Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Акція по зафарбовування інтернет-адрес наркоторговців

9 лютого, ми спільно з Патрульній Поліцією, Муніципальної Поліцією, громадськими організаціями, представниками Обласного наркодиспансеру, а також не байдужими громадянами міста Вінниця, провели акцію по зафарбовування інтернет-адрес наркоторговців. Від імені Міжнародної антинаркотичної Асоціації і себе особисто висловлюю подяку і надану допомогу за проведений захід "Антінаркотічна мобілізація" заступнику і начальнику УПН, а також представникам Авто Євро Сили, які спільно з нами взяли участь в марші по зафарбовування нарко-реклами. Спасибі ВСІМ за чуйність, добрі серця і цілеспрямованість з якою Ви допомагали очистити стіни міста від написів з нарко-адресами.
Хочу звернутися з проханням до Патрульній Поліції міста Вінниця, взяти під контроль і посилити патрулювання тих локацій, де вже було проведено зафарбовування нарко-адрес.
Міжнародна Антинаркотична Асоціація - це велика сім'я і велика сила, яка готова могти кожному!
Ми віримо, що всякий здійснює справи милосердя неодмінно отримує добру заплату в своєму житті! За нами майбутнє України! Так давайте РАЗОМ очистимо її від наркотиків.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація