Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Групи взаємодопомоги для рідних і близьких

 Як відомо, залежність – це сімейна проблема. Тому наші фахівці з MAA Дніпро проводять групи для рідних і близьких, тих людей, хто потрапив у складні життєві обставини, проходять лікування залежності та реабілітацію. Групи співзалежних для родичів і найближчого оточення залежного (нарко-, алко-, ігро-, залежних). Перш за все на групах підтримки співзалежних ви отримаєте: -необхідні знання; психологічну підтримку; -позитивний досвід інших учасників. На групі підтримки – ви отримаєте затишне і безпечне місце, де можна знайти вихід з психологічної кризи. Анонімні групи для родичів алко- і наркозалежних проходять щочетверга о 19:00 і суботу о 12:00 за адресою: м. Дніпро (Дніпропетровськ), пр. Д. Яворницького (Карла Маркса), буд. 60, 3-й поверх, оф. 52 (вхід зліва від < em > магазину “ЄВА”, двері з вивіскою “ИНТЕРТЕЛЕКОМ”) .

Тут Ви можете дізнатися як в інших сім ‘ях впоралися з такими страшними проблемами як наркоманія і алкоголізм. Дізнатися про різні методи і реабілітаційні центри і вибрати те, що підходить Вам.

Тверезість і щасливе життя – це реально!

 

Анонімно Безкоштовно

 

Докладніші відомості можна отримати за телефоном:
+38 (050) 887-25-07

 

Приходьте, будемо дуже раді!

 

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація