Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Що робити, якщо чергова реабілітація не допомогла?

Наркотики - хвороба, яка руйнує не тільки тіло. Вона зачіпає душу, позбавляє почуття радості, приносячи з собою лише порожнечу і розчарування. Справитися з фізичної та моральної болем так складно, що людина знову і знову купує нову дозу, аби не відчувати цих мук. Виходом з цієї ситуації стане реабілітація за кордоном , яка дозволить розірвати зв'язок з згубним минулим, починаючи новий шлях.

Чи є шанс перемогти наркозалежність?

Дуже часто родичі намагаються впоратися з бідою своїми силами, особливо якщо наркоман категорично заперечує спроби звернутися до фахівців. Вони впливають вмовляннями, проханнями, погрозами, користуються будь-якими доступними методами. І начебто з'являється примарний шанс досягти заповітної мети, але в підсумку він призводить до серйозних наслідків. Результат неправильної реабілітації:

  • Озлобленість наркомана - він бачить в навколишніх виключно зрадників, які заважають йому спокійно жити. Це призводить до агресії, жорстокості і посилює проблему, а також робить життя сім'ї нестерпним.
  • Удар по здоров'ю - існують спеціальні лікарські препарати, які допомагають зняти ломку. Неправильні дії можуть стати причиною сумного результату, в тому числі смерті.
  • Значні фінансові втрати - величезні суми витрачаються даремно, а в результаті ситуація стрімко погіршується. Створюється хибне враження, що людину вже не врятувати і залишається тільки змиритися і прийняти його хвороба як неминуче.

Але не можна опускати руки. Боротьба допомагає йти вперед, знаходячи нові способи розірвати це порочне замкнуте коло. Головне, не розраховувати на швидкий результат, «лікування наркоманії за 3 сеанси», «одужання за тиждень», «унікальні методики боротьби із залежністю» - це брехня. Курс лікування буде довгим, він може зайняти близько півроку, але за цей період відбуваються дивовижні трансформації - і минуле залишиться в минулому, а майбутнє буде наповнено світлом і радістю.

Чому лікування від наркозалежності не допомогло?

Існує безліч прикладів, коли після реабілітації осіб знову повернувся до вживання наркотиків. Комусь вдається протриматися місяць, комусь рік, а кому-то навіть пару років, але в підсумку все повертаються до колишнього життя. Це відбувається по ряду причин:

  • Чи не опрацьовані точки болю - завжди є подія, яке послужило каталізатором. Якщо не виявити його, чи не пропрацювати цей момент, то зрив буде неминучий. Саме тому залежній людині потрібна допомога не тільки нарколога, а й психотерапевта, який до найдрібніших деталей розбере його переживання і допоможе побачити ситуацію з іншого боку.
  • не знайдено місце в новому житті - немає захоплень, роботи. Пошуки джерела доходу можуть затягнутися, через що втрачається хитка впевненість у власних силах, з'являється розчарування, а відповідно, і бажання впоратися з цим болем, прийнявши чергову дозу небезпечних препаратів.
  • Чи не розірвані старі зв'язки - «друзі» активно кличуть на зустрічі, приходять в гості, телефонують. Все це нагадує про безтурботні дні, коли не потрібно було думати про побутові проблеми - ілюзія задоволення вабить і затягує у свої тенета.

Пройшовши всі кола пекла під час «ломки», переживши детоксикацію і медикаментозну терапію, наркоман виснажений - його терзає душевна і фізична біль. Найпростіше рішення - позбутися від усіх проблем, знову пішовши в світ ейфорії. За статистикою, близько 60% наркозалежних не вдається позбутися від цієї руйнівної пристрасті. Але все-таки 4 людини з 10 зможуть перемогти хворобу - головне, довіритися в цьому питанні професіоналам.

Наскільки ефективно лікування в зарубіжних реабілітаційних центрах?

Лікування в реабілітаційному центрі - це цілий цикл процедур і заходів. У програмі враховані найдрібніші нюанси, що дозволяє повністю змінити свідомість і вийти на абсолютно новий рівень усвідомленості і віри в свої сили. Щоб виключити будь-які зриви або спокуси, варто відправитися за кордон - медичний туризм дає шанс почати життя з чистого аркуша. Відновлення включає в себе:

  • Очищення організму, підтримку всіх органів і систем - лікарські препарати допоможуть налагодити повноцінний сон і нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.
  • Ухвалення свою хворобу і пошук вищої сили, яка допоможе її перемогти - відбувається переоцінка цінностей, наркоман змінюється, вчиться справлятися з внутрішньої болем, йдучи до своєї мети не дивлячись ні на що.
  • Формування нового майбутнього - пацієнти реабілітаційного центру займаються спортом, ведуть здоровий спосіб життя, дотримуються найсуворішого розпорядку дня і постійно відвідують культурно-розважальні заходи. Передбачені навчальні курси і можливість освоїти нову професію.

Самостійні спроби впоратися з хворобою не приносять користі і руйнівні - це доведено тисячами невдалих прикладів. Тому всі зусилля варто направити на результат, довіривши рішення цього завдання професіоналам. Лікування за кордоном як раз і стане тим рятівним канатом, який допоможе вибратися з безодні відчаю. Отримайте консультацію фахівців вже сьогодні, зробивши перший і найважливіший крок уже зараз - і стіна безвиході звалиться, а замість неї відкриється шлях до щасливого життя.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація