Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk
Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

10 всеукраїнський антинаркотичний табір

Завершився 10 Всеукраїнський Антинаркотичний Табір МАА, в санаторії “Пуща Озерна”. З’їхалися всі філії Міжнародної антинаркотичної Асоціації. Більше 300 тверезо залежних зібралися разом.
Кожен ранок починався з Дмитром ДЗЯДЕВИЧ – чемпіоном світу з боксу серед юніорів і православний священик.
Насичена програма по терапевтичних групах: Тетяна Бєлоусова – психолог, гештальт терапевт; Олена Тараріна – президент Східноукраїнського асоціації арт-терапії, психолог вищої категорії, автор книг, кандидат педагогічних наук; Юрій Рожков – бізнесмен, меценат, лідер платформи “Добро переможе”, депутат Херсонської обласної ради; книга Олександр Андрійович – Народний Артист України; Грінченка Михайло Михайлович – психолог, викладач акторської майстерності провів тренінг; Сідун Оксана – дитячий психолог, гештальт-терапевт Артем Осипян – психолог, психотерапевт (ГУ “Центр психічного здоров’я та моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ”) Аза Шульга – семиразова чемпіонка з карате.
До нас приїхала команда “95 квартал”: Володимир Зеленський – підтримав нас добрим словом і порадував своєю присутністю; Олександр Пікалов – висловив побажання для МАА; Євген Кошовий – провів інтерактивну групу, на якій кожен міг вільно запитати те, що цікавить; Артем Гагарін – телеведучий, шоумен, керівник авторської групи 95 кварталу
“Брати Гагаріни” провів для нас групу; Андрій Головань – автор пісень, композитор, виконав для нас свої композиції і зарядив нас мегапозитивні емоціями.
Гості, які відвідали і підтримали нас: Команди Ліги Сміху ( “Ніколь Кідман”, “Луганська збірна”, “Стадіон Діброва”) Переможець “Х-фактора” – Дмитро Бабак; Божена Дар – заслужена артистка України; # НепьющіеВедущіе – дует Олександр Марк і Дмитро Антонов; Юрій Дякунчак – акордеоніст-віртуоз; Ростислав Кушина – український співак, заслужений артист естрадного мистецтва України; Олександр Кривошапко – Український співак, фіналіст шоу “Х-фактор”; G-ART- неймовірно зіграли і розвеселили публіку; Едуард Діля Приступа – виконав для нас свої пісні; Костянтин Изюмов ​​- колишній учасник “Ліги Сміху”; #DZIDZIO Михайло Хома – спасибі за вашу простоту, за спілкування і за те, що нам заспівали; Improv Live Show – повна імпровізація, чудова команда; Сергій Анатолійович Сивохо – спасибі за теплі слова і мотивацію; Дмитро Франюк (Київська # Бізнес Ліга ФК “Одеса”) – спасибі за організацію футбольного матчу з командою # МАА; Вадим Троян – заступник міністра внутрішніх справ
Україна; Євген Терехов (Титановий Джексон;) – радник міністра внутрішніх справ України; Тарас Мацюк – голова громадської організації “Золоті леви чорної сотні”
Ми дуже вдячні Вам, ЩО БУЛИ З НАМИ. ДЛЯ НАС ДУЖЕ ВАЖЛИВА ВАША ПІДТРИМКА

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація