого б то не було. Членство в групі безкоштовне.
Єдина мета нашої групи - допомога сім'ям і друзям залежних людей.
Ми допомагаємо, дотримуючись Дванадцять Кроків, даємо притулок і втішаємо сім'ї залежних людей.
Учасники груп проходять кілька тематичних блоків:
1. Що таке співзалежність:
а) ознаки співзалежності
б) джерела співзалежності
в) звільнення від співзалежності з використанням трансактного аналізу (жертва, рятівник і переслідувач).
2. Межі нашого впливу на проблему співзалежності.
3. Страх- основна зброя співзалежності:
а) вираження почуттів і обговорення проблем як спосіб позбавлення від страху.
4. Контролює поведінку:
а) контроль одно безвідповідальність
б) любов до себе і повагу своїх потреб
в) міняємо контроль на довіру.
5. Жорстка любов:
а) почуття провини - джерело гіперопіки
б) шкода «задушливої» любові
в) переваги жорсткої любові.
6. Провокації в сім'ї.
а) «неправильні» стереотипи в родині
б) провокативне поведінка.
7. Захисні механізми.
а) агресія
б) мінімізація
в) проекція
г) раціоналізація.
2. Група пост - реабілітаційного супроводу для залежних людей.
У даній групі беруть участь тільки колишні учасники програми реабілітації РЦ
«Трансформація».
Проводиться щочетверга 17: 00-19: 00 за адресою пр. Карла Маркса, 60, 3 поверх, оф. 52
Заняття на тему духовно-морального розвитку особистості
Заняття на тему духовно-морального розвитку особистості переслідують наступні цілі:
1. Виховання цілісної, цнотливою особистості, розуміє і приймає свої обов'язки; здатної до правильного оцінювання життя і себе, своїх вчинків з точки зору норм духовно-моральної поведінки; пізнання себе, своїх здібностей, можливостей для духовно-морального саморозвитку, самореалізації та самовдосконалення:
- формування традиційного світорозуміння та світогляду, пізнання навколишнього світу в усьому його розмаїтті, складності, суперечливості та неоднозначності;
- усвідомлення цінності людського життя і унікальності кожної людини, виховання дбайливого ставлення до власного життя;
- формування вольового характеру, здатності долати будь-які труднощі, що виникають, бути цілеспрямованим у досягненні поставленої мети;
- утвердження і розвиток системи вищих, побудованих на любові, еталонів почуттів і відносин до світу, до інших людей і до себе.
2. Відновлення традиційного образу сім'ї, як найбільшої святині; виховання традиційної побутової та родинної культури, потреби у відповідальному і дбайливому ставленні до членів своєї сім'ї.
3. Виховання гідного громадянина України, формування патріотичної свідомості і самосвідомості, & nbsp; потреби в цивільному і духовному служінні своїй Вітчизні, примноженні могутності своєї & nbsp; Батьківщини; розвиток її матеріальної і духовної культури.
4. Усвідомлення себе органічною частиною всього людства, відповідального за його стан. Сприйняття себе як частини світу, що несе відповідальність за іншу людину, за місце існування і життєдіяльність не тільки людства, але і всього живого на планеті.
5. Шанобливе дбайливе ставлення до духовного і історичної спадщини свого народу, традицій християнської культури; відновлення традиційної української духовності і моральності в усіх сферах життєдіяльності.
Якщо ж спробувати сформулювати той ідеал, якого ми намагаємося досягти під час занять, це:
1. Перш за все - здорова людина. Далі - трудівник, людина, що вміє все робити сам. Далі - естетично й інтелектуально розвинена людина. Духовно і морально розвинена людина.
2. Сім'янин. Сім'я - це найбільша святиня. Тому людина повинна бути хорошим сином і дочкою, онуком та онукою, братом і сестрою і т.д. Це необхідно, щоб потім створити і свою міцну сім'ю.
3. Колективіст. Учень живе в колективі. Перш за все класному, потім шкільному, потім він входить в світ дорослих людей. Він скрізь повинен вміти працювати в колективі, знаходити спільну мову і т.п.
4. Громадянин України. Україна - багатонаціональна держава. Співдружність всіх націй утворює єдиний український народ. І тільки це єдність і може забезпечити процвітання країни в цілому і кожної людини окремо.
5. «Громадянин царства Небесного». Є щось, що виводить людину навіть за рівень буття людства, на рівень його вічного буття. Громадянин Царства Небесного означає вищі, що виходять за рамки земного буття, сенси життя людини в цьому світі. Вказати людині ці смисли, навчити жити відповідно до цих смислами, підготувати людину для життя вічного також покликане духовно-моральне виховання.
Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.
Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.
Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.
Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.