Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
Саме сьогодні ми відзначаємо Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був заснований ще в 2007 році Європейським Парламентом як день консолідації діяльності по підвищенню рівня обізнаності про феномен торгівлі людьми.
Це привід заявити про актуальність проблеми, а також необхідність консолідації зусиль державних органів влади, органів місцевого саморегулювання і громадськості для надання допомоги постраждалим.
Наші волонтери взяли участь в акції до Дня боротьби з торгівлею людьми. У районі залізничного вокзалу було встановлено інформаційно - консультаційний пункт, до якого могли підійти всі бажаючі і отримати повну інформацію про проблему або звернутися за допомогою.
Одним з основних завдань є формування в суспільстві розуміння того, що людську гідність, права людини є найвищою цінністю, а також попередження і формування нетерпимого поведінки, нульової толерантності до будь-яких форм експлуатації людини.
Пам'ятайте: стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, освіти чи кваліфікації!
Тому тільки об'єднавши зусилля ми можемо перемогти проблему торгівлі людьми в суспільстві!

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація