<

Міжнародний Антинаркотичний Конгрес «Дніпро 2020

під гаслом
«ВВЕСТИ В МОДУ ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ!!!»

З 15 по 20 жовтня Громадська спілка «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», Дніпропетровська Обласна Громадська Організація «Дніпропетровський Центр Здорової Молоді» та  Громадська організація «РОБЛЮ ДНІПРО ЗДОРОВИМ» проводили «Міжнародний Антинаркотичний Конгрес «Дніпро 2020» під гаслом «ВВЕСТИ В МОДУ ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ!!!». Цей проєкт реалізується в рамках  «Програми розвитку місцевого самоврядування та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств на 2017 — 2020 роки» за підтримки Дніпровської міської ради.

Мета конгресу —  налагодження активної міжнародної співпраці між інститутами громадянського суспільства, органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної влади, ЗМІ для обміну досвідом i поширення ycпішних практик в сфері профілактики наркозалежності та формування здорового способу життя, презентація та обговорення можливості асоціації міста Дніпро з ЕСАD (European Cities Against Drugs) – Європейські міста вільні від наркотиків. А також підвищення іміджу міста Дніпро, як сучасного та впливого міста в Україні та європейській спільноті.

Конгрес за весь час відвідало  понад 500  учасників із міста Дніпро, регіонів України та зарубіжжя (онлайн Грузії,  Молдови, Казахстану, Азербайджану, Франції, Швеції) з числа молоді, що проходить курс психо-соціальної реабілітації (250 осіб), а  також  музикантів і співаків (близька 50 осіб), спортсменів та громадських діячів (близька 60 осіб), представників влади, волонтерів, політиків та блогерів,  лікарів, психологів та багато інших (близька 150 осіб).

Проведений Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (25 осіб отримають сертифікати державного зразка).

Спеціалізований тренінг “Залучення та координація волонтерів”  Програми «Молодіжний працівник» (25 осіб).

Програма-тренінг «Громадянсько-правова ресоціалізація» спільно з громадськими діячами, юристами (адвокатами), представниками МВС, практичними психологами, молодіжними працівниками та іншими спеціалістами (75 осіб).

Змаганнями з 16 видів спорту (футболу, волейболу, перетягування каната, баскетболу, водного поло, плавання, тенісу, арчері-таг та інші) та квести.

Терапевтичні та мотиваційні групи з відомими людьми, психологами або спортсменами, семінари, тренінги ігро- і арт терапії, концерти.

Робочий семінар (ЗУМІНАР): «Сучасне місто – рушійна сила державної наркополітики» (50 осіб, з онлайн). За результатами презентації та обговорення можливості асоціації міста Дніпро з ЕСАD (European Cities Against Drugs) – Європейські міста вільні від наркотиків Громадською радою та Дніпровською міською радою прийнято рішення про вступ міста до ЕСАD.

Дніпро стане першим містом в Україні, яке увійде до складу ECAD. Таким чином місто закріпить свої флагманські позиції в питаннях боротьби з наркоманією та розширить можливості для співпраці з закордонними партнерами. Основна мета організації ECAD — демократичний розвиток міст і спільнот, вільних від наркотиків, розробка та просування програм боротьби з їх незаконним обігом. Наразі 250 міст в 20 країнах Європи є членами ECAD.?>

СЕРТИФИКАТЫ

Наши партнеры

Днепр

Кропивницкий (Кировоград)

Днепр

Кропивницкий (Кировоград)

Кривой Рог

Житомир

Харьков

Полтава

Запорожье

Киев

Одесса

Сумы

Херсон

Черкассы

Чернигов

Translate »