Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Акція з прибирання довкілля

13.04.2019 відбулася чергова акція з прибирання довкілля. На цей раз ми очищали від сміття район П'ятничани. Дуже приємно спостерігати за тим, як молоде покоління бере участь в подібних заходах. Радіє серце і розумієш, що ми на правильному шляху. Нас прийшли підтримати три підлітка, я б навіть сказав це ще діти, але вони свідомо займалися очищенням сміття нарівні з іншими хлопцями. Також з нами була Олена кереметь, яка виступала організатором заходу в минулий раз, за ​​що їй велике спасибі.

А зараз хочу звернутися до всіх Вінничанам, яким не байдужа ситуація забруднення нашого міста. Такі акції ми проводимо регулярно. Надалі я буду викладати пост з датою заходу і місцем збору та всі бажаючі зможуть долучитися до спільної справи.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація