Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk
Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Що робити, якщо чергова реабілітація не допомогла?

Наркотики – хвороба, яка руйнує не тільки тіло. Вона зачіпає душу, позбавляє почуття радості, приносячи з собою лише порожнечу і розчарування. Справитися з фізичної та моральної болем так складно, що людина знову і знову купує нову дозу, аби не відчувати цих мук. Виходом з цієї ситуації стане реабілітація за кордоном , яка дозволить розірвати зв’язок з згубним минулим, починаючи новий шлях.

Чи є шанс перемогти наркозалежність?

Дуже часто родичі намагаються впоратися з бідою своїми силами, особливо якщо наркоман категорично заперечує спроби звернутися до фахівців. Вони впливають вмовляннями, проханнями, погрозами, користуються будь-якими доступними методами. І начебто з’являється примарний шанс досягти заповітної мети, але в підсумку він призводить до серйозних наслідків. Результат неправильної реабілітації:

  • Озлобленість наркомана – він бачить в навколишніх виключно зрадників, які заважають йому спокійно жити. Це призводить до агресії, жорстокості і посилює проблему, а також робить життя сім’ї нестерпним.
  • Удар по здоров’ю – існують спеціальні лікарські препарати, які допомагають зняти ломку. Неправильні дії можуть стати причиною сумного результату, в тому числі смерті.
  • Значні фінансові втрати – величезні суми витрачаються даремно, а в результаті ситуація стрімко погіршується. Створюється хибне враження, що людину вже не врятувати і залишається тільки змиритися і прийняти його хвороба як неминуче.

Але не можна опускати руки. Боротьба допомагає йти вперед, знаходячи нові способи розірвати це порочне замкнуте коло. Головне, не розраховувати на швидкий результат, «лікування наркоманії за 3 сеанси», «одужання за тиждень», «унікальні методики боротьби із залежністю» – це брехня. Курс лікування буде довгим, він може зайняти близько півроку, але за цей період відбуваються дивовижні трансформації – і минуле залишиться в минулому, а майбутнє буде наповнено світлом і радістю.

Чому лікування від наркозалежності не допомогло?

Існує безліч прикладів, коли після реабілітації осіб знову повернувся до вживання наркотиків. Комусь вдається протриматися місяць, комусь рік, а кому-то навіть пару років, але в підсумку все повертаються до колишнього життя. Це відбувається по ряду причин:

  • Чи не опрацьовані точки болю – завжди є подія, яке послужило каталізатором. Якщо не виявити його, чи не пропрацювати цей момент, то зрив буде неминучий. Саме тому залежній людині потрібна допомога не тільки нарколога, а й психотерапевта, який до найдрібніших деталей розбере його переживання і допоможе побачити ситуацію з іншого боку.
  • не знайдено місце в новому житті – немає захоплень, роботи. Пошуки джерела доходу можуть затягнутися, через що втрачається хитка впевненість у власних силах, з’являється розчарування, а відповідно, і бажання впоратися з цим болем, прийнявши чергову дозу небезпечних препаратів.
  • Чи не розірвані старі зв’язки – «друзі» активно кличуть на зустрічі, приходять в гості, телефонують. Все це нагадує про безтурботні дні, коли не потрібно було думати про побутові проблеми – ілюзія задоволення вабить і затягує у свої тенета.

Пройшовши всі кола пекла під час «ломки», переживши детоксикацію і медикаментозну терапію, наркоман виснажений – його терзає душевна і фізична біль. Найпростіше рішення – позбутися від усіх проблем, знову пішовши в світ ейфорії. За статистикою, близько 60% наркозалежних не вдається позбутися від цієї руйнівної пристрасті. Але все-таки 4 людини з 10 зможуть перемогти хворобу – головне, довіритися в цьому питанні професіоналам.

Наскільки ефективно лікування в зарубіжних реабілітаційних центрах?

Лікування в реабілітаційному центрі – це цілий цикл процедур і заходів. У програмі враховані найдрібніші нюанси, що дозволяє повністю змінити свідомість і вийти на абсолютно новий рівень усвідомленості і віри в свої сили. Щоб виключити будь-які зриви або спокуси, варто відправитися за кордон – медичний туризм дає шанс почати життя з чистого аркуша. Відновлення включає в себе:

  • Очищення організму, підтримку всіх органів і систем – лікарські препарати допоможуть налагодити повноцінний сон і нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.
  • Ухвалення свою хворобу і пошук вищої сили, яка допоможе її перемогти – відбувається переоцінка цінностей, наркоман змінюється, вчиться справлятися з внутрішньої болем, йдучи до своєї мети не дивлячись ні на що.
  • Формування нового майбутнього – пацієнти реабілітаційного центру займаються спортом, ведуть здоровий спосіб життя, дотримуються найсуворішого розпорядку дня і постійно відвідують культурно-розважальні заходи. Передбачені навчальні курси і можливість освоїти нову професію.

Самостійні спроби впоратися з хворобою не приносять користі і руйнівні – це доведено тисячами невдалих прикладів. Тому всі зусилля варто направити на результат, довіривши рішення цього завдання професіоналам. Лікування за кордоном як раз і стане тим рятівним канатом, який допоможе вибратися з безодні відчаю. Отримайте консультацію фахівців вже сьогодні, зробивши перший і найважливіший крок уже зараз – і стіна безвиході звалиться, а замість неї відкриється шлях до щасливого життя.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація