Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Детоксикація

 Наркозалежність здатна зруйнувати тіло і розум людини, її репутацію, життя, підірвати добробут і здоров ‘я сім’ї. Алкоголь і наркотики заважають людині об ‘єктивно оцінювати свій стан, а залежність поступово змушує людину збільшувати дозу, що робить її одужання ще складнішою.

Детоксикація – це перший етап на шляху до одужання, це спосіб допомогти наркозалежному або алкоголіку тверезо поглянути на світ, і перший крок у процесі лікування наркоманії та алкоголізму.

Детоксикація організму в наркологічному центрі Трансформація

Звернувшись до фахівців-наркологів, ви допоможете своєму близькому позбутися отруйних його організм токсинів і знизити ефект наслідків після вживання алкоголю або важких наркотиків. Перебуваючи під наглядом фахівця, залежний буде в повній безпеці і в будь-який момент отримає необхідну наркологічну допомогу.

Ha дому і в стаціонарі    

 

Якщо ваш родич згоден проходити процедуру в клініці, до його послуг буде представлена затишна палата, ввічливі та уважні фахівці. Бригада наркологів також може виїхати додому, якщо ваш близький не в змозі відправитися в стаціонар.

  Якісні препарати    

 

Сучасні методики і препарати дозволяють провести очищення організму швидко і безпечно для пацієнта.

  Безпека    

 

Наркологи мають великий досвід роботи з різними видами хімічних аддикций. Розуміючи всі особливості хвороби, наркологи готові надати невідкладну допомогу і швидко зреагувати, якщо здоров’ю пацієнта загрожує небезпека.

 

Звернувшись в наш наркологічний центр Трансформація для очищення організму залежного (детоксикація при наркоманії або алкогольна детоксикація), ви допоможете йому тверезо поглянути на світ, стати на шлях до зміни свого світогляд і поліпшенню життя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом
 

Детоксикація і зняття ломки на дому

Синдром відміни, або «ломка» змушують залежного знову і знову повертатися до наркотику. Саме страх перед фізичним болем сприяє формуванню стійкої психологічної залежності. Зняття ломки і повна детоксикація організму, вироблене фахівцями – початок боротьби з аддикцией. Очищення організму і детоксикація від наркотиків за допомогою сучасних препаратів позбавить наркомана від страху перед ломкою, а значить дасть йому сили для боротьби з недугою.

Найнебезпечнішою проблемою, з якою стикаються родичі алкоголіків, є запій. Період безконтрольного вживання спиртного може тривати тижнями, приводячи до найсильнішої інтоксикації.

Наш реабілітаційний центр Трансформація пропонує свої послуги по виведенню з запою і детоксикації алкозалежного. 24 години на добу 7 днів на тиждень ви можете звернутися за безкоштовною консультацією по вашій ситуації, ми будемо раді допомогти.

Трансформація – місце, де вас зрозуміють і допоможуть вам.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація