Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Групова та індивідуальна психокорекційна робота

Істотна роль у формуванні наркозалежності відводиться сімейним відносинам. Відповідно до проведених досліджень, найбільший вплив на наркомана надає мати, тому вона є основним «співзалежних» членом сім’ї.

Відносини в сім’ях, де один з її членів є наркоманом, носять конфліктний характер. Як правило, батьки залежного від наркотичних речовин не є соціально активними, в родині відчувається дефіцит взаємодопомоги, не прийнято відкрито виражати свої почуття, а її члени прагнуть приховувати насущні проблеми. Як показує практика, матері наркоманів схильні концентрувати увагу на недоліках дітей, не здатні абстрагуватися від переживань і життя дорослої дитини.

Саме тому, однією з першорядних завдань в процесі лікування наркозалежності, реабілітаційний центр «Трансформація» бачить психокоректувальну роботу, як індивідуальну, так і в групах, з членами сім’ї наркоманів або співзалежних.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Лікування наркоманії: психокорекція, як один з етапів

Фахівці, що працюють в області лікування наркозалежності, сходяться на думці, що наркоманія є хворобою зі складною етіологією, тому ефективна терапія в даному випадку можлива тільки при комплексному підході. Після заходів, спрямованих на боротьбу з симптомами абстинентного синдрому, істотно зростає роль психотерапевтичних методів, програм, спрямованих на соціальну адаптацію залежних.

За сформованою думкою психоаналітика Вюрсмера (США), існує чотири основних види порушень спілкування в сім’ї, які впливають на формування і розвиток залежності, а французький учений Ерцог вважає, що основним поштовхом до наркоманії є порушення взаємовідносин наркомана з батьком, коли останній грає в сім’ї пасивну роль.

Центр реабілітації наркозалежних« Трансформація »проводить псхокоррекціонную роботу, в ході якої сімейні стосунки піддаються істотним змінам, встановлюються позитивні відносини і емоційне прийняття членами сім’ї один одного.

Основні завдання, які ставить перед собою центр допомоги наркозалежним при проведенні психокорекції:

  • корекція емоційного стану батьків;
  • корекція відношення до дорослому залежному дитині;
  • гармонізація сімейних відносин.

В процесі нормалізації емоційного стану зусилля фахівців спрямовані на зниження тривожності, розвиток здатності диференціювати особисті емоції, почуття, підвищення самооцінки.

При корекції ставлення до дитини головними мішенями стають зайву увагу батьків до негативних якостей такої залежного, надмірні очікування по відношенню до наркоману.

При гармонізації сімейних відносин боротьба ведеться з нездатністю членів сім’ї відкрито висловлювати свої почуття, з почуттям надмірної відповідальності матері за виниклу ситуацію.

Анонімне лікування наркоманії

Наркоманія виражається в патологічному потязі до вживання речовин, що викликають психотропний ефект, який є наслідком фізичної та психологічної залежності людини. Наркозалежність викликає серйозні порушення в психіці і фізичному здоров’ї людини, призводить до змін у поведінці, є причиною соціальних проблем.

Лікування наркоманії – складний і тривалий процес, що вимагає комплексного підходу і методичного відновлення фізичної та духовної сфери людини. Справитися з наркозалежністю самостійно – неможливо, що пояснюється повним придушенням волі наркомана, нестерпними фізичними стражданнями в період абстинентного синдрому.

Анонімне лікування в центрі реабілітації наркозалежних« Трансформація »складається з декількох основних етапів:

  • детоксикація (очищення організму);
  • реабілітація;
  • ресоціалізація.

Завдання детоксикації – очистити організм від наркотиків і продуктів їх розпаду. Це дозволяє знизити вираженість і кількість симптомом абстинентного синдрому, нормалізувати обмінні процеси в організмі. На цьому етапі також вдаються до різних медикаментозним методам лікування, які допомагають впоратися зі станом «ломки».

Другий етап – реабілітація. Це основна частина курсу, яка присвячена психічному здоров’ю людини, його духовному відродженню. Її основою є унікальна програма «12 кроків», створена в 30-х роках минулого століття. За час свого існування вона допомогла позбутися від різних видів залежностей десяткам тисяч людей в усьому світі. Реабілітація є своєрідним психотерапевтичним курсом, який складається з групових та індивідуальних занять з психологами і психотерапевтами, заходів, спрямованих на духовний розвиток, спортивних занять, арт-терапії та ін.

Заключним і дуже важливим етапом є ресоціалізіація або адаптація залежних до життя в суспільстві після реабілітації. Під впливом стресів, соціальних проблем, поганих стосунків у сім’ї пристрасть до наркотиків може розвинутися знову, тому в цей період фахівці ставлять перед собою завдання навчити залежних протистояти життєвим труднощам. Оскільки колишні наркомани знаходяться в групі ризику, вони повинні завжди залишатися в полі зору фахівців – це допоможе уникнути рецидивів.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Психокорекційна робота з залежними в Реабілітаційному центрі

 

Наркологічна клініка «Трансформація» пропонує комплексну наркологічну допомогу всім, хто потрапив у біду, незалежно від тривалості стажу вживання наркотиків, їх види (важкі або легкі наркотики). Одним з важливих напрямків нашої діяльності є психологічна допомога (психокорекція) співзалежних.

Ми надаємо наркологічну допомогу не тільки в центрі, але і на дому (добровільно-примусова мотивація). Примусове лікування проводиться лише в крайніх випадках і з дозволу близьких наркомана. Позбутися залежності можна і головним фактором, що впливає на ефективність лікування, є час, тому при перших ознаках хвороби ми рекомендуємо звернутися до фахівців. Зробити це можна на офіційному сайті клініки або за телефонами гарячої лінії.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація